Skocz do zawartości
unknow888

Przerywający mikrofon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam masakryczny problem ze swoim mikrofonem. Posiadam słuchawki firmy steelseries, problem polega na tym, że jak mówię w grze, temaspeaku - to słychać pierwsze kilka słów, a im dalej tym albo w ogóle nie słychać, albo przerywa słowa w połowie - chociaż mówię płynnie, coś jakby lagi. Nie jest to kwestia gry, teamspeaka ani samego mikrofonu - podłączałem też inny. Winę można zwalić na kartę dźwiękową - zintegrowana w laptopie - REALTEK. Jak odinstalowałem sterowniki (zaaktuazliowane- ostatnie z 2017), to jest baja - jest dźwięk i mikrofon działa normalnie, ale tylko ten z laptopa (wbudowany ponad ekranem), nie działa ten ze słuchawek (mam słuchawki z mikrofonem) - czy można jakoś to zrobić, żeby dźwięk szedł przez ten z słuchawek - nie mając sterowników do karty? Dźwięk w słuchawkach jest, ale mikrofon tylko działa ten laptopowy - nie idzie, albo nie wiem jak to przełączyć. Wygląda to tak, jakby sterowniki dedykowane do karty robiły problem - zmiana w ustawieniach, tj. tłumienie zakłóceń, formowanie wiązki - nic to nie daje, nawet jak włączone lub całkowicie wyłączone. Potrafi ktoś rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...