Skocz do zawartości
woody18

Jaka nowa myszka po gloriousie model o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaką polecacie myszkę, posiadałem glorious model o ale odesłałem bo z kablem był problem o dziwo tego nie naprawią, tylko dostane zwrot kasy, ogólnie myszka super tylko była trochę za duża na moja rękę, potrzebuje coś od 124-127 dodam że jestem leworęczny ale jakoś negatywnie tego nie odczułem przy gloriousie, gram głównie w csgo.

myślałem nad tymi myszkami:

Steelseries sensei ten

Dm1 fps

Razer viper

Razer DeathAdder V2

Razer DeathAdder Elite

Logitech G403 Prodigy Wired

Zowie S1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś leworeczny to miej na uwadze, że razer jest dość mocno profilowany pod prawa dłoń. Osobiście nie wyobrażam sobie korzystania z niego lewa ręka. Z wyżej wymienionych najrozsądniej zowie, lecz ich ceny są o jakieś 100zł za wysokie względem tego co oferują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś leworeczny to miej na uwadze, że razer jest dość mocno profilowany pod prawa dłoń. Osobiście nie wyobrażam sobie korzystania z niego lewa ręka. Z wyżej wymienionych najrozsądniej zowie, lecz ich ceny są o jakieś 100zł za wysokie względem tego co oferują...

A co myślisz o logitech g pro wireless lub po prostu tańsza dm1 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadnej z nich nie miałem w ręce żeby coś więcej o nich powiedzieć. Jakbym miał z tych 2 coś wybierać to raczej padłoby na dm1, ale musisz się liczyć z brakiem przycisków pod kciuk, gdyż to też myszka dla praworęcznych. Pod csgo dla wewnętrznego spokoju patrzyłbym tylko na myszki przewodowe. Jak grasz dość agresywnie na low sens to zainwestuj w bungee albo zrób sobie je samemu,wygoda nieoceniona a też będziesz miał spokojniejszy sen o ewentualne uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadnej z nich nie miałem w ręce żeby coś więcej o nich powiedzieć. Jakbym miał z tych 2 coś wybierać to raczej padłoby na dm1, ale musisz się liczyć z brakiem przycisków pod kciuk, gdyż to też myszka dla praworęcznych. Pod csgo dla wewnętrznego spokoju patrzyłbym tylko na myszki przewodowe. Jak grasz dość agresywnie na low sens to zainwestuj w bungee albo zrób sobie je samemu,wygoda nieoceniona a też będziesz miał spokojniejszy sen o ewentualne uszkodzenia.

Akurat wiesz przyciski boczne dla mnie nie są ważne, ale raczej sam profil sprawi że pewniej będę trzymał myszkę niż taką, która ma profil dla praworęcznych, akurat kwestia kabla jest taka że w tym gloriousie, dużo osób miało problem z tym kablem, miałem w rekach również inne myszki i nigdy takiego problemu nie miałem.

Zamówiłem na promce tego Logitech za 399zł.

Patrzałem na rocketjumpninja i rtings i jest bardzo wysoko oceniana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...