Skocz do zawartości
koza11044

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ale co by nie mówić kampania reklamowa gry to majstersztyk.

Na pewno będzie wysoka sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ODIN85 napisał:

Nikt tu za tyle tej gry nie kupił nie bój się.

Jak jest możliwość z ameryki południowej, czemu nie skorzystać.?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to godzinne demo i wystarczy. Wtórne i nudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ODIN85 napisał:

Ta godzina na całą resztę po fabule.

Zagraj to pogadamy.

Kiedyś zagram, być może wydadzą już jakieś DLC to wydłuży grę. Na razie jest jak jest. Nawet na youtube możesz sobie podejrzeć jak masz problemy z grą. Full Gameplaye od 6 do ~10h w zależności jak kto gra i sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam była za chora akcja u tej babki z lalką, szkoda, że się nie da tego odwidzieć, konkretne prochy w tym capcomie biorą, jak nie będę miał dzisiaj koszmarów to będzie cud :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hennepin napisał:

Co tam była za chora akcja u tej babki z lalką, szkoda, że się nie da tego odwidzieć, konkretne prochy w tym capcomie biorą, jak nie będę miał dzisiaj koszmarów to będzie cud :D

I to chyba jedyna serio porządna akcja w całej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rambek911 napisał:

Granie w nocy to największa atrakcja RE, jak i Silent Hilla, Alan Wake, Alone in the dark i innej rzeszy horrorów

I tylko w nocy na dobrych słuchawkach 

19 godzin temu, hennepin napisał:

Ja gram od wczoraj i liżę ściany, już 7ka mnie się podobała ( a jestem zwolennikiem widoku z trzeciej osoby) lecz ta część jest o niebo lepsza, może mniej straszy ale jest co zwiedzać, fajne zagadki, bardzo malownicza lokacja i cały czas coś nowego się odkrywa, megadojce tez świetnie zrobione no  i udało mi  się je wydoić za pierwszym razem na normalu.

Niby gra mniej straszna a ja i tak jestem napięty jak struna nie wiem może to wina panującej atmosfery ?

Jak do tej pory lepsza od 7 praktycznie pod każdym względem.

 

22 godziny temu, Szambo napisał:

Wolę takie gówno na kilka godzin niż te wszystkie sandboxy na pierdyliardy czasu. To taka gra do której wrócę bo jest ciekawa... Chociażby podejmę próbę ogrania na Hardcore i spróbuję zrobić calaka. 

Zdecydowanie miła odmiana zwłaszcza że takich gier nie ma dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, caleb59 napisał:

Z tym "gównem" to przesada ale masz rację w kwestii ceny vs. czas grania. Sam jestem niemiło zaskoczony, że gra jest krótsza od RE 7. Z drugiej strony może gameplay jest bardziej soczystszy, więcej się dzieje i możne to jakoś równoważy krótszy czas gry? To kwestia indywidualna, kiedyś sam się przekonam ale nie w cenie premierowej.

Wolę mniej godzin dobrej zabawy niż wiele przy rozwleczonej rozgrywce. Nikt nie zmusza przecież do grania w dniu premiery i płacenia pełnej ceny zawsze można kupić BOX, używkę lub poczekać na przeceny 

15 godzin temu, bocieque napisał:

Przecież każdy jest inny, strach pojawia się przy różnych bodźcach u każdego. Jeden boi się ciemności, inny flaków, pająków inny po prostu utraty progresu przy śmierci itd. Ciemny pokój i słuchawki mogą głównie pogłębić imersję. Jak już pisałem klimat w RE Village jest bardzo fajny, gęsty i jest jakiś dreszczyk emocji u mnie, ale na pewno nie strach. Wiem, że gram z AI i to często w mocno oskryptowanych scenach, jak zginę to będzie load i co najwyżej stracę nieco czasu, tyle. W Tarkovie puls mam na zdecydowanie wyższym poziomie, z żołądek ściśnięty ?. Oczywiście nie porównuje tu tych całkowicie różnych gier, tylko różne rodzaje emocji i tzw. "strachu" ;p.

Otóż to ?

15 godzin temu, Send1N napisał:

Nie gadaj że w RE7 nie było strasznych momentów :E chyba że ja psychicznie jestem mega słaby po prostu ;) kończę właśnie 2 raz ogrywać przed podejściem do village i mimo to zapomniałem gdzie co się wydarzy w wielu momentach jak mi ta baba chodząc na 4 łapach rozwaliła okno na schodach albo eveline złapała za ręke przy ekranach monitoringu to bluzgi i skakanie na krześle było ?

Były, były i tutaj też są tylko lepiej zbalansowane 

15 godzin temu, Saren7 napisał:

Ja za bardzo nie odczuwam emocji bo gram w dzień na głośnikach. W nocy na słuchawkach to zupełnie inna gra.

Dokładnie 

14 godzin temu, HDR'o napisał:

Czyli wolisz dlugi shit niż krótką perełkę ? Hmmm, ja wolę intensywne doznania, ale krótsze niż długą nudę, ale każdy z nas jest inny i należy to uszanować, dlatego szanuję wyboru  :)

Jakby długość gry była wyznacznikiem zajebistości ?

