Skocz do zawartości
BartexVP

Kierownica nie chce działać w grid 2.

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem kierownice thrustmaster t150 i problem mam taki ze w grid 2 jak ustawie sobie ta kierownice to opcje jakos tak przeskakuja same i nic nie moge zrobic, macie link do filmu tam to dobrze widac co sie dzieje.https://www.youtube.com/watch?v=bPSwC_HKzQw&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz przypadkiem pedałów w trybie combined. I czy przypadkiem nie ustawiło ich jako strzałkę w dół. Tak przy okazji to kierownica i GRID2 to słabe połączenie imo, lepiej pierwszy GRID lub GRID Autosport ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w trybie separate, a w ogóle to właśnie odkryłem że gdy trzymam gaz pełny i tak w połowie hamulec to w tedy jest dobrze. Nwm o co chodzi, ale chyba cos z tymi pedalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie obstawiałem, że traktuje pedały jako strzałki. Na forum Codemasters znalazłem przed chwilą tipa, że na T150 trzeba w sterownikach kierownicy w Windowsie zaznaczyć "combined" dla pedałów żeby działało ok :D Codemasters ewidentnie coś zrypało ze wsparciem, w sumie mnie to nie dziwi, GRID2 był robiony bardziej pod gamepada jak pod kierownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak grzebałem w tych opcjach kierownicy to ustawiłem na combined i to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...