Skocz do zawartości
pachuxd

Egpu Dell e6220 + AMd radeon hd7850

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, zwracam się o pomoc z Egpu, otóż do pewnego czasu wszystko chodziło elegancko bez zadnego setupa itd. włożylem i działało (wejście EXPCard). Po pewnym czasie samo z siebie przestało dawać obraz na monitor zewnętrzny. W menadzeze urzadzen błąd kod12, oraz przy właczaniu pojawia się tylko logo windowsa i dalej black screen. Czytałem o tym dużo ale nie mogę nic znaleźć, tym bardziej że wszystko prawie po angielsku i cięzko to w sensowny sposób przetłumaczyć. Zasilacz do tego egpu to 300v CODEGEN "S" (jakiś staroć) Bardzo bym prosił o pomoc męcze się z tym juz dobre kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym komputerze działa? To będzie najsensowniejsza opcja, żeby sprawdzić czy karta po porostu nie padła, a to jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie mam gdzie tego sprawdzić ? Jest jakieś inne wyjście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ? Nie wydaje mi się żeby karta była wadliwa bo jest wykrywana w menadżerze jak odpalę bez egpu i dopiero podłączę. Tylko ze jest błąd 12 i jak odpalam odrazu z egpu podłączonym to czarny ekran widnieje po ładowaniu windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta działa tylko w trybie awaryjnym na podstawowym sterowniku Windowsa, a black screen się robi w momencie ładowania normalnego sterownika. Znaczy się poprostu karta padła, możesz odinstalować sterowniki i pracować na niej na podstawowym sterowniku Microsoftu, ale to żadna wygoda, jeszcze na chwilę piekarnik może jej pomóc w tej sytuacji. W każdym bądź razie szykuj się na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ze na chwile piekarnik ?

I właśnie raczej padła bo odpaliłem egpu bez problemu na 750Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ze na chwile piekarnik ?

Masz blokadę na googla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codegen to najgorszy sort zasilaczy ubiegłych czasów, wymień z szacunku na coś, co nie jest bombą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...