Skocz do zawartości
sosenkawrc

Nie dochodzą kody sms przy logowaniu na facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieplutko serdecznie.

Mam problem z zalogowaniem sie do facebooka. Mam ustawiona weryfikację dwustopniową. Przy każdym logowaniu dostawałem sms z 6-cio cyfrowym kodem. Do wczoraj wszystko było w porządku. Dzisiaj jednak żadnego kodu nie dostaję. Jest jakiś limit tych smsów? Czy ktos spotkał się z tym samym problemem. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko serdecznie.

Mam problem z zalogowaniem sie do facebooka. Mam ustawiona weryfikację dwustopniową.

jak masz na komorce, to tam jest opcja generowania kodu w app facebook'a. Jak tylko logujesz się z PC, to przejrzył dokładnie lub użyj kodów zapasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że jest taka opcja tylko żeby mieć do niej dostęp muszę się najpierw zalogować a przecież nie mogę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że jest taka opcja tylko żeby mieć do niej dostęp muszę się najpierw zalogować a przecież nie mogę !!!

dlatego kur pytam, czy sprawa dotyczy logowania z innego urządzania a nie z jedynego !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani z komputera, ani z telefonu nie można się zalogować. Zawsze dostawałem przy logowaniu smsa z hasłem. Teraz dupa , nie ma.

Jest jeszcze taki komunikat: "Ze względów bezpieczeństwa ograniczamy liczbę próśb o kody zabezpieczające w określonym czasie. Aby uzyskać pomoc w uzyskaniu dostępu do konta, dowiedz się więcej lub spróbuj później."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało Ci czekać powiedzmy i na przykład jutro lub pojutrze spróbować.

Szczerze, nie wiem ile taki "tymczasowy" ban u nich trwa, trzeba by zapytac wujka google'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban??? Za co?? Doktor google nie pomógł. Pytania na forum zawsze zadaję w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawdopoodbnie zrobili limit na bramce sms i w związku z tym się zaczęło kolejkować. A jak ktoś niecierpliwy, to wysyłka potem ich kilka i potem masz bana. Odczekaj ileś czasu i spróbuj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko serdecznie.

Mam problem z zalogowaniem sie do facebooka. Mam ustawiona weryfikację dwustopniową. Przy każdym logowaniu dostawałem sms z 6-cio cyfrowym kodem. Do wczoraj wszystko było w porządku. Dzisiaj jednak żadnego kodu nie dostaję. Jest jakiś limit tych smsów? Czy ktos spotkał się z tym samym problemem. Dziękuję za odpowiedź.

Mam identyczny problem od 3 dni, operator sieci rozkłada ręce i proponuje kontakt z supportem Facebooka... Ktoś rozwiązał ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.04.2020 o 18:34, Mlodzieniaszek124 napisał:

Mam identyczny problem od 3 dni, operator sieci rozkłada ręce i proponuje kontakt z supportem Facebooka... Ktoś rozwiązał ten problem?

Hej. Jak to się skończyło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...