Skocz do zawartości
snakewaterr

Chłodzenie CPU nie kręci się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym prosić o pomoc akurat dotyczy wentylatora od CPU. Wczoraj chciałem pobawić się obrotami wentylatora od CPU i z normal ustawiłem na funkcje "Full Power" gdzie obroty wentylatory podniosły mi się i po 30 sekundach wiatrak przestał się kręcić. Powróciłem do wcześniejszego stanu, czyli do normal , ale wiatrak nadal się nie kręci. Dostałem poradę, abym wyjął baterie od biosu i ją zresetował wyjmując ją i odczekanie 40 min i ponowne włożenie jej do płyty, ale nadal nie przyniosło efektów. Wiatrak jest podłączony do CPU FAN i po uruchomieniu lub po zrestartowaniu wiatrak się lekko zakręci, czyli można uznać, że jest podpięty do zasilania, ale podczas pracy nie kręci się. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ wyższe temperatury nie dają mi spokoju. Załączam zdjęcie z biosu jak to mniej więcej wygląda. https://imgur.com/a/XvPDdtm

Edytowane przez snakewaterr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij inny wentylator (działający) pod to złącze i sprawdź - może wentylator padł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany! Podpiąłem do innego wejścia na wentylator w płycie głównej i działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...