Skocz do zawartości
martingg

Karta graficzna - wysłana na gwarancji 03.03.2020

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, karta kupiona w morelowym dnia 2019-04-29 na FV poszła na gwarancji 03.03.2020, 09.03 poleciała do producenta i tam sobie dalej czeka ile jeszcze nie wiadomo, czy moge jakkolwiek (rękojmi dla firmy? zdaje sie iż jest rok na to?) dochodzić czegokolwiek? Najlepiej zwrotu gotówki, zaproponowali mi 100zł voucher na zakupy u nich podziękowałem, na wymianę karty na inną tez nie ma szans chyba że obecnej się nie da naprawić.

 

Ktoś miał taki przypadek przy FV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, karta kupiona w morelowym dnia 2019-04-29 na FV poszła na gwarancji 03.03.2020, 09.03 poleciała do producenta i tam sobie dalej czeka ile jeszcze nie wiadomo, czy moge jakkolwiek (rękojmi dla firmy? zdaje sie iż jest rok na to?) dochodzić czegokolwiek? Najlepiej zwrotu gotówki, zaproponowali mi 100zł voucher na zakupy u nich podziękowałem, na wymianę karty na inną tez nie ma szans chyba że obecnej się nie da naprawić.

 

Ktoś miał taki przypadek przy FV?

 

Witaj. Jeżeli kupowałeś na firmę, nie na osobę prywatną, to Cię Rękojmia nie obowiązuje. Takie są zasady prawne.

 

Albo, albo. Zostaje Ci się tylko gwarancja producenta.

 

Dlatego najlepiej jest następną kartę kupić na osobę prywatną. Wtedy będziesz miał rękojmię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...