Skocz do zawartości
tobislawow

Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy klawiatura z tematu za 459zł w promo warta zakupu?

 

Zależy od preferencji, musisz sam pójść i pomacać. Np. ja widziałem w sklepie własnie zwykłą wersję o której mówisz i wersję low-profile. Jakbym miał używać tej zwykłej to bym chyba oszalał, głośna, skok wysoki jak nie wiem, klawisze się gibią jak galaretka, ogólnie bida z nędzą jak za te pieniądze. Za to wersja low-profile to zupełnie co innego i taką klawiaturę używałbym z przyjemnością. Takie były moje odczucia, Twoje mogą być odwrotne, musisz sam się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta wersja low profile jak się zwie?

 

Klawiatura Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire Low Profile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire Low Profile

Logiczne :E

Ale cena 750 zyla już mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczne :E

Ale cena 750 zyla już mniej...

 

Były chyba po 499zł na promocji, także jakbyś poszukał to może byś gdzieś znalazł w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu były w Owocowym po 599zł. Ja przesiadłem się z Razera Blackwidow. W porównaniu z Razerem ta jest niesłyszalna. Wykonanie solidne. Jak ktoś lubi nisko profilowe to polecam. Ale cena mogła by być niższa. I podkładkę pod nadgarstki mogli by dać taką jak Razer bo ta jest daremna. Ale ogólnie z klawiatury jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie coś i jest lepsza niż Roccat 120 Aimo. Do tego ma Super klawisze od obsługi multimediów. W czasie rozgrywki można zatrzymać film, muzykę etc. przewinąć do przodu. Jest słyszalna ale nie brzmi jak kot w drewniakach biegnący po parkiecie.

 

Jest bardzo szybka. Siadają wszystkie kombinacje skilli w gierkach jak złoto. Pisać trzeba się trochę nauczyć na niej, ponieważ jest mega czuła. Dałem za nią 759 zł w ME i nie żal mi tej kasy ;)

Edytowane przez fazza102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta, jeśli będzie klawa używana także do pisania, to chyba te browny lesze od redów?

Dobrze kombinuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewny ale wersja Low Profile ma chyba tylko jeden rodzaj przełączników. Najlepiej gdybyś sam mógł przetestować jakie przełączniki ci pasują. Pop rzeskoku z wysokich Razer Green muszę się do tej jeszcze przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety takie czasy, że nici z macanka...

Biorę pod uwagę opcję zwykłą, czyli wysoki profil z przyciskami brązowymi,bo te czerwone to do pisania chyba kiepskie.

Bynajmniej z tego co teraz poczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na redach można być pewnym że wpiszę się to co się chce nawet przy nie do końca wciśniętym klawiszu. Na brown musi być uczucie tego lekkiego oporu i niby wiadomo wtedy że się coś wpisało ale nie zawsze ma się ochotę na energiczne pisane. Jak dla mnie klawiatury od Logitech są wyznacznikiem przyjemności z samego pisania do gier też spoko pomimo wysokiego profilu, model g413 i g513 ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...