Skocz do zawartości
jacktheripper

Reklamował ktoś 5700 XT w morelach?

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie karta "chodzi", ale denerwują mnie ciągłe problemy ze sterownikami, czasem jakaś gra ma problemy, potem inna, na następnej wersji sterów są blackscreeny, i tak w koło macieju, a końca nie widać. Okres 14 dni minął[tak to jest jak się kupuje kartę a na testy ma się dwa dni...nowy PCet więc nie miałem pewności ze to karta], więc musiałbym reklamować z tytułu rękojmi i pewnie niezgodności towaru z umową. Tylko jak to udowodnić, skoro karta w sumie działa -PC się odpala, programy działają. Nagrać telefonem jakieś mikrościny, albo artefakty w grze, najlepiej black screena jak się uda i im to przesłać? Robią jakieś problemy ze zwrotem tzn. nie uznają? Rozumiem że za pierwszym razem nie muszą mi zwrócić pieniędzy, więc nawet jak mi odeślą ten sam model, to i tak będę musiał reklamować jeszcze raz? Ogólnie to raczej zwracają pieniądze, czy nie uznają reklamacji? A i co z kosztami przesyłki w obydwie strony w przypadku nieuznanej reklamacji? UoKIK niby mówi że to niedozwolone https://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/965735,klient-nie-moze-obawiac-sie-odeslania-wadliwego-towaru.html ale z drugiej strony, na swojej stronie nic o tym nie mówią https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/. Ew. jakby była taka możliwość to dopłaciłbym do 2070 Super u nich, albo wziął 2060 super i nadwyżkę kazał przelać mi na konto, bo i tak muszę mieć jakąś kartę :( A i jak z terminami, realizują to w miarę szybko czy trzeba czekać po 14 dni, tj. korzystają z maksymalnego ustawowego czasu? Nie uśmiecha mi się przechodzić dwie reklamacje i nie mieć sprzętu miesiąc albo dwa...

Edytowane przez jacktheripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślij na gwarancję, 3 razy wyślesz i przysługuje Ci zwrot.

 

A i co z kosztami przesyłki w obydwie strony w przypadku nieuznanej reklamacji?

Sprzedawca pokrywa koszty wysyłki

Edytowane przez Ohoho:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślij na gwarancję, 3 razy wyślesz i przysługuje Ci zwrot.

Moim zdanie to bardzo średni pomysł, żeby nie powiedzieć słaby...

Bo tak bez karty ile? 3 miesiące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie to bardzo średni pomysł, żeby nie powiedzieć słaby...

Bo tak bez karty ile? 3 miesiące?

 

Jeżeli karta jest sprawna to odeślą i powiedzą że jest sprawna. Kiedyś tak miałem Radeona R9 380 i kupiłem sobie monitor LG 24mp59g i podczas grania obraz pojawiał się i znikał. I wtedy nie wiedziałem jeszcze że to jest wina monitora i odesłałem kartę. Po pewnym czasie przysłali bo powiedzieli że jest sprawna.

 

Za to oddałem zwaloną płytę główną do naprawy MSI w styczniu (bios się wysypał). Oddałem na rękojmię do net punktu. Trzymali ponad miesiąc i jeszcze raz im przypomniałem i powiedziałem że mają czas tydzień. I kasę zwrócili.

 

W tym wypadku wina jest ewidentnie sterowników raczej więc jak stwierdzą że jest dobra to odeślą. Teraz Koronawirus szaleje więc mogą trzymać i 2 miesiące.

 

Także propozycja - wgrywać ze strony AMD zawsze najnowsze sterowniki. I zaktualizować BIOS płyty głównej do najnowszego.

 

Ja żeby mi się sterownik nie wysypywał ustawiłem żeby komputer nigdy nie przechodził w stan uśpienia a monitor żeby ekran się wyłączał po 4 godzinach.

