Skocz do zawartości
dudek970

Wystawienie opinii na x-kom

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

chciałem skorzystać z promocji na bon w wysokości 150zł po wystawieniu opinii produktowi objętemu promocją

Niestety podczas wystawiania opinii wyskakuje mi komunikat

"Niepoprawny format danych"

Dzwoniłem na infolinię, ale tam Pan do końca nie umiał mi odpowiedź co może być przyczyną i wcale się nie dziwie, bo ja już kombinowałem na wiele sposobów.

Akceptuje wszystkie regulaminy, zasady, newslettery etc etc, wchodzę w ten link i postępuje zgodnie z krokami https://lp.x-kom.pl/a/wystawopinie/

Nawet odpuściłem już polskie znaki i znaki specjalne, ale bez skutku. Jutro będę tam dzwonić, ale uznałem że tutaj też zapytam. Być może ktoś miał z tym problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd raczej wyraźnie wskazuje na problem z kodem. Pogonić programistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, usunąłem pauzy i puściłem cały tekst w ciągu bez enterów i pauzowania.

Teraz mi wywaliło błąd o niepoprawnej długości i już mam zablokowaną możliwość wystawienia opinii :hmm:

Jestem w kontakcie z x-kom, miejmy nadzieje sytuacja się wyjaśni

 

 

edit. :E

wchodząc przez stronę Promocji i wystawiając opinie z tamtego miejsca nie mamy podanego górnego limitu znaków (tylko dolny - 80, tak samo mówi regulamin). Moja opinia miała 612 znaków licząc spacje więc prawdopodobnie to było przyczyną. ALE, jeśli chcemy wystawić opinię na 'stronie' produktu to górny limit 500 znaków jest już podany. No i w porządku, tylko żeby dostać bon należy to zrobić poprzez stronę Promocji gdzie górny limit nie został podany

https://imgur.com/a/D5UeVpT (screeny zrobiłem na przykładzie drugiego laptopa, ale to nie jego dotyczy problem. Problem dotyczy Lenovo S340 kupionego w marcu br.)

z mojego punktu widzenia wygląda to tak - wystawiłem opinię poprzez odpowiednie formularze i adres strony internetowej (która mówi tylko o dolnym limicie), poleciało tam 612 znaków czyli więcej niż system przewiduje i mam zablokowaną możliwość edycji/usunięcia/poprawienia opinii. Czyli reasumując, moja opinia idzie w śmietnik, bon też

Edytowane przez dudek970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...