Skocz do zawartości
karij

gdzie kupic dlc do driveclub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w tytule, da sie jeszcze kupic dlc do tej gry? Gdy probuje zaznaczyc kup bikes za chyba 63zl wyskakuje jakis blad sieciowy. Podobnie sie dzieje, gdy probuje pobrac wyzwania allstars (niby sa platne, ale gdy sie w nie wejdzie to jest opcja pobierz).

 

I prosilbym tez o info co ewentualnie stracilem jesli idzie o te dlc.

 

 

Natomiast ciekawi mnie inna kwestia, w gran turismo gdy wylacze wszystkie asysty i absy to zasada jest taka ze nalezy hamowac przed zakretem a nie w jego trakcie. W drive clubie w trybie zrecznosciowym (w hardcorowym to sie jezdzic nie da) mozna za to hamowac w trakcie zakretu. Domyslam sie ze to pierwsze jest bardziej realistyczne, ale jak jest w istocie?

 

Jesli idzie o ilosc graczy w multi to jeszcze jest troche ludzi w driveclubie, ale serwery wylaczaja 1 kwietnia o 1 w nocy badz chwile wczesniej.

 

Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co chcesz kupić dlc? Jak gra umrze za dwa dni?

Jeździłeś kiedyś autem? Raczej nie, więc powinno się hamować przed zakrętem, tak w nawiasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyleciała z PSS już jakiś czas temu tak samo jak dodatki. Nie kupisz już tego w cyfrowej wersji. Tak samo serwery - jak sam wspomniałeś za chwilę je zamykają. Sony się od tego tytułu odcięło całkowicie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""To po co chcesz kupić dlc?""

 

Ta gra ma kampanie do singla, dlc tez byly w ogromnej mierze singlowe. Chcialem przejsc wiec te kampanie. Ponoc po wylaczeniu serwerow nadal bedzie mozna grac w dlc w singlu wiec nie rozumiem czemu nie ma do niego dostepu.

 

A moze ma ktos z was zakupione te dlc? Bo kupic to dlc w psn jedno, ale sciagnac ,jak ktos ma kupione, to chyba sie da, a wiec moze ktos by mi sprzedal konto z driveclubem i dlc wykupionymi (wtedy jak rozumiem mialbym do nich dostep o ile jeszcze mozna je sciagac)?

Na multi troche dzis jezdzilem, sporo ludzi nadal gra, wydaje mi sie ze na multi jest wieksza pula tras i warunkow pogodowych, zapewne trasy sa z dlcka, a sa bardzo fajne. Wielka szkoda ze to wylaczaja i ograniczaja nawet singla....

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

""To po co chcesz kupić dlc?""

 

Ta gra ma kampanie do singla, dlc tez byly w ogromnej mierze singlowe. Chcialem przejsc wiec te kampanie. Ponoc po wylaczeniu serwerow nadal bedzie mozna grac w dlc w singlu wiec nie rozumiem czemu nie ma do niego dostepu.

 

A moze ma ktos z was zakupione te dlc? Bo kupic to dlc w psn jedno, ale sciagnac ,jak ktos ma kupione, to chyba sie da, a wiec moze ktos by mi sprzedal konto z driveclubem i dlc wykupionymi (wtedy jak rozumiem mialbym do nich dostep o ile jeszcze mozna je sciagac)?

Na multi troche dzis jezdzilem, sporo ludzi nadal gra, wydaje mi sie ze na multi jest wieksza pula tras i warunkow pogodowych, zapewne trasy sa z dlcka, a sa bardzo fajne. Wielka szkoda ze to wylaczaja i ograniczaja nawet singla....

Ja na szczęście jakiś czas temu kupiłem wszystkie dlc do driveclub na wyprzedaży(dałem jakieś 20 albo 30 zł) i mam "pełną wersję"(sprzedać nie mam jak bo to moje jedyne i główne konto).

Trochę tego jest, zrobiłem screena całej listy dlcków:

https://imgur.com/a/19bY9IS

Nie licząc całego online to trochę szkoda aut, które da się odblokować tylko za nabijanie poziomu klubu, które już nie działa ale i tak jestem zadowolony, że po dobrej cenie kupiłem wszytkie dlc i mam dostęp do 98% zawartości dla pojedynczego gracza.

Edytowane przez spiken0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...