Skocz do zawartości
Gonciu

Genesis Tin 200- jak podłączyć słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Kupiłem adapter Genesis Tin 200, który umożliwia podpięcie klawiatury i myszki do PS4. Schemat jest taki, że adapter podpinam do konsoli następnie do adaptera podpinam pada, klawiaturę i myszkę. Wszystko działa jak należy ale mam duży problem z dźwiękiem a dokładnie jego brakiem.

Zestaw słuchawkowy podpięty pod pada nie działa bo pad jest w trybie "uśpienia" i świeci się na żółty kolor. Monitor do którego mam podpiętą konsole przez HDMI nie ma wbudowanych głośników ani wyjśćia mini jack pod słuchawki ( Monitor Dell P2419H). Konsola też nie posiada wejścia na słuchawki. Próbowałem sparować głośnik bezprzewodowy do PS4 ale nie ma takiej opcji.

Macie jakieś propozycje jak rozwiązać problem z dzwiękiem? Może taki adapter: Adapter optyczny na mini jack

Proszę Was o pomoc :hmm:

 

Edit:

Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia

Edytowane przez Gonciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udało Ci się to zrobić? Jesteś w stanie to jakoś wyjaśnić bo mecze się nieziemsko z tym. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udało Ci się to zrobić? Jesteś w stanie to jakoś wyjaśnić bo mecze się nieziemsko z tym. Pozdro

Ja szukalem w necie i nie dalo sie znalezc rozwiazania ale... jak ppdlaczysz adapter to pozniej w ustawieniach wylaczasz dzwiek hdmi. Nie wiem czy bistream ma wplyw na to czy nie. Sluchawki podlaczasz pod drugiego pada i powinna sie pokazac ikona w prawym gornym rogu zestawu sluchawkowego. Ogolnie z tego co zauwazylem dzwiek z micro jest slaby ale to moze wina moich sluchawek. czulosc micro mozna podkrecic pozniej w opcjach gry. Niestety jeszcze nie rozwiazalem problemu z wylaczajacym sie padem gdzie sa podlaczobe sluchawki ale mysle ze to kwestia czasu. Aha... ten drugi pad nie moze byc przypisany do konta. Jak cos to pisz na maila. Bedziemy dalej kminic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i kombinacje ale dzwiek na podlaczonym padzie o niebo lepszy niz z tv:) a wlasnie...ustawienia dzwieku na microsoft. A z tym padem jeszcze sprobuke polaczyc sie na kablu. Moze nie bedzie sie wylaczal:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...