 

I aktywowałem wygaszacz ekranu i tyle. I jest spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ujowe sterowniki nie przysluguje GW, mozesz sprobowac wgrac najnowszy bios do plyty glownje, najnowsze sterowniki do gpu oraz chipsetu i w najgorszym wypadku postawic system na nowo. Jak wgrywasz nowe stery to stare kasujesz w trybie awaryjnym poprzez DDU i odlacz neta zeby ci nie wgral sie systemowy steorwnik po restarcie.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś przycyganić biorąc radeona to teraz masz. Oni mają swoje procedury testowe, sprawdzą czy karta wstaje, czy przechodzi jakiegoś testa - odeślą z informacją że jest sprawna. A to że jakaś konkretna gra Ci nie działa ich nie interesuje, bo według nich to nie wina grafiki (no bo inne gry działają). Także powodzenia tam bo lekko nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim przewodem, karta jest podłączona do monitora? Jeśli np hdmi, to masz możliwość podłączenia displayportem?

 

Odinstaluj sterowniki za pomocą ddu, internet odłączony na czas reinstalacji, wgraj sterownik 20.1.3 whql np stąd: https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-5700-series/amd-radeon-rx-5700-series/amd-radeon-rx-5700-xt

 

W biosie płyty głównej, wybierz pcie gen3 , lub gen4 dla karty graficznej, gen4 tylko dostępne na płytach x570.

 

Jeśli dalej będą jakieś problemy, w sterowniku amd, wejdź do zakładki wydajność-> dostrajanie , wybierz na ręczne, dostrajanie gpu -> sterowanie zaawansowane -> wysuń taką tabelkę, odejmij z zegara karty 40-50mhz w sterowniku, niżej jest dostrajanie vram, również ustaw na ręczne i zdejmij 50mhz z pamięci karty, zapisz ustawienie i testuj. Jeśli problem się rozwiązał, to problem leży w niestabilnej karcie, a nie w sterowniku, więc karta jak najbardziej nadaję się na wymianę.

 

Osobiście z amd navi nie mam problemów, miałem black screeny jedynie jak za mocno zrobiłem undervolting, i raz na sterowniku beta mnie dopadły bs, ale powrót na starszy sprawdzony sterownik, uratował sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch znajomych jakos 3 tygodnie temu tyż kupili po sztuce rx5700xt,po kilku dniach jeden jak i drugi zwrócili,dokładnie takie objawy jak pisze autor,kilka dni kombinatorstwa i karciochy poleciały na zwrot.Jeden z nich ma zestaw na intelu drugi ajemde i praktycznie identyczne objawy :E .po tych manewrach wzieli 2070 bez superów i jest spokój :P .Wydajność rx-ów świetna ale cały czas komedie z tymi sterami ,kiedyś coś poprawią ??? :P Na rx580 nie miałem najmniejszych problemów,prócz tego że konieczność bezwzględna uv i ustawienie wentylów bez tego nie podjeżdzać do rx :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina albo leży po stronie karty, albo po stronie monitora.

Mojego rxa, miałem wrzuconego na 4 płyty główne, z 3 różnymi modelami procesorów (9600kf, ryzen 3600 i 1600) , i problemów jak nie było tak nie ma. Więc jest ciężko powiedzieć, co dokładnie powoduję problemy, na moje jednak to albo brak współpracy z danym monitorem, lub sama karta jest dziabnięta. Ale znów, tyle kart co miało ten problem i byłyby uszkodzone? Producent karty nie robi, bo byli ludzie z red devilami, co mieli problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być też wina kabla. Ja do swojego Samsunga zakupiłem taki. Jest tani i bardzo dobry: Kabel Qoltec DisplayPort - DisplayPort 1.5m czarny (50466)

 

Z innymi miałem same problemy.

 

https://www.qoltec.pl/produkt/akcesoria-do-laptopow/kable/displayport-v13-meski-displayport-v13-meski-5kx3k-15m#!pomoc

Edytowane przez gilban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina albo leży po stronie karty, albo po stronie monitora.

