Skocz do zawartości
Jaycob

NieR Replicant ver.1.22474487139

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe z tymi postaciami. Też mi się wydaje że to będzie ojciec Nier. Nie mam pomysłu kto inny pasowałby do tego obrazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zestawem na PS4? Sprytne. PS5 ma bardzo słabą dostępność, także w jap. to chcą się pozbyć PS4. 
Winda świetnie oblepiona, chciałbym widzieć podobne w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Element Wojny napisał:

 

ps. jeśli tak lubisz RPCS3 to żeby umilić sobie czas czekania na Replicanta pograj w Personę 5 - ja właśnie teraz to robię - świetna gra !

 

e tam prawdziwe persony to 1 i 2 ,nastepne to juz inny klimat,why Atlus......

ogrywaj sobie  persone 2 innocent sin,na  PPSSPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nadchodząca zremasterowana i rozszerzona wersja NieR Replicant zyskała oficjalnie złoty status. Nic nie stoi więc formalnie na drodze do premiery tytułu na komputerach oraz konsolach PlayStation i Xbox, która według planów odbędzie się pod koniec tego miesiąca"

za gol.pl

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówka 250zł na Steam, 220zł pudełko na PC. Steam jak zwykle ma chore ceny. Nie będę robić preordera, ale trzeba będzie poszukać jakiegoś normalnego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

"Nadchodząca zremasterowana i rozszerzona wersja NieR Replicant zyskała oficjalnie złoty status. Nic nie stoi więc formalnie na drodze do premiery tytułu na komputerach oraz konsolach PlayStation i Xbox, która według planów odbędzie się pod koniec tego miesiąca"

za gol.pl

;)

Status "gold", a na premiere 40 GB patch, albo co gorsza bez łatki z masą błędów i słabą optymalizacją. :E  Czy te statusy mają jakąkolwiek wartość? Już CP pokazał jak było. :E 

@Isharoth masz na greenmangaming za ~220 z kuponem SPR21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Isharoth napisał:

Cyfrówka 250zł na Steam, 220zł pudełko na PC. Steam jak zwykle ma chore ceny. Nie będę robić preordera, ale trzeba będzie poszukać jakiegoś normalnego sklepu.

CDKeys 185 złotych.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:

 :E  Czy te statusy mają jakąkolwiek wartość? Już CP pokazał jak było. :E

Mają w sumie jedną: nie powinno być już żadnej obsuwy i gra wyjdzie w zakładanym wcześniej terminie (raczej :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, lamparcicho napisał:

Mają w sumie jedną: nie powinno być już żadnej obsuwy i gra wyjdzie w zakładanym wcześniej terminie (raczej :P)

Dokladnie, potwierdzenie ze juz bedzie, a to ze patch ma byc to przeciez dobrze, miedzy goldem a premiera jest sporo czasu na poprawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nier Replicant features cut content from the original and something for “Dad Nier” fans | PCGamesN

“There are some extra story sections that we were unable to put into the original,” Saito tells us. “There is also a heartrendingly sad but unbelievably powerful new boss lying in wait for you somewhere. Please enjoy it all.”

There’s more, too. Saito tells us you’ll find plenty of links to Nier: Automata and “something” to do with a beloved character from the original game. “There are loads of extra bits in there,” he confirms. “There’s a new story, an extra link to Automata, and something for fans of ‘Dad Nier’ too, so I think that people who played the original version ten years ago will be more than satisfied as well.”

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Powiem przedwcześnie - i tak się właśnie powinno robić remastery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw jak odnowią "Song of the Ancients/Fate", bo nie mogą tego zastąpić.Post image

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego soundtracka za 4 dni, wtedy się przekonamy. Muszę przyznać że nowa aranżacja Snow In Summer podoba mi się o wiele bardziej niż oryginalna, no ale ja nie jestem "skażony" oryginałem ;) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie można zagrać dzień wcześniej? Co to za data w końcówce tego filmiku? Premiera w jap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japońska premiera jest dzień wcześniej. Embargo na recki spada też 22-ego. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Gracie na premierę czy czekacie na promki?  Ciekawią mnie oceny tej gry czy zbliży się do Automaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na premierę.

Pamiętaj że to nie jest nowa gra o jakiejś nieznanej jakości fabularnej - to "upgrade" jednej z najlepszych gier generacji PS3/X360 (niestety nie w Polsce) i fabularnie to był absolutny top a soundtrack do dziś uznawany jest za jeden z najlepszych w historii gier, ale ze względu na bardzo ograniczony budżet kulało wszystko inne - technikalia, gameplay, małe lokacje, dubbing jedynie głównych postaci itd. Niedawno nawet Taro wspominał że przez ograniczenia finansowe sporo planowanych przez niego rzeczy po prostu nigdy nie ujrzało światła dziennego. Oczywiście biorę pod uwagę że mogą być jakieś techniczne problemy ala Steam / Automata, ale jeden z recenzentów który musi przestrzegać embargo napisał w komentarzu że technicznie jest dobrze.

