Skocz do zawartości
Pawlak093

Napisy do 2 polskich filmow

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam angielskich napisów do Plagi Breslau 2018 lub Na układy nie ma rady 2017

Szukalem wszedzie ale chyba nie ma. Pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że znajdziesz. Jedyna opcja to kupienie Netflixa jednorazowo i tam masz napisy angielskie dostępne, sprawdziłem przed chwilą, działają dla obu filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że znajdziesz. Jedyna opcja to kupienie Netflixa jednorazowo i tam masz napisy angielskie dostępne, sprawdziłem przed chwilą, działają dla obu filmów.

Mam netflixa ale mieszkam w uk. Nie mam plagi breslau ani tego drugiego. Mam kobiety mafii 2

92126134_915302992220642_7465924694105915392_n.jpg

92555767_208721087230534_3176822682754744320_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w innym kraju, więc masz inną ofertę. Żeby mieć możliwość obejrzenia tego co ja musisz kupić VPN i "udać", że jesteś w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w innym kraju, więc masz inną ofertę. Żeby mieć możliwość obejrzenia tego co ja musisz kupić VPN i "udać", że jesteś w Polsce.

Zmiana IP na polskie nie pomaga. Wydaje mi się, że moje konto jest przystowowane tylko dla UK i nie ma możliwośći zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się naturalnie mylić, ale wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości, że Twoje konto przez VPNa nie jest traktowane jako polskie tzn. tutaj znaczenie ma to w jakiej lokalizacji się znajdujesz, a nie to jakiego jest konto "rodzaju", bo chyba podziału kont na lokalizacje nie ma. Przykładowo ja korzystam z Netflixa gdzie ja jestem w Polsce, siostra w Kalifornii i Ona ma swój plan, a ja swój, mimo że siedzimy na tym samym koncie. Zaraz się skontaktuje z Nią i upewnię czy tak jest i edytuje ten post. Natomiast wiem na pewno, że nie każdy VPN działa, zeby tak Netflixa oszukać, najlepiej korzystac z tych, które sa potwierdzone, że działają.

 

 

EDIT/ Potwierdzam, mogę wejść na obojętnie który profil na Netflixie i mam te filmy, a jak siostra wejdzie również na te same profile to tych filmów nie ma. Także konto nie jest w żaden sposób lokalizowane, tylko i wyłącznie IP ma znaczenie.

Edytowane przez Lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...