Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po przerwie w użytkowaniu włączonego komputera (ok. 20 min) postanowiłem włączyć jakiś film, po czym okazało się, że jest brak dźwięku. Próbowałem chyba wszystkiego, zmieniałem ustawienia w konsoli realteka, odłączałem i podłączałem słuchawki, po czym odinstalowałem sterownik, zainstalowałem go i dźwięk wrócił, ALE: Dźwięk jest o wiele cichszy na maksymalnych ustawieniach niż był przed tą sytuacją, równie podobna sytuacja jest z mikrofonem, jest on o wiele cichszy oraz szumi (wygląda na brak sterownika, lecz go instalowałem). Po sprawdzeniu czy sterownik znajduje się w folderze Program Files okazało się, że go tam nie ma. Drugą rzeczą którą sprawdziłem to menadżer urządzeń, którego wstawiam zdjęcia, zamiast Realtek High Definition Audio, który mają wszyscy moi znajomi, z którymi się kontaktowalem, ja mam "Realtek® Audio. Jeżeli jest to ważne to posiadam płytę głowną MSI B450 GAMING PLUS MAX, oraz system 64bitowy Windows 10. Proszę o pomoc w naprawieniu tego nietypowego zjawiska :/ .

 

 

Tutaj link do reszty screenów, które się nie zmieściły: https://imgur.com/a/aDQuYWi

post-593326-15860724787244_thumb.png

post-593326-15860724831256_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...