Skocz do zawartości
koza11044

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie do tego znajdę jakikolwiek klucz?

8sJ5DbA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Village ukonczony, troche ponad 12h. Coz moge napisac, chce takich gier wiecej. Naprawde swietnie wykonana i zrownowazona produkcja, podzial na rozne doznania w poszczegolnych etapach gry to strzal w dziesiatke. Moze tylko szkoda ze nie byla bardziej straszna, ale za to w napieciu potrafila trzymac.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Sheeneek napisał:

Village ukonczony, troche ponad 12h. Coz moge napisac, chce takich gier wiecej. Naprawde swietnie wykonana i zrownowazona produkcja, podzial na rozne doznania w poszczegolnych etapach gry to strzal w dziesiatke. Moze tylko szkoda ze nie byla bardziej straszna, ale za to w napieciu potrafila trzymac.

Capcom się tłumaczy że nie była tak straszna celowo, bo dostali niby wiele zgłoszeń od graczy że RE7 był zbyt mocny :E ... zależy dla kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Crew 900 napisał:

Gdzie do tego znajdę jakikolwiek klucz?

8sJ5DbA.jpg

Żeby to otworzyć potrzebujesz klucza Luisy (Luisa Key) do znalezienia przy wejściu do jej spalonego domu.

Znajdujesz w skrzyni naszyjnik Luisy 

badasz go okazuje się że możesz wyciągnąć klejnot z niego (na sprzedaż) badasz drugi raz, a tam w naszyjniku właśnie ten klucz.

Nawet tańczyć można :E 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filiżanka która leży na stoliku koło schodów. Da się ją "examinować". Ale w jakim celu? Nie odkryłem tego co z nią można zrobić. Ktoś coś wie czy ona skrywa jakiś sekret?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MAR89TUM napisał:

Filiżanka która leży na stoliku koło schodów. Da się ją "examinować". Ale w jakim celu? Nie odkryłem tego co z nią można zrobić. Ktoś coś wie czy ona skrywa jakiś sekret?

Możesz sobie popatrzeć na ślad na filiżance jakie duże usta ma Alcina :E  chyba o to chodziło bo ślad jest spory i wyraźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, frog67 napisał:

Możesz sobie popatrzeć na ślad na filiżance jakie duże usta ma Alcina :E  chyba o to chodziło bo ślad jest spory i wyraźny.

W grze jest sporo takich smaczków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sheeneek napisał:

Village ukonczony, troche ponad 12h. Coz moge napisac, chce takich gier wiecej. Naprawde swietnie wykonana i zrownowazona produkcja, podzial na rozne doznania w poszczegolnych etapach gry to strzal w dziesiatke. Moze tylko szkoda ze nie byla bardziej straszna, ale za to w napieciu potrafila trzymac.

Mam podobne odczucia po ograniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam RE8 na YT jak TheRadBrad przechodzi i tak sobie myślę.... ale to by była idealna gierka do ogrania na PC, te spektakularne headshoty itp... Boskość :D jak feeling z samego zabijania strzelania? Nie sądziłem, że gra w ogóle jest na PC, byłem przekonany, że to exclusive na PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przegapiłem demko, bo jesli strzelanie sztywne, takie bez polotu to chyba sobie daruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2021 o 22:17, maras2574 napisał:

Dokładnie. Kiedyś trzeba było ostro kminić co i jak,a dziś,śmiech na sali 

Zależy dla kogo to jest ostro kminić. W dwójce nowej pod koniec jest puzel z fiolkami w laboratorium. Ludzie na tym siedzieli po 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Everyman napisał:

Zależy dla kogo to jest ostro kminić. W dwójce nowej pod koniec jest puzel z fiolkami w laboratorium. Ludzie na tym siedzieli po 20 minut.

Ogólnie chodzi mi o to,że gry kiedyś były trudniejsze. Dziś jesteś prowadzony przez grę za rączkę. Jeśli kiedyś grałeś w np. pierwsze Tomb Raidery czy pierwsze Residenty,to powinieneś pamiętać że łatwo nie było ;) Przykład z fiolkami to żadna zagadka,nie wiem kto przy tym siedział 20min ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Everyman napisał:

Zależy dla kogo to jest ostro kminić. W dwójce nowej pod koniec jest puzel z fiolkami w laboratorium. Ludzie na tym siedzieli po 20 minut.

