Skocz do zawartości
azgan

Final Fantasy VII Remake - PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej zagram na PS4, ale zobaczymy gdzie taniej :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie ogram, ale na pewno nie będę odliczał czasu, bo mam pełno bardziej obiecujących gier na horyzoncie. :)

 

Rok to sporo czasu, więc i tak jakiekolwiek emocje zdążą już opaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że ogram, aczkolwiek jeśli nie będzie żadnych zmian w fabule i przeniesienie 1:1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej zagram na PS4, ale zobaczymy gdzie taniej :Up_to_s:

Tam ograsz tylko "demo", a na pc komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu pojawienia się na PC mają co usprawniać i poprawiać bo na PS4 idealnie nie jest. Powinniśmy dostać coś na wzór FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION. Tak czy siak moim zdaniem warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem plan by kupić ps4 tylko dla tej gry. Czasy są jakie są, nie przelewa się, zrezygnowałem z zakupu konsoli, rok to dużo, jakoś wytrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem plan by kupić ps4 tylko dla tej gry. Czasy są jakie są, nie przelewa się, zrezygnowałem z zakupu konsoli, rok to dużo, jakoś wytrzymam :)

 

Za to zagrasz w połatany, poprawiony i z wszystkimi DLC produkt i nie wykluczone że z lepszą płynnością i podrasowaną grafiką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że to nie jest pełny produkt tylko mały wycinek gry rozwleczony do granic możliwości. Właściwie kto ograł oryginał ten wie, że Midgar to zaledwie prolog w całej grze więc wciskanie tego ludziom obecnie za 250zł razem z obietnicami, że z biegiem lat dokończy się całość i wyda kolejne epizody mija się póki co z celem i jest totalną głupotą oraz zawracaniem gitary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO nie wiedziałem, że to powycinany FF, coś jak RE3 skrócony o kilka fragmentów z oryginalnej rozgrywki.

No to dzięki za info, teraz to jeszcze bardziej mnie utwierdza, że nie ma co brać nawet w obniżonej cenie. Bo potem ewentualne DLCki to gra wyjdzie kilkukrotnie droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że to nie jest pełny produkt tylko mały wycinek gry rozwleczony do granic możliwości. Właściwie kto ograł oryginał ten wie, że Midgar to zaledwie prolog w całej grze więc wciskanie tego ludziom obecnie za 250zł razem z obietnicami, że z biegiem lat dokończy się całość i wyda kolejne epizody mija się póki co z celem i jest totalną głupotą oraz zawracaniem gitary.

 

No tak sobie to wymyslili że podzielą Remake na części i każdy PART za 100% pełnej wersji gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw wszystkie epizody zrobią, a potem mogą nawet wersje na Switcha robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caleb59, myślę podobnie. Od momentu jak zapowiedziano, że gra będzie ukazywać się w partach, to już wiedziałem, że to wszystko jest jakieś pochrzanione. Wiadomo, że zawsze rozchodzi się o kasę, ale to było przegięcie. Nie wiadomo ile będzie tych partów i ile lat minie, aż dostaniemy pełną historię.

Grając w wersję na ps1 zawsze jak najszybciej przechodziłem midgar i zabawa rozpoczynała się na mapie świata. A tu dostaliśmy sam midgar jako grę :kwasny: Po recenzjach i opiniach tych co już grają widzę, że nie jest źle, ale fakt, że trzeba będzie czekać w sumie nie wiadomo na ile partów, jest denerwujący.

Człowiek coraz starszy i nie wiadomo czy dożyję pełnej wersji na PC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wymyślania koła na nowo, a tutaj niestety wygląda na duże zmiany i bełkot o alternatywnych osiach czasu.

 

Także przynajmniej zobaczyć zarys spoilerów z 2 części, a najlepiej wszystkich części. Dopiero mogę kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie skończyło się jak z Final Fantasy XV że gra finalnie nie doczekała się fabularnej zawartości która i tak miała być sprzedawana jako DLC.

 

Final Fantasy VII Remake z jednej strony zachwyca a z drugiej widać że gra jest sztucznie wydłużona.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO nie wiedziałem, że to powycinany FF, coś jak RE3 skrócony o kilka fragmentów z oryginalnej rozgrywki.