Mojego rxa, miałem wrzuconego na 4 płyty główne, z 3 różnymi modelami procesorów (9600kf, ryzen 3600 i 1600) , i problemów jak nie było tak nie ma. Więc jest ciężko powiedzieć, co dokładnie powoduję problemy, na moje jednak to albo brak współpracy z danym monitorem, lub sama karta jest dziabnięta. Ale znów, tyle kart co miało ten problem i byłyby uszkodzone? Producent karty nie robi, bo byli ludzie z red devilami, co mieli problemy.

Karta dobra, tylko wina monitora :D Troche to absuradlnie brzmi ;)

 

To może być też wina kabla. Ja do swojego Samsunga zakupiłem taki. Jest tani i bardzo dobry: Kabel Qoltec DisplayPort - DisplayPort 1.5m czarny (50466)

 

Z innymi miałem same problemy.

 

https://www.qoltec.pl/produkt/akcesoria-do-laptopow/kable/displayport-v13-meski-displayport-v13-meski-5kx3k-15m#!pomoc

A jak wsadzisz karte zielonych to dziala dobrze, dalej bedzie wina kabla :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś przycyganić biorąc radeona to teraz masz. Oni mają swoje procedury testowe, sprawdzą czy karta wstaje, czy przechodzi jakiegoś testa - odeślą z informacją że jest sprawna. A to że jakaś konkretna gra Ci nie działa ich nie interesuje, bo według nich to nie wina grafiki (no bo inne gry działają). Także powodzenia tam bo lekko nie będzie.

Ale bym takich jak Ty niszczył, niby z czym chciał przycyganić ? Dobra karta za świetne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym takich jak Ty niszczył, niby z czym chciał przycyganić ? Dobra karta za świetne pieniądze...

 

Taka dobra karta że co druga osoba co ją kupi zmienia ją potem na rtx'a.

Nie wiem ile już podobnych tematów czytałem tu na forum, nawet w tym temacie ludzie Ci piszą o przypadkach swoich/z otoczenia to dalej będziesz gadał jaka świetna karta i świetna inwestycja...

Multum było tematów gdzie ktoś się zastanawia między 5700xt vs 2070 super, ale ostatecznie próbuje zaoszczędzić te 200-300zł, a potem dostaje właśnie taki super produkt, gdzie jedna gra crashuje, w drugiej ma czarny ekran, a w trzeciej żeby w ogóle działała trza robić UV.

Ja rozumiem, jakby to był pierwszy taki temat na forum to mógłbyś pisać, że coś poszło nie tak i to nie wina grafiki, ale takich tematów jest setki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem navi. karta z duza moca obliczeniowa ale na dropy nie poradzisz. pisz o zerwanie umowy z tego powodu i kase moze pojda na reke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dobra karta że co druga osoba co ją kupi zmienia ją potem na rtx'a.

Nie wiem ile już podobnych tematów czytałem tu na forum, nawet w tym temacie ludzie Ci piszą o przypadkach swoich/z otoczenia to dalej będziesz gadał jaka świetna karta i świetna inwestycja...

Multum było tematów gdzie ktoś się zastanawia między 5700xt vs 2070 super, ale ostatecznie próbuje zaoszczędzić te 200-300zł, a potem dostaje właśnie taki super produkt, gdzie jedna gra crashuje, w drugiej ma czarny ekran, a w trzeciej żeby w ogóle działała trza robić UV.

Ja rozumiem, jakby to był pierwszy taki temat na forum to mógłbyś pisać, że coś poszło nie tak i to nie wina grafiki, ale takich tematów jest setki.

Fanboje do ost sil beda bronic tej karty, za chwile bedzie rok po premierze a podstawowe bledy nadal nie rozwiazane, te karty to najwieksza porazka AMD, karty pokroju Vega i seria RX 5XX to przy tym cudo. Az sie boje pomyslec co bedzie przy RDNA 2.0 i jak pierwsze Navi pojdzie w odstawke.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ujowe sterowniki nie przysluguje GW

Gwarancja może nie ale rękojmia tak. Czy karta zadziała bez sterowników? Nie, więc jest to integralna część produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja może nie ale rękojmia tak. Czy karta zadziała bez sterowników? Nie, więc jest to integralna część produktu.

