Skocz do zawartości
ODIN85

Resident Evil 8: Village

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Widocznie słabe słuchawki masz albo w dzień grałeś.

No faktycznie darcie ryja jest wyznacznikiem bardzo strasznej gry :E  

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, lukadd napisał:

Bo VR jest jeszcze zbyt mało popularne. Pewnie jak wyjdzie nowe VR pod PS5, które ma już kapkę więcej mocy to z czasem twórcy gier dla większej bazy użytkowników częściej będą wydawać jakieś większe produkcje.

To na PS5 ma być kablowe, więc już na start jest u mnie skreślone, VR i kable w roku 2021 to tak nie za bardzo :P

21 godzin temu, azgan napisał:

Jak będziesz grać na spokojnie delektując klimatem, zaglądać w każdy kąt, eksplorować wioskę i odkrywać sekrety to myślę że spokojnie dobijesz w okolicach tych 10h. 

Tak jak mówisz, sam się zainteresuję VR jak pojawi się wersja dla PS5

Ma być na jednym kablu, ale jednak ma być kablowe. Jeśli to będzie Twój pierwszy kontakt z VR to jeszcze ok, ale HL Alyx pokazuje, że moc VR tkwi w pełnym room scale, a jak chcesz z niego skorzystać, skoro będziesz uwiązany kablem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, lamparcicho napisał:

Podobno na stuttering pomaga przełączenie Damage Display z Normal na LOW :E 

"In regards to the stuttering. I had it at the start of the game bad, but the stuttering seemed to vanish when I turned "damage display" to low in the options? I can't imagine why that would have changed anything, but now I'm not experiencing any stuttering/frame drops at all with max settings, even with the insect daughters around. It's worth trying I guess, the blood effects are terribly annoying anyway"

https://www.resetera.com/threads/resident-evil-village-pc-performance-thread.421793/post-64558859

"I immediately turned it to Low myself and I have no problem with stuttering" ;) 

No u mnie to nie pomogło :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, amsztel napisał:

Dlugie gowno czy krotkie - nadal gownem zostanie.

Jeśli ktoś nie lubi tej gry, powinien zrezygnować w ogóle z grania. Gry to nie twoja branża

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, dawidoxx napisał:

A to trzeba drzeć ryja ? On dobrze mówi - w takie gry gra się tylko w nocy i ze słuchawkami najlepiej jak jeszcze nikogo nie ma w pobliżu. To nie fifa, by robić gej party przy piwie z kumplami.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, HDR'o napisał:

A to trzeba drzeć ryja ? On dobrze mówi - w takie gry gra się tylko w nocy i ze słuchawkami najlepiej jak jeszcze nikogo nie ma w pobliżu. To nie fifa, by robić gej party przy piwie z kumplami.

Wez przeczytaj dokładnie o co chodzi a później odpowiadaj a jak masz z tym problem to wracaj na gola  :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Wez przeczytaj dokładnie o co chodzi a później odpowiadaj a jak masz z tym problem to wracaj na gola  :E

Czegokolwiek by to nie tyczyło, ta odpowiedź perfekcyjnie pasuje to wszystkich opinii nt horrorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ta jest straszniejsza od 7.

O nie :E😜 :( czyli znowu będę musiał grać w dzień :lol2:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Send1N napisał:

O nie :E😜 :( czyli znowu będę musiał grać w dzień

Granie w nocy to największa atrakcja RE, jak i Silent Hilla, Alan Wake, Alone in the dark i innej rzeszy horrorów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alan Wake wcale nie był straszny akurat nawet dla mnie 😜 a gra kozacka, klimat taki jak lubię :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt w Alan Wake klimat jest świetny mam nadzieje ze powróci temat 2 części bo póki co jest cisza na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, HDR'o napisał:

Jeśli ktoś nie lubi tej gry, powinien zrezygnować w ogóle z grania. Gry to nie twoja branża

Zapomniales dodac "slabe". Wtedy by sie zgadzalo. Slabe gry to nie moja branza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, dawidoxx napisał:

Masz chociaż dzwięk przestrzenny?

Tam w tym domu wszystko zagrało,od stylizacji pomieszczeń,wizji po otaczający nas każdej strony dzwięk niepokoju.

