Skocz do zawartości
koza11044

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ta jest straszniejsza od 7.

O nie :E? :( czyli znowu będę musiał grać w dzień :lol2:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Send1N napisał:

O nie :E? :( czyli znowu będę musiał grać w dzień

Granie w nocy to największa atrakcja RE, jak i Silent Hilla, Alan Wake, Alone in the dark i innej rzeszy horrorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake wcale nie był straszny akurat nawet dla mnie ? a gra kozacka, klimat taki jak lubię :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt w Alan Wake klimat jest świetny mam nadzieje ze powróci temat 2 części bo póki co jest cisza na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, HDR'o napisał:

Jeśli ktoś nie lubi tej gry, powinien zrezygnować w ogóle z grania. Gry to nie twoja branża

Zapomniales dodac "slabe". Wtedy by sie zgadzalo. Slabe gry to nie moja branza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Masz chociaż dzwięk przestrzenny?

Tam w tym domu wszystko zagrało,od stylizacji pomieszczeń,wizji po otaczający nas każdej strony dzwięk niepokoju.

Ze świecą szukać takiego etapu w ostatnich grach.

 

Jak widać wystarczy niewiele żeby takie baby wystraszyć.. :E 
Mam arctisy pro, więc mam dzwięk przestrzenny i jakoś nie narobiłem w majty jak  co niektórzy.. 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, amsztel napisał:

Zapomniales dodac "slabe". Wtedy by sie zgadzalo. Slabe gry to nie moja branza. 

Ocenianie gry bez zagrania w nią to tak, jakby powiedzieć, że telewizor z RTV/AGD jest fatalny stojąc przed budynkiem. Zatem podtrzymuję, co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem strasznia siódemka wypadała zdecydowanie lepiej od village, ale kto co woli.. dla jednego nawet kangurek kao będzie straszny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Pod wzgledem strasznia siódemka wypadała zdecydowanie lepiej od village, ale kto co woli.. dla jednego nawet kangurek kao będzie straszny :D 

Albo Croc:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HDR'o napisał:

Ocenianie gry bez zagrania w nią to tak, jakby powiedzieć, że telewizor z RTV/AGD jest fatalny stojąc przed budynkiem. Zatem podtrzymuję, co napisałem.

Nietrafione porownanie. Wystarczy, ze obejrzalem recenzje WAB. Footage z niej wiele mowi. Moze dla pokolenia dzieci fortnajt ta gra jest straszna i zagadki skomplikowane :hahaha:Wg mnie to zart. To moje zdanie wiec sie z nim pogodz bo widze, ze nie mozesz :lol2: Kazdy gra w to co lubi. Ja pozostane przy swietnym remasterze dwojki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak leciałeś na pałę to nic dziwnego że nie doceniłeś niektórych etapów.

 

Mówi to gość który pomija wszystkie filmiki, bo nie zna angielskiego :E 
 

@Odin Ty wiesz chociaż o czym jest ta gra jesli chodzi o fabułe? czy wiesz tylko  ze się chodzi i strzela i że jest dzwięk fajny na słuchawkach?... 

 

Wyszczyściłem wszystkie lokacje na 100% rozwiazałem wszystkie zagadki więc na pewno leciałem na pałe :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

O szukaniu dziecka?

Ta i w 7h to wszystko zrobiłeś?

Napisałem że skonćzyłem grę w 7h? napisałem że mam na liczniku 7h i po postępie fabuły wnioskuje że jestem już blisko konca.. naucz się czytać ze zrozumieniem forumowy spamerze :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

To nawet w 9h i tak to niemożliwe.

Niemożliwe? :E  większość osób konczy w tym czasie ten tytuł więc faktycznie nie możliwe :D 

Rozumiem że Ty będziesz mieć z 20, bo na tych "arcy" trudnych zagadkach męczysz mózgownice całymi godzinami - sorry zapomnialem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy jest inny, strach pojawia się przy różnych bodźcach u każdego. Jeden boi się ciemności, inny flaków, pająków inny po prostu utraty progresu przy śmierci itd. Ciemny pokój i słuchawki mogą głównie pogłębić imersję. Jak już pisałem klimat w RE Village jest bardzo fajny, gęsty i jest jakiś dreszczyk emocji u mnie, ale na pewno nie strach. Wiem, że gram z AI i to często w mocno oskryptowanych scenach, jak zginę to będzie load i co najwyżej stracę nieco czasu, tyle. W Tarkovie puls mam na zdecydowanie wyższym poziomie, z żołądek ściśnięty ?. Oczywiście nie porównuje tu tych całkowicie różnych gier, tylko różne rodzaje emocji i tzw. "strachu" ;p.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ta jest straszniejsza od 7. Nie wiem czy dasz radę w domu laleczki?