Prosze cie nie osmieszaj sie, rekojmia na sterowniki :lol2: :lol2: :lol2: Od kiedy to rekojmia przysluguje na Software :E

 

Nigdy nie bylo i nie bedzie takiego prawa wiec zapominj ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo wziąłem na raty 5700xt od MSI (jeszcze nie przyszedł) pod Ryzena 3800x + Aorus Elite X570 i po przeczytaniu tego zaczynam się martwić?

Edytowane przez AdrianOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo wziąłem na raty 5700xt od MSI (jeszcze nie przyszedł) pod Ryzena 3800x i po przeczytaniu tego zaczynam się martwić?

 

Może będzie ok, masz 2 tygodnie na zwrot to zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo wziąłem na raty 5700xt od MSI (jeszcze nie przyszedł) pod Ryzena 3800x + Aorus Elite X570 i po przeczytaniu tego zaczynam się martwić?

 

Powiem tak, przygotuj sobie suite z oprogramowania testującego

-OCCT, furmark i 3DMark. Posprawdzaj jak zachowuje się pod obciążeniem, jaki jest score, jaka temperatura, czy nie ma artefaktów

-Zainstaluj sobie tak z 5-10 gier w które wcześniej grałeś i znałeś i kilka nowych/twoją ulubioną w którą zamierzasz głównie grać. Posprawdzaj jak chodzą, czy nie ma dropów/stutteringu, czarnych ekranów, crashy, jakiś innych artefaktów graficznych itp.

Sprawdź czy na twoim monitorze/monitorach karta chodzi z pełnymi zegarami na pamięci. To będzie jakieś dodatkowe 20 wat i karta będzie idlować 50-55 stopni. Nie zbyt to dobre jeśli zamierzasz ją mieć po gwarancji.

To już generalnie do każdego GPU: sprawdź jak piszczą cewki. Niby to na nic nie wpływ teoretycznie, ale wg. mnie jest to oznaka kiepskiego spasowania. Może też powodować nadmierne EMI i wpływać np. na audio.

 

Jak wszystko będzie ok. to zostaw kartę bo ma całkiem dobry stosunek ceny do wydajności. Aczkolwiek jak popatrzy się na 5700 XT które mają sens -powercolor red devil, MSI gaming X, Sapphire Nitro, które kosztują 2150-2200zł, a najtańszym 2070 super, który sprawdzi się równie doskonale, bo karta nie potrzebuje takiego chłodzenia jak 5700 XT[superka ma większy die] to wychodzi 150-200zł różnicy. Czy naprawdę wydając 2000zł chcesz przycebulić te 150-200zł aby ryzykować potencjalne problemy? Jeśli karta działa dobrze ok. zostaw, ale licz się też z tym że pewnego dnia AMD może coś spieprzyć jak to mają z zwyczaju. I wtedy akurat kilka gier w które grasz będą mieć problemy przez miesiąc, dwa, może trzy. Sam sobie musisz odpowiedzieć czy to warte tych 200zł. Dodatkowo masz RTX, które w niektórych grach się przydaje, zwłaszcza po singlu gdzie te 60 fps wystarczy[zależy też od monitora bo na 1440p to nie pograsz z RTXem w rozsądnych klatkach].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz u siebie jakiegoś serwisu komputerowego żeby Ci sprawdził kartę i kompa np ?

Jak sprawdzą i okaże się ze coś nie tak z kartą to możesz dołączyć od nich jakiś papier że są problemy.

Sam składałeś kompa ? Masz jakieś doświadczenie w tym ? Windows oryginalny z wszystkimi updejatmi ? Biosy najnowsze ?

