Skocz do zawartości
Cezex101

ASUS TUF Gaming A15 - Ryzen 7 4800H / GeForce RTX 2060 albo 1660 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od rana przekopuje polskie sklepy w poszukiwaniu ASUSa TUF Gaming A15 z Ryzenem 7 4800H i RTX 2060 albo 1660 Ti, ale nie mogę nigdzie takiego laptopa znaleźć. Czy to wynika z tego, że ten laptop nie wszedł jeszcze na polski rynek czy po prostu źle szukam? Znajdzie się jakaś dobra dusza która podeśle link?

 

Znalazłem ich masę na amazonie czy oficjalnej stronie producenta, ale boję się kosztów dostawy i ewentualnego cła...

 

Tutaj linki do laptopa o którym piszę:

https://store.asus.com/us/item/202003AM280000007/laptopsgaming-ASUS-TUF-Gaming-A15-Gaming-Laptop%2C-15.6%E2%80%9D-144Hz-Full-HD-IPS-Type%2C-AMD-Ryzen-7-4800H%2C-GeForce-RTX-2060%2C-16GB-DDR4%2C-1TB-PCIe-SSD%2C-Gigabit-Wi-Fi-5%2C-Windows-10-Home%2C-TUF506IV-AS76

 

https://www.amazon.com/gp/product/B0863DW238/ref=as_li_tl?ie=UTF8&tag=ownordisown-20&camp=1789&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B0863DW238&linkId=e6ca421c48553cf4b143323a1c26758b

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ich masę na amazonie czy oficjalnej stronie producenta, ale boję się kosztów dostawy i ewentualnego cła...

 

Polecam czytać dokładnie:

 

This item will be released on May 1, 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, faktycznie jest tak napisane, ale w preorderze nawet na polskim rynku nikt nie oferuje. :( pozostaje czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w preorderze nawet na polskim rynku nikt nie oferuje.

 

Ciężko oferować coś czego cena nie jest do końca znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @radier! super link. Nie znałem tej stronki.

 

@manuelos, najpierw mi napisałeś żebym czytał dokładnie a potem napisałeś, że cena jest nieznana... no przecież w linkach które podałem wyraźnie cena jest wskazana. 1200$. Dodatkowo link który podesłał @Radier również wskazuje dostępność tego sprzętu w GB i DE razem ze wskazaną ceną.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś o cenie na polskim rynku - ta jest zależna od kursu dolara a nie wiadomo jaki będzie za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...