Skocz do zawartości
ODIN85

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, caleb59 napisał:

EMPRESS to w sumie póki ludzie nie sypną grubo pieniążkami to nic publicznie nie zostanie udostępnione no ale info ciekawe, dzięki.

Będzie udostępnione dziś dla wszystkich. Wczoraj finalne testy przeszła wersja V5, żadnych ścin stutteringu już nie odnotowano - wydajność lepsza niż na wersji ze Steam 🤣

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Crew 900 napisał:

Ano gniecie bo na moim laptopie co zabicie to przycięcie jest. 

A to fakt,to jest błąd gry. W opcjach trzeba ustawić "Efekty obrażeń" na niskie i jest trochę lepiej,ale to już pewnie wszyscy wiemy :thumbup:  Myślałem że chodzi Ci o wersję warez czy inne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pytanie do tych co grali w 7 i 8 . Czy 8 tez ma taki klimat zaszczucia jak 7? czy jednak bardziej poszli w akcje? ogolnie same ochy i achy czytam o tej grze. Faktycznie taka dobra i lepsza od 7? 7 dla mnie byla super.

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Będzie udostępnione dziś dla wszystkich. Wczoraj finalne testy przeszła wersja V5, żadnych ścin stutteringu już nie odnotowano - wydajność lepsza niż na wersji ze Steam 🤣

No i co, odliczanie przeszło a relka nie ma, pewnie będzie jak pisałem bo z tego słynna jest EMPRESS - póki nie dostanie odpowiedniej ilości kasy to niczego nie udostępni publicznie, dlatego cała scena ma ją w pogardzie o ile to rzeczywiście kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, caleb59 napisał:

No i co, odliczanie przeszło a relka nie ma, pewnie będzie jak pisałem bo z tego słynna jest EMPRESS - póki nie dostanie odpowiedniej ilości kasy to niczego nie udostępni publicznie, dlatego cała scena ma ją w pogardzie o ile to rzeczywiście kobieta.

Cierpliwości będzie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. mi tam specjalnie nie zależy, będzie to będzie i to jest nieuniknione tak samo jak było z Resident Evil 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, caleb59 napisał:

Tzn. mi tam specjalnie nie zależy, będzie to będzie i to jest nieuniknione tak samo jak było z Resident Evil 7.

Już jest😶

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

All in-game shutters like the one from when you kill a zombie are fixed because Capcom DRM's enty points are patched out so most of their functions are never executed anymore. This results in much smoother  game experience. THIS IS PURE CANCER AND ANYONE WHO ACCEPTS THIS IS NOTHING BUT A PATHETIC GARBAGE HUMAN SLAVE! And the worst is that their DRM was fully obfuscated in Denuvo's VM making it run even slower. I URGE THAT NO ONE ACCEPT THIS, THE "CONSUMER" SHOULD BE TREATED BETTER THAN THIS!

Pod tym podpisuję się nie tylko rękoma ale i nogami.:gitarzysta:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już dziś powinna wyjść łatka oficjalnie zdejmująca Denuvo z tej gry dla graczy którzy zakupili ją legalnie.

To wstyd by ludzie płacący taką kasę musieli upierdalać się z tak gównianym performance podczas gdy piraci mogą sobie grać bez takich problemów. 

• Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ODIN85 napisał:

I znowu zamieszczasz filmik bez żadnego komentarza od siebie a tak bardzo Ci to przeszkadzało jak inni tak robili 🤗. Jak to sam stwierdziłeś "walka z wiatrakami" szkoda tylko że sam się do tego nie stosujesz a lubisz pouczać innych 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciii bo jeszcze utworzy kolejny temat odnośnie GTA VI tym razem bazując na wakacyjnym wpisie Davida Hasselhoffa...

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

tenor.gif

dunk-tank.gif

4634ebf4aa51448a4a5b972b5b536ff1.gif

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wracając do tematu: ciekawe co teraz zrobi Crapcom? Bo na ściągnięcie Deshitu jest raczej za wcześnie zważywszy na to, że pracują nad fabularnym DLC.

Powinni to załatać bo to jest kpina patrząc na ten filmik podlinkowany przez @Odina. 