Nie obraź się ale jeśli twierdzisz że problemy chcesz nagrywać telefonem to raczej mało rozgarnięty chyba jesteś w sprawach informatycznych ;) Nawet w sterownikach AMD masz wbudowany program do nagrywania video :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie

 

czy tylko 5700 cierpią na przypadłość tych "black screenow" siedzie na 5600 po update biosu i od kiedy AMD wydało sterownik 20.2.2 czy jakoś tak to na prawdę nie mam żadnych problemów z grafika

 

testowałem w wolnej chwili :

 

the hunter call of the wild

Darksider III

Star wars BattleFront 2

wolcen lords of mayhem

 

Ze starszych ostatnio próbowałem

Crysis

Diablo 3

They are Billions

Cala sage king bounty

H3

kingdom come deliverance

 

I nie miałem żadnego problemu dlatego dziwie czemu ludzie maja takie problemy

Jakie gry powodują te crashe? To bym sprawdził czy na 5600 tez występują

Edytowane przez GGuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz u siebie jakiegoś serwisu komputerowego żeby Ci sprawdził kartę i kompa np ?

Jak sprawdzą i okaże się ze coś nie tak z kartą to możesz dołączyć od nich jakiś papier że są problemy.

Sam składałeś kompa ? Masz jakieś doświadczenie w tym ? Windows oryginalny z wszystkimi updejatmi ? Biosy najnowsze ?

Nie obraź się ale jeśli twierdzisz że problemy chcesz nagrywać telefonem to raczej mało rozgarnięty chyba jesteś w sprawach informatycznych ;) Nawet w sterownikach AMD masz wbudowany program do nagrywania video :E

 

 

Jak nagram człowieku black screena, skoro potem musze restartować kompa, a nie zapisuje mi pliku jak naciskam kombinację klawiszy. Druga sprawa że jak ma nagrać tego black screena, jak nie podaje video? Trzecia sprawa, jak oni mają to zweryfikować że sobie nie dodałem czarnego ekranu do video?

Oczywiście że mam doświadczenie, składałem już kilka PCtów w swoim życiu. Windows 10 oryginalny z wszystkimi updejtami. Bios wgrany najnowszy do karty jak i do płyty głównej.

 

czy tylko 5700 cierpią na przypadłość tych "black screenow" siedzie na 5600 po update biosu i od kiedy AMD wydało sterownik 20.2.2 czy jakoś tak to na prawdę nie mam żadnych problemów z grafika

 

Ja od wersji 20.2.2 nie mam problemów z black screenami w grach, miałem kilka black screenów przeglądając neta na późniejszych wersjach, ale 20.4.1 na razie stabilny od czasu wydania driverów. Bardziej mnie wkurwia stracony czas, czarne ekrany występujące aż do 20.2.2, przez któe człowiek najadł się stresu, no i za obecne problemy niezwiązane z czarnym ekranem ale z stutteringiem/ścinkami, problemami gdzieniegdzie z teksturami/artefaktami w menu, ogólnie z kiepskim wsparciem i właśnie z tytułu tego "całościowego obrazu" i zmarnowanego czasu/nerwów chciałbym tą kartę wypierdolić, nawet jeśli teraz "działa". Składasz nowego PCta to chcesz się nim nacieszyć a nie użerać się pół roku, siedząc na szpilkach czy zaraz ci nie wywali czarny ekran. Wyobrażasz sobie taką sytuację np. z nowym ferrari? xD. Ponadto nie mam gwarancji że znowu coś zwalą, bo AMD nie ufam za grosz w sprawie sterowników -wyczerpali kredyt zaufania. Po prostu nie lubię zostawiać swoich pieniędzy w firmie z którą miałem i mam złe doświadczenia.

Edytowane przez jacktheripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagram człowieku black screena, skoro potem musze restartować kompa, a nie zapisuje mi pliku jak naciskam kombinację klawiszy. Druga sprawa że jak ma nagrać tego black screena, jak nie podaje video? Trzecia sprawa, jak oni mają to zweryfikować że sobie nie dodałem czarnego ekranu do video?

