Skocz do zawartości
koza11044

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, donermax napisał:

Mam te 3 elementy do wyjścia z zamku. Te cenne kryształy to można sprzedawać czy się później przydaje?

 

Możesz sprzedawać :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony tyle kasy za grę na 10h ?

Powiem Ci tak... Wydałem 200 zł na Assassin's Creed Vallhala i pograłem ponad 80 godzin i to były słabo wydane pieniądze. Te 175 zł wydane na 10 godzin w RE8 będzie dobrze wydane. 

Nie przeliczam czasu na złotówki. Bardziej chodzi mi o radość z rozgrywki. Nie pije, nie pale, nie jestem hazardzistą. No i nie mam jakoś bardzo dużo czasu na granie. Jak już coś odpalam to chce by to było dobre.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kszyrztow napisał:

Panie, trzeba było sobie Pfizera wybrać :E

Na razie dobrze się czuję, 0 objawów z początku trochę ramię bolało ale już jest lepiej więc jest szansa że jeszcze dzisiaj będę mógł wrócić do "Rezydencji Złej Wioski" jak to pięknie ODIN przetłumaczył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, dawidoxx napisał:

Możesz sprzedawać :)

 

Tak myślałem bo trochę tego wypada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Podoba mi się gierka. Nie żałuje wydania tych 175 złotych. Smuci brak Polskiego, ale na pewno po spolszczeniu wróce do tej gry.

RTX 2060 Super nie pozwala na grę na maksa w Full HD i 60 klatkach. Czasem mam jakieś dropy. Nie jest bardzo źle, więc ciągle RT ustawiony na wysokie.

Brakuje mi zawsze takich gier i czekam na nie jak dzieciak na gwiazdkę. Nie-sandboxy... ehh wspaniałe gry :)

Bo to jedna z tych gier na które nie żal wydać pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie jest ten piąty dzwonek w pokoju? Cztery znalazłem ale ostatni to nie wiem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szambo napisał:

Powiem Ci tak... Wydałem 200 zł na Assassin's Creed Vallhala i pograłem ponad 80 godzin i to były słabo wydane pieniądze. Te 175 zł wydane na 10 godzin w RE8 będzie dobrze wydane. 

Nie przeliczam czasu na złotówki. Bardziej chodzi mi o radość z rozgrywki. Nie pije, nie pale, nie jestem hazardzistą. No i nie mam jakoś bardzo dużo czasu na granie. Jak już coś odpalam to chce by to było dobre.

 

U mnie nie lepiej - 140zł na Valhallę i strach w to grać czytając forum Ubisoftu. Zachciało się okazji i klucza z promocji AMD, a tfu! Kara musi być, trzeba było czekać jak człowiek 1-2 lata po premierze jak to zawsze robiłem w przypadku tej serii. :E 

Te same 140zł wydane na RE V na pewno zaprocentowałoby lepszymi doznaniami - po pierwsze sam silnik graficzny, który pozwala na maksymalne ustawienia grafiki nawet na starszych kartach, po drugie malutka ilość błędów (o ile w ogóle jakieś widoczne na pierwszy rzut oka są w grze), po trzecie stabilność.

Kwestia fabuły/gameplay'u widać już po demku, że będzie na tym samym poziomie co RE 7, nie ma się co obawiać - jak tylko będzie na sporej przecenie za jakiś czas to biorę, póki co skupiam się bardziej na Days Gone 18 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

U mnie występują mikro przycięcia przy strzelaniu hedow - sprawdziłem na forum steama i pare osób ma to samo ?

To tak jak spadki klatek przy atakach sióstr z tymi robalami. 

 

Też to u mnie występuje, tak samo miałem w demie. Liczyłem, że to naprawią w pełnej a wyszło jak zwykle :P 

Podobno starsze sterowniki Nv mogą pomóc, a konkretnie polecają 357.30 ;)  Przetestuje ten patent ale coś mi się wydaje, że tym razem Crapcom skopał sprawę a nie aktualizacja windy o numerku kb5001330 i jeszcze jakaś wcześniejsza co to drukowanie psuła u niektórych.

