Skocz do zawartości
KajtekF1

Smartfon do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki smartfon do 200zł nowy będzie najlepszym wyborem:

- TP-Link Neffos C5A

-Kruger&Matz MOVE 8 MINI 8GB DUAL SIM

-CUBOT J3 16GB DS

-Motorola Moto E5 Play

-Alcatel U5 4G LTE 5044Y LTE 5"

-ALCATEL 1 BLACK 5033D Lte Dual Sim

- ALCATEL POP 4 5051X SILVER SINGLE SIM

a może coś innego będzie lepszym wyborem?

Telefon ma być dla siedmioletniej dziewczynki do dzwonienia,używki jak i klasyczne telefony nie wchodzą w grę.

Wiadomo że w tej cenie się nie poszaleje ale coś jednak da się kupić i proszę tylko wskazać najlepsze urządzenie w tej cenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G5, używane powinny się po tyle trafić lub Redmi 5A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki jak i klasyczne telefony nie wchodzą w grę.

Edytowane przez KajtekF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki jak i klasyczne telefony nie wchodzą w grę.

To nic co można polecić nowego nie ma za 200zł. Kompletnym minimum jako nowy jest Redmi 7A za 350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic co można polecić nowego nie ma za 200zł. Kompletnym minimum jako nowy jest Redmi 7A za 350zł.

To to ja wiem ale coś muszę kupić i chodzi o to aby wybrać coś najlepszego np. z podanych wyżej telefonów,chyba że to jeden pies co się wybierze byle by działało.

Kilka lat temu dość dobrze wypadały budżetowe neffosy to może ten Neffos C5A wytrzyma jakiś czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem ale coś muszę kupić i chodzi o to aby wybrać coś najlepszego np. z podanych wyżej telefonów,chyba że to jeden pies co się wybierze byle by działało.

Kilka lat temu dość dobrze wypadały budżetowe neffosy to może ten Neffos C5A wytrzyma jakiś czas?

Wszystko co podałeś to są konstrukcje na starych procesorach MTK i prawie wszystkie z 1GB RAM. Jeżeli nie możesz wydać więcej to poszukaj Redmi Go, tam jest chociaż snapdragon 425 ale tylko 1GB RAM. Ewentualnie jakieś "leżaki" Redmi 4a/5a. Wszystkie te co wymieniłeś odpadają, chyba, że chcesz słychać od dziecka wieczne pretensje, że nic nie działa, laguje, nie włącza się itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy, będzie sobie chciała sobie coś dziewczyna zainstalować i nic jej nie pójdzie. Za pół roku będziesz musiał szukać nowego telefonu. To ma być na prezent? Dlaczego taki ścisły budżet? Używanego do 200 zł jeszcze coś by się coś znalazło i na 99% dłużej by posłużył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma być używany w zasadzie tylko do kontaktu dziecka z mamą gdy będzie na placu zabaw.

Ogólnie budżet określiła moja siostra ,mówiłem jej że to strata pieniędzy ale się uparła że nie chce używki bo nowy ma gwarancję a droższego nie będzie kupować bo go zgubi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon ma być używany w zasadzie tylko do kontaktu dziecka z mamą gdy będzie na placu zabaw.

Ogólnie budżet określiła moja siostra ,mówiłem jej że to strata pieniędzy ale się uparła że nie chce używki bo nowy ma gwarancję a droższego nie będzie kupować bo go zgubi itd.

W takim razie polecam: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/105dualsim2017/

Serio. Do rozmów i smsów wystarczy, bateria starczy na długo, a gdy w końcu kupi sobie normalnego smarfona to będzie z niego mieć zapasowy telefon. Żaden smartfon do 200 zł nie ma prawa działać normalnie i szkoda tylko marnować czas i pieniądze. Można się bawić w wynalazki z aliexpress ale wtedy gwarancji też praktycznie nie ma i dochodzi zabawa z ROMami. Nie warto. Posługując się samochodową metaforą: to tak jakby siostra chciała kupić nowy duży rodzinny samochód za 15 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich telefonów działających to mam ze trzy ale dziecko chce smartfona i nie przegadasz bo koleżanka ma i ona też chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich telefonów działających to mam ze trzy ale dziecko chce smartfona i nie przegadasz bo koleżanka ma i ona też chce.

Cudów nie ma, albo używany albo 350zl. Jak ona myśli ze się da za 200zl kupić działającego smartfona to niech sama wybierze, przez losowanie, bo potem będzie na ciebie, ze badziew poleciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie został naprawiony Iphone SE od starszej siostry,wym.został wyświetlacz i rezystor odp. za stan pokazywania statystyk baterii.

Co najważniejsze siedmiolatka jest zachwycona smartfonem mimo że jest on już trochę poobijany ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie został naprawiony Iphone SE od starszej siostry,wym.został wyświetlacz i rezystor odp. za stan pokazywania statystyk baterii.

Co najważniejsze siedmiolatka jest zachwycona smartfonem mimo że jest on już trochę poobijany ale działa.

Czyli jednak mógł być używany :P Tak czy inaczej to chyba najlepszy wybór w tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...