Kolejne video (wersja legitna + cukierek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt ale ostatni RE3 to już z tego co pamiętam tylko pół roku :) 

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, azgan napisał:

I znowu zamieszczasz filmik bez żadnego komentarza od siebie a tak bardzo Ci to przeszkadzało jak inni tak robili 🤗. Jak to sam stwierdziłeś "walka z wiatrakami" szkoda tylko że sam się do tego nie stosujesz a lubisz pouczać innych 😄

Filmik po angielsku, więc jakiego komentarza oczekujesz 🤔 taki Phoenixsuple czy jak mu tam, wkleja linki w dziale kart czy procków również bez jakichkolwiek tłumaczeń, a Ty boroka Odina się czepiasz.  Żałosne. Taki hej do przodu jesteś.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Filmik po angielsku, więc jakiego komentarza oczekujesz 🤔 taki Phoenixsuple czy jak mu tam, wkleja linki w dziale kart czy procków również bez jakichkolwiek tłumaczeń, a Ty boroka Odina się czepiasz.  Żałosne. Taki hej do przodu jesteś.

To nie moja wina że nie zna angielskiego i normalnie słowa bym nie napisał gdyby szanowny ODIN85 nie zwracał innym na to uwagi robiąc to samo. Zresztą nikt nie wymaga od niego tłumaczenia co jest na filmie wystarczył zwykły komentarz a ja jedynie zwróciłem mu uwagę dokładnie w ten sam sposób jak on mi ostatnio (to działa w dwie strony i uprzedzałem go że następnym razem jak przyłapię go na tym to też będę zwracać uwagę) 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tu nie trzeba angielskiego nawet, aby coś od siebie dodać.

Już na OSD widać, że gościo coś miesza bo wersje steam "testuje" na sterach 466.63, a wersje po cracku niby bez denuvo na sterach 471.11 :E

Na drugim filmiku to się też lekko pomylił i nie dość, że nagrał też na różnych wersjach sterów to porównania z całkowicie odmiennymi nastawami graficznymi :E.

Ja takich testów już po zerknięciu na OSD bym nawet nie zalinkował bo nie widzę sensu wrzucać tutaj takiej fuszerki zrobionej przez jakiegoś amatora.

Temat devuvo jest mocno chwytliwy i ludzie non stop wrzucają różne pierdołowate niby testy na youtube. Kilka z nich w przeszłości już zdarzało mi się weryfikować i nie miały, żadnego pokrycia w rzeczywistości.

W tej wersji denuvo nie wiem jakie mogą być różnice. Nawet nie mam gry, aby przetestować i też nawet mi się nie chce. Być może pojawią się jakieś konkretne testy od zaufanych z jakąś renomą testerów.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wymyślaj koła na nowo :E

Są zasady których każdy normalny tester się trzyma, a tutaj ewidentnie jest lipa i to widoczna na OSD, a co jeszcze było mieszane to się nie dowiesz. To nie jest "test" warty jakiejkolwiek uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak kupię np teraz albo na dniach to już bez denuvo będzie? widzę że wczoraj wyszedł crack do village :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, ODIN85 napisał:

Tu masz opisane co denuvo robiło w tej grze i demo tylko to potwierdziło.

Jak będą jakieś konkretne testy to będzie można rozmawiać i wyciągać konkretne wnioski. 

Na chwilę obecną to masz materiał nadający się na pudelka, ppe czy jakiś wykop, a nie na pclaba :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dla przypomnienia to cracki nie usuwają denuvo 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w większości nie usuwały. Więc sam jestem ciekaw czy ten usuwa.

Ale na pewno z tego co pamiętam był jeden crack z AC Origins gdzie udało im się całkowicie wyłączyć denuvo nie tylko go ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz w większości gdzie zostało usunięte denuvo przez crack? Z tego co wiem w żadnej grze denuvo nie zostało wycięte to nie jest taka prosta sprawa. Dlatego rozmiar exeka jest praktycznie bez zmian, a denuvo siedzi w exe i powiększa rozmiar exe do absurdalnych rozmiarów.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi