Skocz do zawartości
acus231

Dodatkowy monitor 4:3 lub 16:9 PIVOT do obecnego 27'

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Potrzebuję dokupić drugi monitor który będzie służył mi jako rozszerzenie do obecnego BenQ EW277HDR

Biurko nie jest szerokie, stąd pomyślałem o monitorze 4:3 w rozmiarze 19', gdyż byłby tylko niewiele niższy

Szukam czegoś budżetowego - ekran nie musi być dobry, ma służyć do emaili, przeglądarki. Myślę o kwocie około 150zł

Czy to dobry wybór? Bo chyba dobierając ekran 16:9 w PIVOT stawiając go pionowo, musiał bym kupić bardzo małą rozmiarówkę żeby był podobnej wysokości pionowo co mój obeccny 27' poziomo (chyba wiadomo o co chodzi ;P)

Niestety 2x 27' nie ma szans, żeby się zmieściły. Stąd myślę o 4:3 albo 19:9 pionowo (który może być zbyt wąski)

 

Co będzie lepszym wyjściem? Totalnie nie wiem jak to rozwiązać

Może poleca ktoś jakąś budżetówkę?

 

Z góry dzięki za pomoc

Maciek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:3 nowe jeszcze robią? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie xD tak jak pisałem - szukam budżetowego rozwiazania bo to ekran do www i emaili. zacząłem się zastanawiać czy 24 lub 22 nie będzie dobrym wyborem w pionie. Tylko z kolei przy tej samej rozdzielczości obraz na 22 będzie znacznie pomniejszony i będzie to głupio wyglądało. Mam dylemat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie skalowaniem rozmiary wyrównać co i tak będziesz musiał zrobić bo na tym 27" masz tylko FHD więc co nie kupisz to będzie miało lepsze ppi

 

PS. Skoro 2x27" to za dużo to obadaj temat 21:9 zamiast dostawiania wypierdka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...