Skocz do zawartości
MihuJ

Problem z doborem dodatkowej kości ram - laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym dokupić drugą kość ram do laptopa, poniżej zdjęcie obecnej kości:

 

sYdsVob.jpg

 

Czy mogę dokupić drugą kość Kingstona ale nie wyprodukowaną specjalnie dla HP, czy jednak muszę szukać identycznej jak ta na zdjęciu ? a jeśli tak to gdzie szukać takich części ? bo na allegro nie znalazłem :(

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz procesor? Ja też mam oryginalna kość zamontowaną z Kingstona 2666Mhz z przedrostkiem HP w kodzie, wiec idealnie tej samej dostać nie idzie, chyba że z rozbiórek. Mój procesor i5 8250U obsluguje do 2400MHz DDR4, wiec i tak takty są zbijane. Niedawno dokupiłem sobie taką:

https://proline.pl/pamiec-kingston-sodimm-8gb-ddr4-2400-cl17-kvr24s17s8-8-p1275677

Działa elegancko w dual channel, Tobie tez powinno śmigać bez problemu, tak samo jak ta polecona przez AdRjiaN z Proline. Cena większa niż okolice 150zł za 8GB to lekka przesada.

Edytowane przez JaCube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz procesor? Ja też mam oryginalna kość zamontowaną z Kingstona 2666Mhz z przedrostkiem HP w kodzie, wiec idealnie tej samej dostać nie idzie, chyba że z rozbiórek. Mój procesor i5 8250U obsluguje do 2400MHz DDR4, wiec i tak takty są zbijane. Niedawno dokupiłem sobie taką:

https://proline.pl/pamiec-kingston-sodimm-8gb-ddr4-2400-cl17-kvr24s17s8-8-p1275677

Działa elegancko w dual channel, Tobie tez powinno śmigać bez problemu, tak samo jak ta polecona przez AdRjiaN z Proline. Cena większa niż okolice 150zł za 8GB to lekka przesada.

 

i5-7300HQ

O super, dzięki wielkie za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój proc też obsługuje do 2400MHz DDR4 więc śmiało możesz brać tą kość co ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...