Skocz do zawartości
bossman11

Problem z błedami DLL we wszystkich grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , moj problem polega na tym ze wysakiwało mi przy każdej grze która probowałem właczyć po dłuzszej przerwie wyskakiwało mi ze brakuje mi jakis plikow DLL, wiec je zazwyczaj ściagałem ale problem nadal wystepował,wyczytałem na internecie ze moze mi brakowa jakis sterownikow aktualnych do karty graficznej itp tak wiec je pobralem zaktualizowalem biblioteki Microsoft Visul C,net fromark 4.5 itp wszystko mialem atkualne,ale bledy nadal nie znikaly wiec doszedlem do wniasku ze potrzebna jest reainstalacja systemu bo moze powklejalem te pliki DLL w zly sposob,niestety po ponownym zainstalowaniu systemu i niezbednych aplikacji do gier caly czas wystepuja te same problemy ;/ juz nie mam pomyslu co zrobic zeby gry i aplikacje normalnie zaczely dzialac .. prosilbym o Wasza pkmoc bo mi poysly sie juz wyczerpaly.W miare mozliwosc prosilbym o łopatologiczne wytlumaczenie co i jak zrobic bo jestem cienki z infromatyki.. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc :)

 

 

 

Przykładowe błedy przy grach:

 

Dirt 3,Assasic Creed (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono d3dcompiler_43.dll)

 

Batterfield 1 (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono MSVCP120.dll.)

 

Batterfield V (nie mozna uruchomic programu poniewaz nie znaleziono api-ms-win-convert-1-0.dll)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że RAM walnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam problem z pakietami Visual C++ Redistributable

Ja mam ich w systemie zainsatalowanych 16, pewnie zobaczyłeś że masz ich dużo i odinstalowałeś jakieś ;)

Pobierz i sprawdz :

https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=48145

Jak nie pomoże to muszisz zainstalowac też starsze z roku 2005,2008,2010,2012,2013

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...