11 godzin temu, hennepin napisał:

Co tam była za chora akcja u tej babki z lalką, szkoda, że się nie da tego odwidzieć, konkretne prochy w tym capcomie biorą, jak nie będę miał dzisiaj koszmarów to będzie cud :D

Jaką wersję kupiłeś i na czym ogrywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment z laleczkami bardzo dobrze zrobiony.

Nie mam póki co żadnych powodów, żeby narzekać. Parę rzeczy mogłem zrobić lepiej, ale wychodzi na to, że poziom trudności wybacza wiele błędów. 

Oglądałem ten materiał Jordana i też obawiam się na Hardcore tego fragmentu w wiosce. Wiecie na jakich zasadach on jest zaliczany? Trzeba przetrwać jakiś czas, czy zabić iluś tam wrogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Ten na początku gry?

Tak, ten na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

To raczej czasowo,bo ja tam może z 3 zabiłem a tak to latałem w kółko?

Ja kilku zabiłem, trochę uciekałem, bo nie wiedziałem jakie są wymagania, aby poszło dalej.

Mam nabite 7 godzin gry, ale dopiero jestem po zaliczeniu drugiego bossa. Ale przyznam, że staram się czyścić tą wioskę.

Świetna gra... ale ja też po Residentach nie oczekuje, że się wystrasze porządnie. Aczkolwiek dom laleczek wprowadził taki fajny klimat i niepokój. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lamparcicho napisał:

?

 

Ehh wyprzedziłes mnie. Wtf? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko bez spoilerów proszę dobrze? Nie wszyscy jeszcze ograli ?

Są tacy którym gra się podoba i przechodzą ją powoli bo chcą się delektować tym klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Gdzie masz jakiś spoiler?

W miniaturkach z tymi filmikami i widzę że zaczyna się tego pojawiać więcej. Nie klikam i nie oglądam ale fotki przeglądając temat jakieś widzę.

Nie chcę sobie zepsuć zabawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka mega słaba jak dla mnie.. jednak w reckach dobrze pisali, że gra startuje mocnym walnięciem a na końcu jest nudno...  daje takie solidne 7.5/10 w porywach nawet 8 :D

cU1TVyQ.jpg

Na ekranie koncowym łącznie pokazało mi 9h i 31 minuty także nie było źle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, azgan napisał:

Panowie tylko bez spoilerów proszę dobrze? Nie wszyscy jeszcze ograli ?

 

W sumie dobrze coś czasem przeczytać bo obiła mi się tutaj o oczy jakaś akcja "w domu laleczki" i zastanawiam się czy w ogóle grać skoro piszecie że grubo jest a że np w RE7 nie bylo nic kompletnie strasznego to może właśnie uchroniliście mnie przed zawałem :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Send1N napisał:

W sumie dobrze coś czasem przeczytać bo obiła mi się tutaj o oczy jakaś akcja "w domu laleczki" i zastanawiam się czy w ogóle grać skoro piszecie że grubo jest a że np w RE7 nie bylo nic kompletnie strasznego to może właśnie uchroniliście mnie przed zawałem :E ?

Już parę osób pisało o tym "domu lalek" i że to jakaś grubsza akcja. Narobili mi tym smaka ale nie chcę wiedzieć już nic więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie się przed tym domem lalki sponiewierać jakimś komandosem żeby odwagi nabrać ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Send1N napisał:

Chyba trzeba będzie się przed tym domem lalki sponiewierać jakimś komandosem żeby odwagi nabrać ?

To graj za dnia i na głośnikach 

24 minuty temu, dawidoxx napisał:

Końcówka mega słaba jak dla mnie.. jednak w reckach dobrze pisali, że gra startuje mocnym walnięciem a na końcu jest nudno...  daje takie solidne 7.5/10 w porywach nawet 8 :D

Na ekranie koncowym łącznie pokazało mi 9h i 31 minuty także nie było źle 

To i tak dobra ocena jak na ten gatunek. Długość gry też wydaje się O.K

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

 

To i tak dobra ocena jak na ten gatunek. Długość gry też wydaje się O.K

Gdyby nie koncówka to dałbym 8.5 :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście muszę przyznać że ze wszystkich nękających stalkerów w RE najlepiej wypadł Mr.X i kolega ostatnio to samo mi powiedział ( no i że zawiódł się na Alcinie, wcale tak nie nękała gracza, nie to co X - szczególnie na Hardcore.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Gdyby nie koncówka to dałbym 8.5 :D  

Jak wyjdą fabularne DLC i będą dobre to dasz 8.5 

Bez-tytu-u-65
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Jak wyjdą fabularne DLC i będą dobre to dasz 8.5 

W 7 były fajne te DLC. Mam nadzieje, że w 8 będą trzymały poziom.

Fajny był epizod Chrisa w Kopalni, Ucieczka z Pokoju i Ratowanie Zoey. O ile dobrze pamiętam. Ale nawet "Poker" i Urodziny mi się podobały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...