Skocz do zawartości
Nicram1

Kupię gtx 980m 8gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie kupię gtx 980m 8gb , budżet 800zł . Karta będzie montowana w msi gt683dx. Zainteresowanych sprzedażą proszę o kontakt w temacie , pw , lub email marcin3327@fejm.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na kartę , karta została kupiona od użytkownika Norbeert .

Edytowane przez Nicram1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na kartę , karta została kupiona od użytkownika Norbeert .

Następny nieświadomy jelonek.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawił na allegro , jak do jutra nie będzie żadnego info to sprawa idzie na policje ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czekam na kartę , karta została kupiona od użytkownika Norbeert .

Miałeś do czynienia z oszustem.

Też zostałem oszukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do ciebie , ja poczekam do jutra jak jutro nie będzie info to też zgłaszam sprawę , Zarejestrowałem się na tym forum bo myślałem że to jest w miarę normalnie ale widzę że takie same wałki odchodzą jak wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem coś kupić tu z forum

To był pierwszy i ostatni raz.

 

Ja już jutro śmigam do policji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lipa ja 750 chyba wtopiłem

U mnie 650 zł,poza allegro(z allegro lokalnie będzie trochę lipa,bo nie działa program ochrony kupujących)

 

A próbował następnych oszukać,w sobotę na tym złapałem go

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja do niego jutro zadzwonię i powiem mu na czym stoi jak odda kasę to nie będę robił problemu jak nie to zgłaszam sprawę a moja i twoja sumą łącznie to już przestępstwo nie wykroczenie więc prędzej czy później kasę odzyskamy .

 

Heh zrobiliśmy sobie upgrade kompów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde oszustwo jest przestępstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fakt no zobaczymy co z tego wyjdzie , ale tego forum nie będe nikomu polecał . Zarejestrowałem się i wałek w tym samym dniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wałek się nabraliście bo głupim trzeba być żeby takiej osobie wpłacać pieniądze. Ludzie oszukiwali i oszukiwać będą nie zależnie czy to forum czy nie. Samo forum uważam za jedno z najlepszych tylko jak ktoś jest głupi to i zostanie oszukany na allegro, ebayu czy nawet przy odbiorze osobistym. ;) Trzeba zapoznać się z sytuacją na forum, obadać kto jest zaufany ,a nie nagrzać się jak młody szczeniak. :lol2:

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że skoro wcześniej już gościu robił wałki , to admin nic z tym nie robił . W takiej sytuacji nie warto tu być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że skoro wcześniej już gościu robił wałki , to admin nic z tym nie robił . W takiej sytuacji nie warto tu być

Tutaj na całe forum jest tylko 3 adminów i szczerze mają na to wywalone(jak jest poważna sprawa,to wtedy się uaktywniają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że skoro wcześniej już gościu robił wałki , to admin nic z tym nie robił . W takiej sytuacji nie warto tu być

 

 

A co będą Ci dupę pilnować i przeprowadzać za rączkę przez proces transakcji? Chłopie ile ty masz lat? W twoim interesie jest upewnienie się co kupujesz, od kogo itp. Poza tym nie panikuj bo kupiłeś przez allegro i w sumie wychodzi na to ,że oszukał Cię na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie panikuj bo kupiłeś przez allegro i w sumie wychodzi na to ,że oszukał Cię na allegro.

Na allegro lokalnie z tego co ja wiem nie działa POK(chyba że się mylę)

 

I następne konto zawieszone,z ostatnim logowaniem 9 kwietnia o 00:17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fakt no zobaczymy co z tego wyjdzie , ale tego forum nie będe nikomu polecał . Zarejestrowałem się i wałek w tym samym dniu

Poczekaj, obwiniasz forum dlatego że mogą się tutaj zarejestrować Janusze i kogoś w jajo zrobić? :brow:

Żadne forum nie jest platformą sprzedażową, dział z giełdą do czysty dodatek, forum służy do prowadzenia dyskusji. ;)

 

Tutaj na całe forum jest tylko 3 adminów i szczerze mają na to wywalone(jak jest poważna sprawa,to wtedy się uaktywniają)

 

Następny widzę błyska inteligencją, od kiedy w gestii moderatora jest sprawdzanie ofert sprzedażowych?

Masz platformy sprzedażowe zabezpieczone przed oszustami, a to że z nich nie korzystasz i dajesz się jeszcze wkręcić na gościa który sam do Ciebie przychodzi i oferuje przedmiot w podejrzanych pieniądzach, to Twoja sprawa.

 

Dział sprzedażowy służy tylko i wyłącznie do generowania ogłoszenia i zwiększenia zasięgów oferty, jeżeli ktoś jest rzetelny, a takich osób tutaj nie brakuje, to zawsze zgadza się na allegro pod warunkiem podbicia ceny o wartość prowizji... :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny widzę błyska inteligencją, od kiedy w gestii moderatora jest sprawdzanie ofert sprzedażowych?

Masz platformy sprzedażowe zabezpieczone przed oszustami, a to że z nich nie korzystasz i dajesz się jeszcze wkręcić na gościa który sam do Ciebie przychodzi i oferuje przedmiot w podejrzanych pieniądzach, to Twoja sprawa.

 

Dział sprzedażowy służy tylko i wyłącznie do generowania ogłoszenia i zwiększenia zasięgów oferty, jeżeli ktoś jest rzetelny, a takich osób tutaj nie brakuje, to zawsze zgadza się na allegro pod warunkiem podbicia ceny o wartość prowizji... :heu:

A ty nie musisz dobijać,naprawdę ;)

Z adminami to tylko zwróciłem uwagę.

Pierwszy raz chciałem kupić przez forum i jak widać dałem się wrobić.Stało się jak się stało,teraz będę walczył o odkręcenie tego procederu.Może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie dobijam, ale jak słucham że to wszystko wina moderacji, to niemalże ogarnia mnie śmiech, masz roszczeniową postawę i jeszcze się dziwisz.

Było się z gościem na allegro ugadać, miałbyś POK i kasa by wróciła, nie zgodził by się? To czerwona lampka i dobranoc, nikt tego za Ciebie nie zrobi. ;)

Nie mówię już nawet nic o tym że wiarygodność sprzedawcy mimo 10 lat obecności na forum była znikoma, równie dobrze ktoś się mógł wbić na nieaktywne konto.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...