Skocz do zawartości
White magician

Problem z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam problem z internetem w mieszkaniu, które wynajmuje. Otóż w pokoju obok tego, w którym ja mieszkam, jest cały sprzęt internetowy tj. router i modem. Rzeczony sprzęt: https://www.tvk.torun.pl/art/75/epc-3212.html - modem kablowy Cisco EPC3212 i linksys wrt54gr. Problem jest w tym, że bardzo często jak chce się połączyć z internetem to nie mogę, jest jakiś błąd - czy to na telefonie czy to na komputerze. Nie raz jest tak, że odpalę kompa, chce sie połączyć i mimo zapamiętanej sieci i hasła wyskakuje komunikat, że potrzeba więcej danych do połączenia albo hasło do sieci jest niepoprawne. O dziwo, jak odczekam kilkanaście minut od włączenia komputera i połączę się z siecią to prawie zawsze jest okej. Normą jest też, że jak się już mi uda zalogować to prędkość na początku to ok 25-30 Mb/s, żeby za każdym razem po jakimś czasie spaść do ok 6. Rozłączę się, połączę i znowu po jakimś czasie 6.. Myślałem, że to problem z kartą sieciową w moim komputerze, więc kupiłem nową - D-Link DWA-171. Było okej przez cały jeden dzień, a teraz znowu są cyrki. System to Windows 10. Jeśli trzeba będzie to podam więcej danych. Co radzicie? Zmienić modem/router czy wezwać jakiegoś speca, który mi to ogarnie? Pomocy bo już mnie coś trafia z tym internetem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modem kablowy Cisco EPC3212 i linksys wrt54gr.

A co rozsyła Internet? Cisco czy Linksys? Bo tego Linksysa proponuje oddać na elektrośmieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...