Ze świecą szukać takiego etapu w ostatnich grach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Masz chociaż dzwięk przestrzenny?

Tam w tym domu wszystko zagrało,od stylizacji pomieszczeń,wizji po otaczający nas każdej strony dzwięk niepokoju.

Ze świecą szukać takiego etapu w ostatnich grach.

Jak widać wystarczy niewiele żeby takie baby wystraszyć.. :E 
Mam arctisy pro, więc mam dzwięk przestrzenny i jakoś nie narobiłem w majty jak  co niektórzy.. 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, amsztel napisał:

Zapomniales dodac "slabe". Wtedy by sie zgadzalo. Slabe gry to nie moja branza. 

Ocenianie gry bez zagrania w nią to tak, jakby powiedzieć, że telewizor z RTV/AGD jest fatalny stojąc przed budynkiem. Zatem podtrzymuję, co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod wzgledem strasznia siódemka wypadała zdecydowanie lepiej od village, ale kto co woli.. dla jednego nawet kangurek kao będzie straszny :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Pod wzgledem strasznia siódemka wypadała zdecydowanie lepiej od village, ale kto co woli.. dla jednego nawet kangurek kao będzie straszny :D 

Albo Croc:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, HDR'o napisał:

Ocenianie gry bez zagrania w nią to tak, jakby powiedzieć, że telewizor z RTV/AGD jest fatalny stojąc przed budynkiem. Zatem podtrzymuję, co napisałem.

Nietrafione porownanie. Wystarczy, ze obejrzalem recenzje WAB. Footage z niej wiele mowi. Moze dla pokolenia dzieci fortnajt ta gra jest straszna i zagadki skomplikowane :hahaha:Wg mnie to zart. To moje zdanie wiec sie z nim pogodz bo widze, ze nie mozesz :lol2: Kazdy gra w to co lubi. Ja pozostane przy swietnym remasterze dwojki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, dawidoxx napisał:

Jak widać wystarczy niewiele żeby takie baby wystraszyć.. :E 
Mam arctisy pro, więc mam dzwięk przestrzenny i jakoś nie narobiłem w majty jak  co niektórzy.. 

Jak leciałeś na pałę to nic dziwnego że nie doceniłeś niektórych etapów.

25 minut temu, dawidoxx napisał:

Co tam straszyło oprócz rozwalenia ściany na początku?

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak leciałeś na pałę to nic dziwnego że nie doceniłeś niektórych etapów.

Mówi to gość który pomija wszystkie filmiki, bo nie zna angielskiego :E 

@Odin Ty wiesz chociaż o czym jest ta gra jesli chodzi o fabułe? czy wiesz tylko  ze się chodzi i strzela i że jest dzwięk fajny na słuchawkach?... 

Wyszczyściłem wszystkie lokacje na 100% rozwiazałem wszystkie zagadki więc na pewno leciałem na pałe :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O szukaniu dziecka🤗

4 minuty temu, dawidoxx napisał:

Mówi to gość który pomija wszystkie filmiki, bo nie zna angielskiego :E 
Wyczyściłem każda lokacje, rozwiąałem wszystkie zagadki (zero czerwonych oznaczen na mapie) wiec nie gadaj mi że leciałem na pałe gościu.. przecież od takiego grania to Ty jestęś mistrzem ;) 

@Odin Ty wiesz chociaż o czym jest ta gra jesli chodzi o fabułe? czy wiesz tylko  ze się chodzi i strzela... 

Ta i w 7h to wszystko zrobiłeś😅

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

O szukaniu dziecka🤗

Ta i w 7h to wszystko zrobiłeś😅

Napisałem że skonćzyłem grę w 7h? napisałem że mam na liczniku 7h i po postępie fabuły wnioskuje że jestem już blisko konca.. naucz się czytać ze zrozumieniem forumowy spamerze :E  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nawet w 9h i tak to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85 napisał:

To nawet w 9h i tak to niemożliwe.

Niemożliwe? :E  większość osób konczy w tym czasie ten tytuł więc faktycznie nie możliwe :D 

Rozumiem że Ty będziesz mieć z 20, bo na tych "arcy" trudnych zagadkach męczysz mózgownice całymi godzinami - sorry zapomnialem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi