Skocz do zawartości
d3zet

Drukarka do 300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam drukarki do 300 zł, na sporadyczne drukowanie. Dziecko w wieku wczesnoszkolnym potrzebuje czasem coś do szkoły, rodzic wydrukować jakąś fakturę, dokument... Optymalnie byłoby fajnie jako urządzenie wielofunkcyjne (ze skanerem) ale w tej cenie chyba nie ma nic godnego polecenia? Więc niech przynajmniej będzie jedna w miarę przystępna drukarka. Wymóg jak zwykle, tanie zamienniki :D

 

EPSON EXPRESSION HOME XP-5100 widzę cieszy się sporą popularnością?

Edytowane przez d3zet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Canon MG5750 - bardzo dobra jakość wydruku, WiFi, skaner, a co najważniejsze - tanie tusze. Używając zamienników dobrej firmy posłuży wiele lat. Nic lepszego w tej cenie nie ma - wiem, bo jakieś 3-4 miesiące temu szukałem drukarki dla żony do firmy i dokładnie prześledziłem oferty do 600 PLN (taki był budżet). Swoją kupiłem za 269 PLN jak jeszcze były w tej cenie, w marketach niby widnieją po 299-329 ale widzę że janusze na Allegro i innych sklepach internetowych grubo podnieśli jej cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena widzę grubo, granice 650 zł. Archiwalne oferty właśnie po 270...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - januszerka spostrzegła się że to bdb model i coś za tanio był sprzedawany ;). Ale w marketach, przynajmniej w MediaExpert i w MediaMarkt są normalne ceny i są niby dostępne ale stacjonarnie - choć nie zaszkodzi zadzwonić i dopytać. Z uwagi na zamknięte galerie jedyna opcja to kupno w sklepie NIE będącym w galerii (są takie) - ostatnio zawoziłem na gwarancję odkurzacz piorący do miasta 80km od domu (przy okazji jechałem tam w innej sprawie to czemu nie) bo to był najbliższy sklep EuroRTVagd który był stacjonarnie czynny. Także może tędy droga i będziesz miał szczęście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

Wiem że to trochę nie ten budżet, ale ja bym kupił z pewnością HP. Kumpel ma serwis drukarek i zawsze mi mówi że HP nie ma problemów, a jak jest to są do nich dostępne wszystkie części zamienne, a np z takim Canonem jest podobno ciężko.

 

Ja osobiście kupiłem tą LINK. Na początku kręciłem nosem że 550 zł bo chciałem wydać 400 :) Ale drukarką za 400 zł wydrukuje 600 stron za 130 zł, a tą HP 8023 za 330 zł wydrukujesz 3300 stron :) Dlatego lepiej dołożyć 100 zł do drukarki i potem zaoszczędzać na tuszach cały czas, niż raz zaoszędzić 100 zł, a potem dostawać po kieszeni za tusze :)

 

Ja jestem bardzo zadowolony z tego HP. Prowadzę małą firmę, ale drukuje dużo. Jakość super, drukuje bez ramek (na tym mi zależało) i przed wszystkim ma automatyczny podajnik do skanowania dwustronnego. Za te pieniądze jest sztos.

 

zastanawiam sie nad tym hp`kiem za 409, bo 459 na mediamarkt i kupon -50zl, nie widziales nic tanszego ? ;x tusze sa drogie , np do brothera po 30ziko czarny ,a tu 2x tyle

Edytowane przez karwan014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...