Skocz do zawartości
muniek0122

Udokumentowanie - własna działalność gospodarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanie.

W latach 2013-2016 prowadziłem z kolegą działalność gospodarczą. On 50% i ja 50%.

W 2016 roku zdecydowałem się odejść i kolega przejął na siebie 100% firmy która działa do dzisiaj.

Ja od 2017 roku do 2020 pracowałem na umowę o pracę i zdecydowałem się teraz zmienić ponownie pracę - umowa o pracę do dużej firmy międzynarodowej.

Na rozmowę zostałem poproszony aby wziąć ze sobą udokumentowanie i szczegóły tej działalności co prowadziłem z kolegą 2013-2016.

I związku z tym mam pytanie.

 

Jakie dokumenty przedstawić? Problem w tym że kolega nadal prowadzi firmę i nie chciałbym zdradzać pewnych danych, informacji a i doszło RODO i też nie chcę niepotrzebnie się narażać że okazuje dokumenty które mogą łamać RODO firmy kolegi itd.

Jakie dokumenty, mogę spokojnie okazać nowemu pracodawcy z własnej działalności z lat 2013-2016?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moment jakie RODO firmy kolegi ?

dane firmy sa JAWNE. Tak więc możesz zrobić wypis z KRS (co udokumentuje, że miałeś firmę), możesz w ogólny sposób opisać co w niej robiłeś (nie musisz się wdawać w detale - jaki dokładnie klient, etc - wystarczy coś w stylu: dla klienta z branży XXX robiliśmy YYY, odpowiadałem za YYY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko dorzucił jakieś CIT-y czy roczne sprawozdania finansowe. Przynajmniej do wglądu coś, co pokaże obroty firmy. Tam raczej nie ma danych osobowych (poza tymi i tak jawnymi w KRS). Bo firma to może być jakiś bieda handel co nawet na ZUS nie zarobi, a właściciel jedzie na KRUS-ie :)

Edytowane przez 209458

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mimo wszystko dorzucił jakieś CIT-y czy roczne sprawozdania finansowe. Przynajmniej do wglądu coś, co pokarze obroty firmy. Tam raczej nie ma danych osobowych (poza tymi i tak jawnymi w KRS). Bo firma to może być jakiś bieda handel co nawet na ZUS nie zarobi, a właściciel jedzie na KRUS-ie :)

zapomnij

CIT jest dokumentem finansowym, ktory moze bardzo duzo powiedziec o dzialalnosci i NIE NALEZY go pokazywac jako "referencji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli prowadząc działalność gospodarczą nasza praca nie wlicza się do stażu pracy i nie możemy wystawić sobie świadectwa pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...