Skocz do zawartości
rolnik12

Czy Intel Extreme Tuning Utility i Throttlestop automatycznie zapisują ustawienia undervoltingu?

Rekomendowane odpowiedzi

Na internecie przeczytałem że po wykonaniu undervoltingu w jednym z tych programów trzeba go potem uruchamiać przy każdym starcie systemu żeby ten undervolting działał bo inaczej ciągle będą akytwne ustawienia sprzed undervoltingu. Ale ja zauważyłem że po wykonaniu undervoltingu programem Intel Extreme Tuning Utility mimo iż go nie uruchamiałem po starcie systemu to i tak te ustawienia były zapisane bo sprawdzałem to w OCCT oraz uruchomiłem Throttlestop i tam równiez były zapisane te ustawienia undervoltingu który zrobiłem w Intel Extreme Tuning Utility bez uruchamiania tegoż programu. I nie wiem czy te ustawienia są rzeczywiście zapisane czy tylko tak pisze a w rzeczywistości zastosowane sa ustawienia domyślne, bo w całym internecie piszą że trzeba te programy uruchamiać bo inaczej undervolting nie będzie włączony. Tu ten gość mówi o tym od 6:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć ustawiony ThrottleStop w autostarcie, ma więcej opcji niż XTU oraz profile wydajności. Przynajmniej ten pierwszy NIE działa po restarcie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...