Też miałem ciarki jak to zobaczyłem na korytarzu.?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
56 minut temu, amsztel napisał:

Nietrafione porownanie. Wystarczy, ze obejrzalem recenzje WAB. Footage z niej wiele mowi. Moze dla pokolenia dzieci fortnajt ta gra jest straszna i zagadki skomplikowane :hahaha:Wg mnie to zart. To moje zdanie wiec sie z nim pogodz bo widze, ze nie mozesz :lol2: Kazdy gra w to co lubi. Ja pozostane przy swietnym remasterze dwojki. 

Żadna recenzja nie odda nawet kszty wrażeń z gry, By coś ocenić, trzeba samemu spróbować. Poza tym skoro już sugerujesz się reckami, to może zobacz te 87 innych, (z których jak sam zobaczysz większość to 9 i 10). Wtedy dopiero oceń, jak jest na prawdę, skoro już nie chcesz przekonać się samemu, jak jest.

15 minut temu, ODIN85 napisał:

Tak bo muszę z google tłumacza korzystać.

Zdajesz sobie tylko sprawę, że akurat angielski w tej grze jest banalny ? A granie z pomijaniem filmików w grze mija się z celem. Jeśli tak grasz , to uwierz mi, zbyt wiele tracisz. To samo jeśli grasz w dzień i na głośnikach zamiast w nocy i na słuchawkach. Filmiki to można pomijać w samochodówkach, ale nie w grach, w których nacisk jest mocno położony na fabułę, jak seria RE.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki: dużo jest scen z córkami Dimitrescue ? ❤️ :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Mało i szybko odchodzą?

Najgorzej :/  To już gra ma u mnie minusa . Swoją drogą brakuje takich gier o Wiedźmach czy jakichś psychicznych kobietach . Pograłbym w taką na VR :E 

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, HDR'o napisał:

Najgorzej :/  To już gra ma u mnie minusa . Swoją drogą brakuje takich gier o Wiedźmach czy jakichś psychicznych kobietach . Pograłbym w taką na VR :E 

Polecam Siren: Blood Curse jesli nie grales. Swietny horror z klimatem, choc juz dosc leciwy (2008r).

A nowego RE rzecz jasna ogram ale nie w premierowej cenie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Co tam straszyło oprócz rozwalenia ściany na początku?

Nie gadaj że w RE7 nie było strasznych momentów :E chyba że ja psychicznie jestem mega słaby po prostu ;) kończę właśnie 2 raz ogrywać przed podejściem do village i mimo to zapomniałem gdzie co się wydarzy w wielu momentach jak mi ta baba chodząc na 4 łapach rozwaliła okno na schodach albo eveline złapała za ręke przy ekranach monitoringu to bluzgi i skakanie na krześle było ?

Edytowane przez Send1N
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amsztel napisał:

Polecam Siren: Blood Curse jesli nie grales. Swietny horror z klimatem, choc juz dosc leciwy (2008r).

A nowego RE rzecz jasna ogram ale nie w premierowej cenie :) 

Dzięki, obczaję, choć zapewne tylko przez emulator, bo nie słyszałem o tym tytule na pecety. Rok mnie nie odstrasza, grafika w horrorach zawsze schodzi na drugi plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za bardzo nie odczuwam emocji bo gram w dzień na głośnikach. W nocy na słuchawkach to zupełnie inna gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

To nawet w 9h i tak to niemożliwe.

 

57 minut temu, ODIN85 napisał:

Tak bo muszę z google tłumacza korzystać.

Nie każdy musi korzystać z tłumacza.

0dT5KC4.png

         

 

           
           
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Szambo napisał:

Wolę takie gówno na kilka godzin niż te wszystkie sandboxy na pierdyliardy czasu. To taka gra do której wrócę bo jest ciekawa... Chociażby podejmę próbę ogrania na Hardcore i spróbuję zrobić calaka. 

Ja jednak wolę w tej cenie sandboxa lub inną grę na kilkadziesiąt godzin. Sory ale 250zł za kilka godzin grania to dużo.

A wersja ultimate 340zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, wompierz napisał:

Ja jednak wolę w tej cenie sandboxa lub inną grę na kilkadziesiąt godzin. Sory ale 250zł za kilka godzin grania to dużo.

A wersja ultimate 340zł.

Czyli wolisz dlugi shit niż krótką perełkę ? Hmmm, ja wolę intensywne doznania, ale krótsze niż długą nudę, ale każdy z nas jest inny i należy to uszanować, dlatego szanuję wyboru  :)

Edytowane przez HDR'o
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...