Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem na ostatnim black friday laptop HP pavilion Intel. Ciągle chodzi mi wentylator co mnie strasznie denerwuje, gdzieś na tym forum widziałem że ktoś miał rozwiązanie na to lecz nie mogę tego znaleźć. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek można spróbować wyłączyć FAN Always ON w Biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej ma rację, włącz też tryb oszczędzania baterii - powinien się wyciszyć (jeśli nie, to w/w funkcja w BIOS/UEFI jest za to odpowiedzialna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytenie: Czy druga karta graficzna jeśli jest w laptopach to jest używana w trakcie normalnego używania laptopa (youtube, przeglądarka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz drugą kartę graficzna zainstalowaną w laptopie to (a w przypadku Omen ją masz) to do mniej wymagających zadań jak przeglądarka laptop korzysta z grafiki od Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam drugiej tylko zastanawiałem się, czy do oglądania np filmów wystarcza zintegrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zadam pytanie żeby nie śmiecić może ktoś pomoże. Jak to jest z windowsem który mam oryginalny na laptopie ? co jak będę chciał zrobić format i dalej chce mieć oryginalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zadam pytanie żeby nie śmiecić może ktoś pomoże. Jak to jest z windowsem który mam oryginalny na laptopie ? co jak będę chciał zrobić format i dalej chce mieć oryginalny ?

Po prostu instalujesz Windows'a od nowa- system ściągasz z internetu, nagrywasz na pendriv'a i instalujesz.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zadam pytanie żeby nie śmiecić może ktoś pomoże. Jak to jest z windowsem który mam oryginalny na laptopie ? co jak będę chciał zrobić format i dalej chce mieć oryginalny ?

Ściągasz narzędzie do tworzenia multimediów ze strony https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 przycisk "Pobierz narzędzie". Resztę już zrobi za Ciebie. Wybierasz czy chcesz nagrać bezpośrednio na pendrive czy utworzyć ISO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...