Czy będzie to poziom Automaty ? Cóż, wiele osób pisze że oryginalny NieR miał lepiej rozpisane postacie, zaś Automata miała lepsze zwroty fabularne. Teraz jednak mamy do czynienia z zupełnie inną wersją tej gry - to nie jest poziom taniego remastera ME LE gdzie poprawiono strzelanie, parę tekstur i tłumy cieszcie się  - tutaj zebrano ekipę tworzącą oryginalnego NieR'a i ludzi robiących Automatę w jeden team by wykorzystać najlepsze rozwiązania z obu gier, nagrano raz jeszcze dubbing do całej gry włączając w to aktorów z oryginału jak i nowych, zdubbingowano wszystkie pozostałe postacie w grze które wcześniej miały jedynie linijki tekstu, nagrano od nowa muzykę w nowych aranżacjach, rozszerzono lokacje, dodano nowe questy i nowych bossów, wrzucono sporo powiązań do Automaty, wiadomo że czekają jakieś niespodzianki odnośnie Papy NieR'a, wiadomo że aktorzy 2B i 9S nagrywali swoje kwestie do Replicanta więc kto wie co Taro tu odwali, mówi się o innych niespodziankach w tym nowym zakończeniu... 

Nawet wczoraj pisano że jeśli Replicant sprzeda się powyżej 2,5mln kopii to Taro dostaje zielone światło na kolejne projekty, więc skoro twórca wie o co toczy się ta gra to chyba się postarał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skala zmian rzeczywiście robi duże wrażenie, mówienie o tej grze "remaster" jest dla niej wręcz krzywdzące.

Wstyd się przyznać, ale z produkcjami Taro nie miałem jeszcze styczności. Tzn. trochę o jego twórczości się naczytałem, tytuły kojarzę, ale osobiście w nie nie grałem (Automata mi się napatoczyła tylko w wersji demonstracyjnej). Tak się zbieram w sobie mentalnie aby w końcu jakoś to wszystko ruszyć, ale coś zawsze te plany musi pokrzyżować (głównie chroniczny brak czasu, dobra jest za krótka, oby upchać w niej czas na wszystkie przyjemności) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Skala zmian rzeczywiście robi duże wrażenie, mówienie o tej grze "remaster" jest dla niej wręcz krzywdzące.

Jest. Gdy czytałem jakąś reckę przedpremierową sprzed tygodnia i widziałem już na początku tekstu że redaktor określa ją jako "typowego" remastera od razu zamykałem stronę; na szczęście wielu zdawało sobie sprawę że mają do czynienia z czymś znacznie większym, co sam twórca opisał nie jako remake/remaster a jako "upgrade".

2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Wstyd się przyznać, ale z produkcjami Taro nie miałem jeszcze styczności. Tzn. trochę o jego twórczości się naczytałem, tytuły kojarzę, ale osobiście w nie nie grałem (Automata mi się napatoczyła tylko w wersji demonstracyjnej). Tak się zbieram w sobie mentalnie aby w końcu jakoś to wszystko ruszyć, ale coś zawsze te plany musi pokrzyżować (głównie chroniczny brak czasu, dobra jest za krótka, oby upchać w niej czas na wszystkie przyjemności) :/

Ale dzięki temu ewentualne Twoje wejście w NieR'a będzie miało o wiele większy potencjał emocjonalny niż dla wielu z nas którzy Automatę już ograli, bo masz możliwość zrobić to tak jak trzeba czyli Replicant --> Automata. Dla mnie pewne rzeczy w Automacie odnoszące się do Replicanta były ciekawe czy zaskakujące, ale na poziomie emocjonalnym nie zadziałały bo nie rozumiałem do kogo i czego się odnosiły. Z kolei kolega z którym rozmawiałem który wcześniej ograł NieR'a na PS3 a potem dorwał Automatę na PS4 po prostu - jak to określił -  "wysiadł" emocjonalnie w kilku momentach bo nie spodziewał się tak "bezpośrednich" i ciężkich odniesień które były zrozumiałe jedynie dla tych którzy ograli Replicanta.  No cóż, wcześniej mnie to ominęło ale mój plan jest prosty 23 kwietnia jadę z Replicantem a potem od razu z Automatą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, niektóre sceny w NA mają zupełnie pełniejszy wydźwięk, gdy zna się Nier, a nawet Drakengard, aczkolwiek to ostatnie to już stopień bliski psychozy :E (wspomnienie o Accord, naśladowanie "dziecka" z Drakengard 1, tatuaże, motyw utworu, kwiat z Drakengarda 3...)

 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, musichunter1x napisał:

stopień bliski psychozy :E (wspomnienie o Accord, naśladowanie "dziecka" z Drakengard 1, tatuaże, motyw utworu, kwiat z Drakengarda 3...)

 

Lalalalala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Lalalalala....

To była chyba najdziwniejsza scena w historii gier komputerowych, wraz z ciągiem dalszym :E

Drakengarda 1 polecam wszystkim obejrzeć na YouTube, aby przekonać się co może zrodzić mały budżet oraz opętanie demonami lub sake ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...