Skocz do zawartości
DaWiDoW3

Ustawienia graficzne CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ustawieniami graficznymi w CS:GO, a mianowicie chodzi o to, że gdy zmieniam ustawienia np. cienie na najniższe to i tak w grze widać jak by były wysokie to samo z innymi ustawieniami. Przez to fps'y w niektórych momentach spadają nawet poniżej 100. Wszystkie sterowniki mam aktualne.

 

Mój sprzęt to Acer Nitro 5 an515-54

Procek: Intel Core i5-9300H 2.40 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650

8 GB RAM

Dysk SSD 512GB

Edytowane przez DaWiDoW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop, w pierwszej kolejności ustaw wysoką wydajność jak grasz, druga sprawa jest spore ryzyko, że podzespoły osiągają po czasie wysoką temperaturę i obniżają taktowanie. Ostatnia rzecz zapewne masz ram w jednej kości więc wypada dokupić drugą, żeby był dual chanel w tej grze daje to 20-30 % do wydajności i niweluje spadki fps.

Edytowane przez brajan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop, w pierwszej kolejności ustaw wysoką wydajność jak grasz, druga sprawa jest spore ryzyko, że podzespoły osiągają po czasie wysoką temperaturę i obniżają taktowanie. Ostatnia rzecz zapewne masz ram w jednej kości więc wypada dokupić drugą, żeby był dual chanel w tej grze daje to 20-30 % do wydajności i niweluje spadki fps.

 

Ale chodzi o to że pomimo zmiany ustawień graficznych w cs go nic się nie zmienia czyli jeżeli ustawię cienie na niskie to i tak w grze widać jak by były wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym na razie nie zrobisz. To jest problem gry, a nie twój sprzętowy. Trzeba czekać na odpowiednią aktualizację.

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...