Skocz do zawartości
GoldenRC

[1100-1600] Możliwe najwydajniejszy telefon w cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam smartfona do obsługi sporej ilości (5-8) klonów aplikacji w jednym czasie (nie będzie to robione cały czas, 2-3 razy w tygodniu). Mój obecny LG G7 słabo daje sobie z tym radę więc potrzebuję czegoś mocniejszego.

Głównym kryterium jest wydajność. Najlepiej jeszcze żeby posiadał dual SIM oraz, żeby w miarę upływu czasu ta wydajność nie spadała. Budżet tak jak w temacie, do 1600zł.

 

Myślałem głównie nad jakimś używanym smartfonem: Mi9T Pro, może Huawei P30. Ewentualnie z lekką dopłatą S10 (wolałbym nie).

Co możecie zaproponować w tym budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OnePlus 6t/7. W kwestii czystej wydajności nic lepszego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OnePlus 6t robi koło 280 tys w antutu bo ma Snapdragon 845 czyli tyle co redmi note 8 pro.

Nawydajniejszy wydaje sie mi9t Pro Snapdragon 855

 

https://www.proshop.pl/Telefon-komorkowy/Xiaomi-Mi-9T-Pro-64GB-Carbon-Black/2802900?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite

 

Jest tańszy telefon na Snapdragon 855 jak mi9t pro za 1799 zł lub allegro 1739 zl. ? wątpie.

 

OnePlus 7 ma snapa 855 ale najmniejsza cene to 2400zl czyli 600zl doplata, i nie warto moim zdaniem, mi9t pro w swojej cenie jest świetny.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzałbyn Xiaomi osobie która potrzebuje mocnego multitaskingu i trzymania apek w ramie. Szczególnie że mi9t pro na z tym ogólnie znany problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiego problermu na androidzie 10 w xiaomi.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najlepsza oferta na telefon w tym budżecie:

Xiaomi Mi Mix 3 6/128GB Onyx Black za 1599zł

Snap 855, bateria 3800, 6/128GB ram/pamięć, ekran Super Amoled, prawdopodobnie modem 5G, możliwość ładowania indukcyjnego (chyba w zestawie nie ma ładowarki) oraz ekran bez żadnych dziur.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma 5g z tego co mi wiadomo ale zdecydowanie warty rozpatrzenia co do 1+ to 7T byl juz za 2k dostepny wiec klupowanie modelu starszego za 2400 to troche slaba okazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xede, jeżeli ten Xiaomi MI MIX 3 nie ma 5G, to znaczy, że ma Snapdragona 845, ładowarkę indukcyjną i baterię 3200mAh. Teraz w opisie nie zgadza się tylko 5G, ale może to być kwestia błędu pracownika. Bo

 

Będę miał do niego dostęp w ~ środy więc podam co tam jest- chociaż wolałbym 5G i to nie ze względu na ten standard, ale na obecność większego aku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Snap 855 nie był musowo parowany z 5g, dopiero każdy 865 ma dodatkowy modem 5g. Choćby Mi 9T Pro który 5g nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Snap 855 nie był musowo parowany z 5g, dopiero każdy 865 ma dodatkowy modem 5g. Choćby Mi 9T Pro który 5g nie ma.

 

OK, ale chyba w tym Mi MIX 3 idzie to w parze, tzn. 845= mniejsza bateria i ładowarka bezprzewodowa w zestawie 855=większa bateria+modem X50 i brak ładowarki indukcyjne w zestawie. https://www.mi.com/g.../mix-3-5g/specs

Telefon dotarł, jest to wersja 5G.Wykonanie na pierwszy rzut super.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje mi mix3 5G, na szybko sprawdzilem, i rzeczywiscie masakra z tym nazywnictwem :E

mi mix 3 mial slaba baterie i snapa 845 a mi mix 3 5G ma fajna baterie i snapa 855 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...