Skocz do zawartości
Mateokozlik

Problem z kartą graficzną w laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Mam problem z kartą graficzną w laptopie

W laptopie znajduje się karta graficzna AMD Radeon R9-M375 lecz nie wyświetla się w ogóle w menedżerze urządzeń oraz gdy instaluje sterowniki program AMD powiadamia mnie o błędzie 173 - nie wykryto żadnego sprzętu AMD Radeon

Laptop to Lenovo z51-70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić, czy nie wyłączyła się w BIOSie. Ale jako posiadacz tego samego modelu muszę Cię zmartwić - prawdopodobnie jest to naturalna śmierć karty. Można próbować reballingu ewentualnie, bo to dosyć powszechna usterka kart AMD z tamtego okresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że karta jest wyłączona w biosie

Gdy przełączyłem na Radeona w biosie laptop przy wpisywaniu hasła całkowicie się zawiesza , czasami się uda dojść do pulpitu i tam za chwilę całkowita zawieszka co można z tym zrobić ?

 

Dodam że gdy udało mi się wejść na pulpit Radeon pojawił się w menedżerze urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, jak karta kończyła swój żywot, to laptop losowo nie wybudzał się z uśpienia albo hibernacji - był tylko czarny ekran bez odpalenia wentylatora. Konieczne było wtedy wyłączenie przez przytrzymanie Power. Problemu nie zauważyłem od momentu wyłączenia karty w BIOSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...