Skocz do zawartości
mix0n

Laptop +- 4 tyś do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do Was o pomoc w wybraniu laptopa przeznaczonego do gier.

Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to 4 tyś (lub więcej -raty-). Może być bez systemu.

Ile przeglądałem forum czy też oglądałem testy na grach itd to tyle mam mętlik w głowie jaki wybrać. Mam swoje 3 typy i potrzebuje się dowiedzieć czy dadzą radę z aktualnymi grami jak i w przyszłości z nowszymi.

Jeśli chodzi o złożenie pc'ta to nie wchodzi w grę, ponieważ bywam rzadko w domu więc bez sensu aby stał.

1. https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-r7-16gb-512ssd-gtx1660ti-w10.bhtml - jeśli chodzi o zwrot pieniędzy z racji "promocji" bo to raczej nie jest realny. Brak możliwości pozyskania numeru seryjnego.

2. https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-laptop-fx505-r7-16gb-512ssd-2060-no-os.bhtml - model o którym coraz bardziej myślę.

3. https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-acer-nitro-5-i5-8gb-512ssd-1660ti-no-os.bhtml - laptop o którym myślałem jako pierwszym.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bardzo dobrej cenie bez systemu masz:

HP Pavilion Gaming i5-9300H/16GB/256 GTX1660Ti 144Hz za 3699zł (z voucherem 3299zł)

Jest tu procesor i5 (wydajniejszy od Ryzena), a i do GTX'a 1660Ti MAX-Q spokojnie wystarczy. Do tego dochodzi 144Hz matryca i całkiem dobry układ chłodzenia. Dysk SSD nie jest za duży, ale biorąc pod uwagę cenę laptopa spokojnie dokupisz sobie drugi nawet 1TB SSD. 16GB pamięci pracuje już w trybie dual channel więc to  też na plus, poza tym taka ilość do gier jest obecnie w zupełności wystarczająca.

 

Na laptopy HP można uzyskać zwrot w wysokości 400zł -musisz mieć numer seryjny starego laptopa HP (nie dotyczy serii biznesowej) i zadzwonić na infolinię, więcej informacji masz tu: link.

P.S. Jeżeli chciałbyś uzyskać zwrot, to pamiętaj że najpierw musisz mieć voucher, a dopiero później kupujesz laptopa.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie Acer Nitro 5 i7-9750H/16GB/512 120Hz - model bez systemu za 4 099,00 zł

"Pełne", wydajne i7 (6/12), 2x8GB ram, 1660Ti, 512 SSD i dobra matryca 120hz IPS.

 

Super oferta. Widziałem ją już wcześniej, ale nie wiem jak wyglądają raty przez xkom. Czy ma może ktoś doświadczenie z ratami przez xkom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca w tym Nitro jest słaba (dobra to jest w 17"), choć ma 120Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie opłaca mi się kupić na x kom w ratach.Sprzet za 4 tyś i trzeba oddać ponad tysiąc więcej. Czy jest sens iść w coś z moich linków? Na euro są raty zero i szczerze mówiąc tam by mi pasowało za czymś popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przeszkadza Ci ta słaba matryca, to z Euro najlepszy stosunek cena do wydajności ma jednak ten Nitro 5 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie opłaca mi się kupić na x kom w ratach.Sprzet za 4 tyś i trzeba oddać ponad tysiąc więcej. Czy jest sens iść w coś z moich linków? Na euro są raty zero i szczerze mówiąc tam by mi pasowało za czymś popatrzeć.

Poproś ich by wystawili na Allegro - tam masz raty 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś ich by wystawili na Allegro - tam masz raty 0

 

Nie wiem czy opłaci im się wystawić na allegro specjalnie dla jednego klienta i opłacić z 4,1 tys chyba 10% ze sprzedaży..

 

Jak bardzo jest słaba matryca w tym nitro?

 

Edit.

Tak jak pisałem poprzednio, nie ma możliwości na tę chwilę aby zrobili raty zero dla tego produktu. Faktycznie jest On dostępny na allegro ale w standardowych ratach .

Edytowane przez mix0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...