Skocz do zawartości
Ravenior

Pc do gier i streamingu 4-5k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jak w temacie szukam pc'eka do gier i streamingu w okolicach 4000-5000zł, oczywiście wolałbym się trzymać tej dolnej linii 4k, ale jeżeli warto dołożyć gdzieś kilka stówek w zamian za skok wydajnościowy to nie będę oszczędzał (zdaje się na Was). Wiem, że tematów takich jest sporo, ale na pewno będę miał kilka pytań więc stworzyłem własny temat. Wolałbym sprzęt który starczy na lata niż taki, który pasowałoby ulepszyć za "rok". Zestaw dotyczy tylko PC, bez monitora!

 

Jak ktoś z Was miałby wiedzę o słuchawkach bezprzewodowych gamingowych nausznych i jakiś model do polecenia, to również byłbym wdzięczny!(cenowo tak 500-1000zł).

 

Ps. Słyszałem, że za niedługo ma wyjść nowa seria procesorów jest sens wstrzymywania się z zakupem PC do tego czasu czy w moim budżecie nie będzie to miało większego znaczenia?

 

Pozdrawiam

Ravenior

Edytowane przez Ravenior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest albo jaki będzie monitor?

O jakich grach mowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest albo jaki będzie monitor?

O jakich grach mowa?

 

Mam dwa monitory AOC 24G2U. A gierki jakie chciałbym streamować to csgo, Dota 2 i ewentualnie jakieś rpg'i typu Wiedźmin 3 czy Assassin's Creedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stream po CPU czy po GPU?

To bardziej pytanie do Ciebie, szczerze mówiąc nie znam się na tym i jakie profity płyną z jednego lub drugiego wyjścia. Co byś proponował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...