Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pc do sporadycznych gier głownie jak battlefield v . Mogę sobie pozwolić na ten cel 2200 zł i prosiłbym bez dysków bo już posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pc do sporadycznych gier głownie jak battlefield v . Mogę sobie pozwolić na ten cel 2200 zł i prosiłbym bez dysków bo już posiadam.

Zobacz inne tematy w tym budżecie bez dysków i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płyty nie używam m2 podkręcaćteż nie będę czy MSI A320M PRO-VHL AM4 ? mogłą by być? z tego co widzę to bios pracuje z 1600af.tylko nie wiem jakie ramy do niej najlepiej 8gb jedna kość a za jakiś czas bym dał jeszcze 8 gb

Edytowane przez lukasknw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radziłbym jednak wziąć zestaw z proline podany przez Capsa ,jeżeli jednak te ponad 100pln robi różnice to jak najbardziej ta msi może być,jednak z gigabyte b450 ds3h nawet w przyszłości masz większe pole manewru no i masz od startu 16gb ram.Bardzo dobra cena wychodzi jak za te podzespoły i do tego w tym czasie ;)

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radziłbym jednak wziąć zestaw z proline podany przez Capsa ,jeżeli jednak te ponad 100pln robi różnice to jak najbardziej ta msi może być,jednak z gigabyte b450 ds3h nawet w przyszłości masz większe pole manewru

raczej mi chodzi o zaoszczędzenie na może jakiegoś gtx 1660 dlatego tnę z płyty i ramy jak narazie 8 gb starczy .zestaw będzie na 3 lata potem zmienie płyte i procka lub proces sam, ale ok widzę 1650 super nie jest ,ażtaka zła

Edytowane przez lukasknw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...