Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję monitora który obsługuje 144 HZ przez kabel DP do 800/900 zł. Znalazłem ich kilka jednak żeby obsługiwały 144 HZ to muszą być podpięte kablem DVI a w karcie mam x3 DP i x1 HDMI.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obsługi 144Hz trzeba DP lub HDMI w monitorze i każdy na rynku go ma.. A jaki monitor kupić to sobie poszukaj na forum. Masz tu wiele takich wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obsługi 144Hz trzeba DP lub HDMI w monitorze i każdy na rynku go ma.. A jaki monitor kupić to sobie poszukaj na forum. Masz tu wiele takich wątków.

 

 

obecnie mam benq xl2411z i ma złącza dvi hdmi display port i obsługuje tylko 144HZ jeśli zostanie podpięty kablem DVI-D, a zakupiłem nową kartę która nie ma wejścia DVI (zauwazylem ze mało jest nowych kart z wejściem DVI) no i niestety tych 144hz nie będę miał i muszę zmienić monitor a nie chciałbym kupić monitor i żeby się okazało że 144hz będzie działało tylko przez kabel DVI :)

 

PS. Przez HDMI nie uzyskam 144 HZ

Edytowane przez artisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model BenQ jest znany właśnie z tego, że ma takie durne ograniczenie. Trzeba było myśleć i kupić wersję karty z DVI-D. Bez problemu da się znaleźć nawet RTXy z takim wyjściem obrazu. No ale stało się.

Wszystkie współczesne monitory powinny obsługiwać 144 Hz przez DP. Przez HDMI niekoniecznie - wciąż niektóre mają blokadę na 120 Hz.

Jaki monitor masz kupić? Przejrzyj po prostu kilka ostatnich stron w tym dziale, naprawdę co chwilę ktoś o to pyta. Kwestię tego jaki port obsługuje jakie odświeżanie można zazwyczaj sprawdzić w instrukcji obsługi monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...