Przecież to było stosunkowo proste, jakby dali coś na poziomie pierwszego RE, albo pianino z pierwszego Silent Hill w czasach bez internetu, ha ilu znajomych się zacięło tylko każdy się pytał "ty a rozgryzłeś te pianino" :E 

Tymczasem męczę RE VIIIage na "shadow of the Village" - ale mnie Heisenberg rozwala, muszę odsapnąć bo mnie krew  nagła zaleje.

 

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Kiedyś się miało 8 lat jak się w to grało i było się głubszym a nie gry trudniejsze.

może Ty miałeś 8lat,ja już byłem dorosły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo wciagajaca i tak 3/4 gry bylo dla mnie na 9/10 ale koncowka zupelnie stracila klimat (ktory bardziej pasowal do Wolfensteina) i generalnie za duzo glupotek na sam koniec. Ostatecznie dalbym 8/10. Wciaz dobry resident wiec brawo capcom za trzymanie formy. Btw zamiast tego subtelnego rt lepiej jakby para poszla na lepszej jakosci tekstury i roslinnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, frog67 napisał:

Tymczasem męczę RE VIIIage na "shadow of the Village" - ale mnie Heisenberg rozwala, muszę odsapnąć bo mnie krew  nagła zaleje.

Tego się właśnie obawiam.

W RE3 jak się kupiło Granatnik z nieskończoną amunicją można było kosić aż miło na wyższych poziomach trudności.

A tutaj wszystko fajnie i pięknie, ale zostaje etap gdzie trzeba pokonać Heisenberga w Traktorku :P i etap Chrisa.

A tak w ogóle to najwyższy poziom co zmienia oprócz hardości przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Szambo napisał:

A tak w ogóle to najwyższy poziom co zmienia oprócz hardości przeciwników?

Zmienia i to dużo, chociaż myślałem że i położenie itemków się zmieni, a tu guzik.

-Przeciwnicy są znacznie mocniejsi i mocniej biją, jedno ugryzienie lykana to już poziom zdrowia critical często (więc zanim wejdziemy na VoS lepiej mieć upichcone wszystkie dania)

-Wszyscy przeciwnicy zdecydowanie szybciej się poruszają.

-Samych przeciwników również jest więcej, jak i pojawiają się w bezsensownych momentach ! chociażby tam gdzie musimy uciekać przed Alciną ranni a tu na drodze do ucieczki przeciwnicy ! (więc zawczasu lepiej zaminować  tu i ówdzie )

- Również pojawiają się znacznie mocniejsi przeciwnicy, znacznie szybciej !

Sama walka z Hesienbergiem była chyba najtrudniejsza w całej grze, dosłownie trzy razy w nas uderzy (nawet na bloku) i cały nasz traktur :E  diabli wzięli. Nie na darmo na necie już tyle poradników że się da to przejść ale trzeba trochę farta mieć i przy okazji.

Przede wszystkim rakiety służą do odpychania aby trzymać się jak najdalej od niego to podstawa, jak i wykorzystywać blachy jako osłony i do spowolnienia jego.

Nawet jeżeli zacznie się VoS z V61/nieskończonym ammo to pistolet jest za słaby do chlastania hordy na starcie i nas zajadą. 

Na VoS walka to ostateczność. Najbardziej mi zalazł za skórę Heisenberg 

VB5PBlE.png

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to nieciekawie.

To Magnum nie powala Lykana?

Póki co to staram się pozaliczać niektóre acziki i poodblokowywać bronie. Jestem na finiszu drugiego podejścia. Na normalu i z Granatnikiem z nieskończonym ammo. Ale tak czy owak najmilej się strzelbą wydziwia.

Tak samo Mercenaries przechodzę tylko Strzelbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Szambo napisał:

Brzmi to nieciekawie.

To Magnum nie powala Lykana?

Póki co to staram się pozaliczać niektóre acziki i poodblokowywać bronie. Jestem na finiszu drugiego podejścia. Na normalu i z Granatnikiem z nieskończonym ammo. Ale tak czy owak najmilej się strzelbą wydziwia.

Tak samo Mercenaries przechodzę tylko Strzelbą.

Magnum (STAKE) powala wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, frog67 napisał:

Magnum (STAKE) powala wszystko 

Ale jak podejrzewam wymaksowanie tej broni, żeby móc kupić naboja to 2 przejścia gry?

Ja póki co teraz będę miał jeszcze tylko siły na 3 przejście na speedrun < 3h

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...