Skocz do zawartości
koza11044

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Niech lepiej te pieprzone Denuvo usuną i łatkę naprawiającą kilka błędów wypuszczą a nie się ciągle chwalą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Crew 900 napisał:

Niech lepiej te pieprzone Denuvo usuną i łatkę naprawiającą kilka błędów wypuszczą a nie się ciągle chwalą. 

Jakich błędów? Grę przechodzę trzeci raz i żadnych błędów nie zauważyłem. Gra chodzi jak masełko. Oj żeby inne tak działały od premiery. A Denuvo....niech jest jak najdłużej,precz z piractwem !

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Crew 900 napisał:

Niech lepiej te pieprzone Denuvo usuną i łatkę naprawiającą kilka błędów wypuszczą a nie się ciągle chwalą. 

Jak gra nie gniecie krańcowo CPU (a RE nie gniecie), to Denuvo ma bardzo niewielki wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano gniecie bo na moim laptopie co zabicie to przycięcie jest. 

Godzinę temu, maras2574 napisał:

Jakich błędów? Grę przechodzę trzeci raz i żadnych błędów nie zauważyłem. Gra chodzi jak masełko. Oj żeby inne tak działały od premiery. A Denuvo....niech jest jak najdłużej,precz z piractwem !

Tak tylko niech nie uprzykrza życia. Ja z dziesięć razy przeszedłem grę i co nieco mogliby poprawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Crew 900 napisał:

Niech lepiej te pieprzone Denuvo usuną i łatkę naprawiającą kilka błędów wypuszczą a nie się ciągle chwalą. 

Edit: Za dokładnie 6,5h taka wersja będzie dostępna.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EMPRESS to w sumie póki ludzie nie sypną grubo pieniążkami to nic publicznie nie zostanie udostępnione no ale info ciekawe, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

EMPRESS to w sumie póki ludzie nie sypną grubo pieniążkami to nic publicznie nie zostanie udostępnione no ale info ciekawe, dzięki.

Będzie udostępnione dziś dla wszystkich. Wczoraj finalne testy przeszła wersja V5, żadnych ścin stutteringu już nie odnotowano - wydajność lepsza niż na wersji ze Steam ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Crew 900 napisał:

Ano gniecie bo na moim laptopie co zabicie to przycięcie jest. 

A to fakt,to jest błąd gry. W opcjach trzeba ustawić "Efekty obrażeń" na niskie i jest trochę lepiej,ale to już pewnie wszyscy wiemy :thumbup:  Myślałem że chodzi Ci o wersję warez czy inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do tych co grali w 7 i 8 . Czy 8 tez ma taki klimat zaszczucia jak 7? czy jednak bardziej poszli w akcje? ogolnie same ochy i achy czytam o tej grze. Faktycznie taka dobra i lepsza od 7? 7 dla mnie byla super.

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Będzie udostępnione dziś dla wszystkich. Wczoraj finalne testy przeszła wersja V5, żadnych ścin stutteringu już nie odnotowano - wydajność lepsza niż na wersji ze Steam ?

No i co, odliczanie przeszło a relka nie ma, pewnie będzie jak pisałem bo z tego słynna jest EMPRESS - póki nie dostanie odpowiedniej ilości kasy to niczego nie udostępni publicznie, dlatego cała scena ma ją w pogardzie o ile to rzeczywiście kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, caleb59 napisał:

No i co, odliczanie przeszło a relka nie ma, pewnie będzie jak pisałem bo z tego słynna jest EMPRESS - póki nie dostanie odpowiedniej ilości kasy to niczego nie udostępni publicznie, dlatego cała scena ma ją w pogardzie o ile to rzeczywiście kobieta.

Cierpliwości będzie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. mi tam specjalnie nie zależy, będzie to będzie i to jest nieuniknione tak samo jak było z Resident Evil 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, caleb59 napisał:

Tzn. mi tam specjalnie nie zależy, będzie to będzie i to jest nieuniknione tak samo jak było z Resident Evil 7.

Już jest?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

All in-game shutters like the one from when you kill a zombie are fixed because Capcom DRM's enty points are patched out so most of their functions are never executed anymore. This results in much smoother  game experience. THIS IS PURE CANCER AND ANYONE WHO ACCEPTS THIS IS NOTHING BUT A PATHETIC GARBAGE HUMAN SLAVE! And the worst is that their DRM was fully obfuscated in Denuvo's VM making it run even slower. I URGE THAT NO ONE ACCEPT THIS, THE "CONSUMER" SHOULD BE TREATED BETTER THAN THIS!

Pod tym podpisuję się nie tylko rękoma ale i nogami.:gitarzysta:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś powinna wyjść łatka oficjalnie zdejmująca Denuvo z tej gry dla graczy którzy zakupili ją legalnie.

To wstyd by ludzie płacący taką kasę musieli upierdalać się z tak gównianym performance podczas gdy piraci mogą sobie grać bez takich problemów. 

 

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ODIN85 napisał:

 

I znowu zamieszczasz filmik bez żadnego komentarza od siebie a tak bardzo Ci to przeszkadzało jak inni tak robili ?. Jak to sam stwierdziłeś "walka z wiatrakami" szkoda tylko że sam się do tego nie stosujesz a lubisz pouczać innych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciii bo jeszcze utworzy kolejny temat odnośnie GTA VI tym razem bazując na wakacyjnym wpisie Davida Hasselhoffa...

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu: ciekawe co teraz zrobi Crapcom? Bo na ściągnięcie Deshitu jest raczej za wcześnie zważywszy na to, że pracują nad fabularnym DLC.

Powinni to załatać bo to jest kpina patrząc na ten filmik podlinkowany przez @Odina. 

Kolejne video (wersja legitna + cukierek)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...