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lamparcicho napisał:

Też to u mnie występuje, tak samo miałem w demie. Liczyłem, że to naprawią w pełnej a wyszyło jak zwykle :P 

Podobno starsze sterowniki Nv mogą pomóc, a konkretnie polecają 357.30 ;)  Przetestuje ten patent ale coś mi się wydaje, że tym razem Crapcom skopał sprawę a nie aktualizacja windy o numerku kb5001330 i jeszcze jakaś wcześniejsza co to drukowanie psuła u niektórych.

Przy strzelaniu też masz to samo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, dawidoxx napisał:

Szybko im to idzie :D 

Jak to szło ? Minimum rok sobie poczekamy :E Mówiłem, obstawiam tydzień i spolszczenie będzie w pełni gotowe do pobrania :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HDR'o napisał:

Jak to szło ? Minimum rok sobie poczekamy :E Mówiłem, obstawiam tydzień i spolszczenie będzie w pełni gotowe do pobrania :)

Nie podniecaj się tak, bo gość jeszcze nawet dema nie przetłumaczył do konca, a gdzie dopiero całość :E 

Co nie zmienia faktu, że może za miesiac dwa takie spolszczenie wyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Nie podniecaj się tak, bo gość jeszcze nawet dema nie przetłumaczył do konca, a gdzie dopiero całość :E 

Co nie zmienia faktu, że może za miesiac dwa takie spolszczenie wyjdzie 

A po co miałby tłumaczyć demo ? :E Skoro jest full, to wątpię , by teraz zajmował się jakimś demem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, HDR'o napisał:

A po co miałby tłumaczyć demo ? :E Skoro jest full, to wątpię , by teraz zajmował się jakimś demem

Gośc napisał że to co przetłumaczy w demie wrzuci do pełnej :D Podobno interfejs, wszystkie podobne pierdoły zgadzają się z pełną wersją 

Cytat

Witam.
Jako, że wczoraj z rana rozpocząłem faktyczne tłumaczenie gry to postanowiłem zrobić temat.
Na tę chwilę przetłumaczone jest jakieś 85% dema. Cała przetłumaczona zawartość dema będzie mogła być prosto przerzucona do pełnej wersji, więc daje nam to lekki head start w tłumaczeniu. Zaznaczam jednak, że zależy nam na jakości, wiec nawet kiedy skończymy już tłumaczenie na pewno potrwają trochę same testy i korekta. Nie jestem w stanie na ten moment dać żadnego planowanego czasu wydania spolszczenia.

 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dawidoxx napisał:

Przy strzelaniu też masz to samo? 

Tak.

Z tymi robalami problem się chyba rozwiązał bo jak to mawiał Ezio:

e3b243b4356c322d679547f1711cff23.jpg

A zaliczyłem już hat-tricka :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pewnie z kilkanaście minut gry zostało i koniec :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło ;) Mam nadzieję, że będzie te minimum 10h grania moim wolnym tempem eksploatora i oblizywacza ścian :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koło 7 :P 

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Pewnie połowy gry nawet nie widziałeś. Niezły run.

Nie muszę gnać żeby płytę szybo sprzedać bez straty :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Pewnie połowy gry nawet nie widziałeś. Niezły run.

i kto to mówi:szczerbaty:

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lamparcicho napisał:

To jest szansa na 10 u mnie :D 

Nie wiem czy 10h u mnie pyknie - akurat chodzę i sprawdzam wszystko - każdą lokacje czyszcze zeby nie wyświetlała się na czerwono na mapie, więc raczej nie pomijam nic a wg fabuły to serio juz koncówka :D 

3 minuty temu, rambek911 napisał:

i kto to mówi:szczerbaty:

Największy hipokryta tego forum :D  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie piszą, że normalne przejście na pierwszy raz na spokojnie to przeważnie 8-9h.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo - dla przypomnienia RE 7 to jakieś 14h w moim wypadku. Znowu upewniam się, że czekanie i nie wydawanie kasy na Village na premierę to był dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukadd napisał:

Na necie piszą, że normalne przejście na pierwszy raz na spokojnie to przeważnie 8-9h.

To by się zgadzało.. ja np pomijałem wszystkie filmiki które były w demie tak pewnie miałbym 8 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...