Skocz do zawartości
Michal32123

Pomoc w wyborze VPS

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, potrzebuję tani server vps z minimum 3gb ramem, standardowym windowsem, oraz brakiem limitu danych. Obecnie korzystałem z oferty ovh. Koszt takiego serwera wynosił około 80zł. Czy znacie jakieś tańsze hostingi? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, niestety w ofercie którą podałeś nie ma możliwości zainstalowania standardowego windowsa tylko linux :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montujesz dowolnego linuksa a w nim obraz windows plus sterowniki. Poszukaj bo nawt filmy były jak zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno że się da system w systemie postawić, ale po co tyle pamięci ramu zużywać i kombinować na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiasz system w systemie tylko jest potrzebny jakiś system bazowy do zainicjowania kontenera (i tu ostatnio były 4 distro do wyboru). Do tego montujesz jeden z obrazów docelowych ISO których jest na parę stron plus nawet możesz im wysłać swój. Parę klików żeby to zrobić. Nawet się do tego distro nie wchodzi tylko podczas startu wybierasz podmontowane ISO. Większość hostingów w Polsce kiedyś a pewnie i teraz też właśnie stoi w Hetzner. A dużo się w ostatnim czasie posunęli w rozwoju wirtualizacji, możliwości i samego panelu. Płacisz za godzinę (przy czym do 1h było kiedyś gratis) więc co za problem spróbować to zrobić samemu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za pomoc. Wieczorem zamówie serwer i dam znać jak śmiga. Dzięki

 

edit: Udało się postawić windowsa. Wszystko śmiga jak powinno. Dzięki Viking za pomoc.

Edytowane przez Michal32123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, sry że odkopuje temat. 4 kwietnia postawiłem serwer. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem faktury, oraz żadnego nakazu zapłaty. Usunąłem dziś serwer z ich strony i chciałbym się z nimi rozliczyć. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się. 3 maja dostałem maila z fakturą do zapłaty. Zdziwiło mnie trochę to, że dopiero po miesiącu przyszedł do mnie rachunek z zapłatą. Fajnie że tak ufają swoim klientom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...