Skocz do zawartości
Tomenis

Assasins Creed: Odyssey na tym komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy pójdzie mi odyssey na kompie z i5 7400 , 8gb ram,dysk HDD, i gigabyte g1 gaming rx 470 4gb ? Chodzi mi o stałe 60 fps przynajmniej na tych niskich ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, za słaby procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sznas z tym prockiem. karta moze i da rade ale granie na niskich w ten tytul...to wyglada jak kupa serio

 

Na srednich na tej karcie ok 50 fps mozna wyciagnac wiec nawet spoko. Jak 60 to niskie albo miks niskie/srednie. Zmiana procka/platformy jest tutaj konieczna zeby scin nie bylo

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze podziekuj producentom gry za crap-opytmalizejszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze podziekuj producentom gry za crap-opytmalizejszyn

Kazda nowa gra AAA oraz gry mocno procesorowe dzis na golych 4jajkach nie radza sobie dobrze, tez zwalisz na optymalizacje :hmm: To wiekszosc gier ma crap optymalizacje a gry Multi to juz total crap :lol2: Mamy czasy gdzie procek 6/12 kosztuje 450zl wiec prosze cie nie popadajmy w skrajnosc z ta optymalizacja.

 

Moze czas zmienic sprzet a nie narzekac ze stary klamot nadajacy sie do biura nie uciaga nowych gier ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ze cyberpunk bedzie dzialal lepiej na tym i5 niz AC :E

 

Resident Evil 3 TEZ OK NA 4/4 - ''dziala'' nawet na 775 quadach :D:E co dopiero z taki i5 7400

++

btw poza tym wg testow AC powinno dzialac w STABILNYCH 40fps na 4/4 core albo wyzej przy ostrym OC pod 5Ghz

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekuj intelowi za ich gole proce ;)

 

RE3 to korytarzowka bez otwartego swiata, tam mocnego cpu nie potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa na tej karcie? tzn 470 nie wiele różni się od 570. Ale to tak do wglądu. Detale na początku filmiku.

Mój filmik, ale na Ryzenie 3600, na 4/4, 4/8 jest gorzej, bo miałem ramy 1600mhz i procka nie podkręconego. Dzięki Ryzenowi mogłem podbić trochu detale, poza miastem jest lepiej, w mieście nie ma szans żeby było 60fps, nawet niskich może być kiepsko, zależnie od procka i RAMu.

 

Grafa jest po OC. Zresztą w AC Origins/Odyssey Radeony mają gorsze osiągi, ale jak widać tragizmu nie ma, pada w ręce i można grać.

https://www.youtube.com/watch?v=2sH_EFBhwkE

 

 

A tu poza miastem:

https://www.youtube.com/watch?v=OM_62edZ_RA

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze podziekuj producentom gry za crap-opytmalizejszyn

 

Akurat w tej grze optymalizacja jest bardzo dobra, nie to co w pewnej grze od cockstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem przez kilka godzin jak dali darmowy weekend, 1080p, detale wysokie, niskie cienie, niskie postprocesy, i chodziło w 30-45 fps na moim Piecu.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi na najwyższych w 1440p na średnio 60FPS. Za to w RDR 2 tylko 39 kl/s na Ultra.

Edytowane przez MrAriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi na najwyższych w 1440p na średnio 60FPS. Za to w RDR 2 tylko 39 kl/s na Ultra.

Do RDR2 Ultra 8K bez dwóch Titanów RTX nie podchodź, widziałem na jutubie jak gościu grał .

 

 

 

 

 

Aha ten AC w ogóle mnie nie pociąga, chciałem tylko sprawdzić czy ruszy ciekawości, mnie ta seria nie rusza w ogóle. :E

 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie będą wymagania gdy 4k stanie się standardem i jakie będą ceny GPU.

 

Co do AC, od Unity gram w to tylko dla widoków. 3 i Black Flag były najlepszymi grami w serii, jeszcze Syndicate dawał radę fabularnie. Gry z tej serii mają jeden ogromny minus - powtarzalność misji. Brakuje różnorodności. Mogliby dodać jakiś smaczek, jak na przykład punktowanie wykonania misji, dajmy na to na wzór Hitmana - za wyeliminowanie tylko celu jakieś bonusy.

Edytowane przez MrAriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to drugi raz przechodzę Fallout 3 GOTY z modami, wygląda fajnie, New Vegas przeszedłem cztery razy :E, czwórkę trochę pograłem, a F76 to kupa grałem na darmowym weekendzie, dzisiaj trójka nie wydaję się taka zła jak ponad 10 lat temu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi na najwyższych w 1440p na średnio 60FPS. Za to w RDR 2 tylko 39 kl/s na Ultra.

Tylko weź pod uwagę, że ustawienia konsolowe dla odyssey to ~high + textury ultra. Nie masz tutaj wielkiego pola do podbicia detali i obciążenia GPU.

 

RDR2 ustawienia konsolowe to zdecydowana większość opcji jest na low i med, a nawet niektóre poniżej pctowego Low i do tego kilka opcji całkowicie wyciętych z gry, jak długie cienie, AO w pełnej rozdzielczości etc. Na PC możesz znacznie podkręcić te opcje i ubić GPU bez problemu.

 

Ultra nie równe ulta.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli furmarkami i innymi gównami rzekomo nie ubiję karty, ale grą już tak? :E

Edytowane przez MrAriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma furmark do gry? w grze sa rozne lokacje, warunki pogodowe, fizyka roznych animacji, efektow specjalnych itp a furmark to tylko okragle futerko wiec wydajnosc w furmarku nijak ma sie do wydajnosci w roznych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...