Skocz do zawartości
lukas8888

sygnał video z starego wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Być może ktoś jest w stanie pomoc.

Posiadam samochód Nissan Elgrand e51. W tym ze modelu występuje ekran (zwykły, nie dotykowy). Wyświetlane są na nim wszelkie ustawienia, obrazy z kamer, tv dvd nawigacja itp. Chciałbym wkomponować w jego miejsce stacje multimedialna na androidzie z dotykowym ekranem.

Pytanie brzmi co muszę zrobić/ Czego potrzebuje by na nowej stacji multimedialnej wyświetlały się ustawienia samochodu?

Generalnie chodzi tu tylko o to by widzieć ustawienia klimatyzacji i kamery (boczna i tylna).

Nowa stacja multimedialna będzie miała wejście video dla kamery. Czy można jakoś wydobyć sygnał video z starego wyświetlacza i podać go na to wejście do nowej stacji?

W załączniku zdjęcia starego wyświetlacza i deski rozdzielczej auta by łatwiej było zrozumieć o co chodzi.

Jeśli nie ma takiej możliwości to przeróbka będzie bez sensu ponieważ oprócz ekranu nie ma innego wskaźnika do stref klimatyzacji i intensywności nawiewu

Nie wiem jaki to typ ekranu bo niestety nie mam odpowiedniej wiedzy. Jeśli coś będzie potrzebne postaram się ustalić.

Z góry Dziękuje za rady

7497d8d0e002.jpg

28fe381d1c87.jpg

54db698d1470.jpg

3595452839cc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie sygnały nic Ci nie da bo nie będziesz miał apki do jej parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi mi tylko o podanie sygnału video poprzez wejście dla kamerki cofania (video on)

Apka jest nie potrzebna ponieważ sterowania klimatyzacją odbywa się za pomocą przycisków. Samochód ma 3 strefy i mnogość ustawień. Chodzi mi tylko o to by w momencie naciskania przycisków bodziec zmiany na ekranie. W tym celu musze zlokalizowac sygnał video który idzie na stary wyświetlacz i podać go na wejście video w nowym urządzeniu. Pytanie brzmi, jak zlokalizowac ten sygnł na starym ekranie?(którego zdjęcia są wyzej)

 

Widzieć zmiany*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...