Skocz do zawartości
Dies Irae

Jak to zrobić, czyli inny dźwięk na tv, a inny na monitorze.

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

czy jest to do zrealizowania, jeśli tak to jakim kosztem i jak? Chciałbym móc puszczać obraz na tv z dźwiękiem (z przeglądarki), a w tym czasie grać sobie na kompie i słyszeć tylko dźwięki z gry na słuchawkach. Da się tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mozliwosc wyboru zrodla dzwieku w grze lub w przegladarce to sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mozliwosc wyboru zrodla dzwieku w grze lub w przegladarce to sie da

Z grą nie ma problemu, bo będzie na pc+słuchawki wpięte do pc. Czyli jak dobrze rozumiem, wystarczy kupić długi HDMI, nie muszę inwestować w nową kartę muzyczną (obecnie integra)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robiłem do oglądania filmów i przeglądania neta w tym samym czasie. Komp i tv połączone kablem hdmi, ustawiony pulpit rozszerzony, w windowsie ustawiony dźwięk na pc(przeglądanie neta, youtube itp na słuchaswkach), film puszczony w programie media player classic home cinema w którym w opcjach można wybrać domyślny wyświetlacz i wyjście dźwięku(oba puszczone na tv).

Pytanie teraz tylko jak to zrobić z netem i na przykład grą jednocześnie. Bo ani w przeglądarce ani w grze nie można wybrać wyjścia dźwięku(chyba?), więc w takim przypadku nie wiem jak ustawić dwa źródła dźwięku na raz. Może jest jakiś program do tego?

Edit: Jescze jedna rzecz, nie jestem na 100% pewny ale chyba potrzebna jest karta graficzna z wbudowaną kartą dźwiękową(praktycznie każda nowa karta od kilku generacji już to ma, bez tego nie dałoby się wysyłać dźwięku po hdmi)

Edytowane przez spiken0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grą nie ma problemu, bo będzie na pc+słuchawki wpięte do pc. Czyli jak dobrze rozumiem, wystarczy kupić długi HDMI, nie muszę inwestować w nową kartę muzyczną (obecnie integra)?

Nie, nie wystarczy. Musisz miec mozliwosc wyboru zrodla dzwieku, albo w przegladarce, albo w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...