Skocz do zawartości
Miksior

Głośniki Microlab B77 - przestały grać i cyklicznie, krótkotrwale "buczą"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie

 

mam nietypowy problem, odszedlem od kompa na maks godzine, wracam i slysze ze glosniki mi dosc nietypowo bucza, co okolo 4-5 sekund wydaja krociótki sygnał, jakby buczenie i tak w kółko, sprawdzilem wszystkie podlaczenia, jak wypinam je z komputera to jest to samo, odlaczenie zasilania i ponowne podlaczenie nic nie zmienia. Sluchawki podlaczone do komputera normalnie pracują. Model glosnikow to Microlab B77

Ktos ma jakas rade co sie moglo stac? czy to awaria glosników? nic mi nie przychodzi do glowy

nagralem telefonem o jakich dzwiekach mowie:

Mój link

(jesli podglosnic dzwiek to slychac to wyraznie)

 

Bede wdzieczny za jakies wskazowki, glosniki nie sa juz na gwarancji ... 12 miesiecy gwarancji producenta... minely 2 mies temu (kupione w morele.net)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Miksior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś np. pod telefonem? Jeśli nie działają pod żadnym źródłem to niestety nie pomogę, nie mam wystarczającej wiedzy z elektroniki. Natomiast w Polsce gwarancja na każdy produkt dla osoby prywatnej wynosi 24 miesiące, jeśli skończyła się gwarancja producenta to nadal masz gwarancję sklepową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak odlacze je od komputera to efekt buczenia cyklicznego jest ten sam.

 

Sprawdzam teraz w morele i gwarancja producenta jest 12 miesięcy a nie ma ani słowa o gwarancji sklepu na 24 czyli raczej nic nie wywalcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gwarancja 24 miesiace obowiazuje jesli nie podano konkretnego terminu, tak czy siak probowalbym dopytac. Jesli nie to moze znalezc jakiegos elektronika magika w okolicy ktory to zrobi za pare dyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...