Oczywiście że mam doświadczenie, składałem już kilka PCtów w swoim życiu. Windows 10 oryginalny z wszystkimi updejtami. Bios wgrany najnowszy do karty jak i do płyty głównej.

 

 

 

Ja od wersji 20.2.2 nie mam problemów z black screenami w grach, miałem kilka black screenów przeglądając neta na późniejszych wersjach, ale 20.4.1 na razie stabilny od czasu wydania driverów. Bardziej mnie wkurwia stracony czas, czarne ekrany występujące aż do 20.2.2, przez któe człowiek najadł się stresu, no i za obecne problemy niezwiązane z czarnym ekranem ale z stutteringiem/ścinkami, problemami gdzieniegdzie z teksturami/artefaktami w menu, ogólnie z kiepskim wsparciem i właśnie z tytułu tego "całościowego obrazu" i zmarnowanego czasu/nerwów chciałbym tą kartę wypierdolić, nawet jeśli teraz "działa". Składasz nowego PCta to chcesz się nim nacieszyć a nie użerać się pół roku, siedząc na szpilkach czy zaraz ci nie wywali czarny ekran. Wyobrażasz sobie taką sytuację np. z nowym ferrari? xD. Ponadto nie mam gwarancji że znowu coś zwalą, bo AMD nie ufam za grosz w sprawie sterowników -wyczerpali kredyt zaufania. Po prostu nie lubię zostawiać swoich pieniędzy w firmie z którą miałem i mam złe doświadczenia.

 

"Nagrać telefonem jakieś mikrościny, albo artefakty w grze"

 

Nie mówiłem o Black screenach tylko o tym :E

 

To jeśli teraz mówisz że wszytko u ciebie działa na najnowszych sterowniach to nie wiem co chcesz reklamować ?

Rozumiem twoja frustracje i stracony czas , ja od dłuższego czasu miałem RX 580 i zero problemów. Pod koniec chyba lutego kupiłem navi rx 5700 i większych problemów też nie zauważyłem.

Sam się zastanawiałem nad kartą nvidi ale wcale mniej problemów u nich też nie ma , wystarczy przejrzeć listę błędów aktualnych i tych poprawionych w sterownikach zielonych przez ostaniach kilka miesięcy.

 

Fixed Issues in this Release

 [GeForce RTX 2080 Ti][Rise Of The Tomb Raider - DirectX 12]: Blue-screen crash occurs after

playing the game for 5-10 minutes. [2904755/2847526]

 [Doom Eternal]: There is black flickering in the game. [2904116]

 Some DirectX 11 games may fail to launch when Image Sharpening is enabled from the

NVIDIA Control Panel: [2901920]

 [Notebook]: Graphical corruption may occur after resume from display sleep. [2859247]

 

Windows 10 Issues

 [Notebook][H-Clone]: With the integrated graphics processor as the clone source, display

settings cannot be changed from the NVIDIA Control Panel. [200594188]

 [sLI][Doom Eternal]: Corruption occurs in the game upon opening the Steam overlay.

[200593967]

 (Battlefield 5, Destiny 2)[HDR]: With HDR enabled, the games appear too bright. [2909218]

 [Monster Hunter World Iceborne]: Artifacts appear in the game. [2903858]

 [Call of Duty - Warzone]: Freestyle does not work. (200593020)

 [Forza Motorsport 7]: The curb may display a black strip during a race on certain tracks.

[2781776]

 [Zombie Army: Dead War 4][Ansel/Freestyle]: The Ansel & Freestyle tabs are unselectable.

[2810884]

 [Tom Clancy's Rainbow Six Siege][Vulkan][G-SYNC]: When playing the game in Vulkan mode

with G-SYNC enabled, flickering occurs after switching the game between full-screen and

windowed mode.[200578641]

To work around, either disable G-SYNC or play using an API other than Vulkan.

 

To tak z ostanich sterowników a bywało gorzej ;)

Listę błędów AMD znasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...