No to dzięki za info, teraz to jeszcze bardziej mnie utwierdza, że nie ma co brać nawet w obniżonej cenie. Bo potem ewentualne DLCki to gra wyjdzie kilkukrotnie droższa.

A proszę bardzo i nie, gra nie jest skrócona o "kilka fragmentów" jak RE 3 tylko nie ma w niej 90% contentu z oryginału, który był na tamte czasy prekursorem sandboxów, a sama gra posiadała sporą mapę do swobodnej eksploracji po zakończeniu prologu w Midgarze, czyli akurat tu gdzie kończy się ten śmiechowy remake! :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie skończyło się jak z Final Fantasy XV że gra finalnie nie doczekała się fabularnej zawartości która i tak miała być sprzedawana jako DLC.

 

Final Fantasy VII Remake z jednej strony zachwyca a z drugiej widać że gra jest sztucznie wydłużona.

Sztucznie, ale słabo to wygląda ostatecznie. Sidequesty są nudne w cholerę, do poziomu Wieśka brakuje sporo. Przykład? Znajdź koty tej małej.

 

Jak na 5-6 lat produkcji powinno być jednak więcej zawartości. Myśleli, że zajadą Kojimą, jak w MGS4, gdzie 3/4 gry to filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo i nie, gra nie jest skrócona o "kilka fragmentów" jak RE 3 tylko nie ma w niej 90% contentu z oryginału, który był na tamte czasy prekursorem sandboxów, a sama gra posiadała sporą mapę do swobodnej eksploracji po zakończeniu prologu w Midgarze, czyli akurat tu gdzie kończy się ten śmiechowy remake! :E

 

To co napiszę nie jest w porządku, ale za łepka grałem na piracie, ale nie wiele pamiętam, wiem, że było 5płyt CD ale nie wiem do którego miejsca doszedłem..

Teraz grę mam na steamie, może w takim razie jest okazja zagrać ponownie, jestem ciekaw czy coś pamiętam, nie kojarzę w ogóle gdzie doszedłem, ale to było ponad 20lat temu, chyba, że przesadzam, ale miałem wtedy pierwszego kompa z Duronem 800mhz i jakaś integra, a potem Riva... od tego czasu nie kupuję gotowców :lol2:

 

Dobrze wiedzieć, że ten remake to kaszanka, mało o premierze czytałem, więc przegapiłem info, że gra jest pocięta. :kwasny: W takim razie gra idzie do zamrażarki, i ponownie ją wyciągnę jak będzie po "wszystkim". :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztucznie, ale słabo to wygląda ostatecznie. Sidequesty są nudne w cholerę, do poziomu Wieśka brakuje sporo. Przykład? Znajdź koty tej małej.

 

 

No zgadza się, wiem o tym ale są na szczęście opcjonalnie i można je olać (główny wątek jest spoko).

 

O problemach z niską jakością textur i słabą geometrią obiektów też wiem ale może to poprawią jeszcze.

 

 

Dobrze wiedzieć, że ten remake to kaszanka,

 

To nie jest kaszana bo ma swoje momenty i potrafi wciągnąć

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest kaszana bo ma swoje momenty i potrafi wciągnąć

 

Kaszanka w formie tego że gra jest "okrojona", zapewne grywalność, grafa, postacie jest git majonez :Up_to_s: , z tego co widziałem na streamach, nie siedziałem zbyt długo, to walka mi się podoba, graficznie ładnie w porównaniu do starego oryginała, więc tu raczej kaszanki być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszanka w formie tego że gra jest "okrojona", zapewne grywalność, grafa, postacie jest git majonez :Up_to_s: , z tego co widziałem na streamach, nie siedziałem zbyt długo, to walka mi się podoba, graficznie ładnie w porównaniu do starego oryginała, więc tu raczej kaszanki być nie może.

 

Graficznie akurat jest bardzo nierówno są miejsca gdzie jest WOW a są też takie gdzie przypominają się czasy PS3 :E. Tutaj jednak wersja PC może wypaść lepiej. Rozgrywka jest miodna pomijając te nudne zadania poboczne w stylu gier od UBI.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie remake nie jest kaszanką, kaszanką jest fakt pocięcia go na części i nie wiadomo za ile lat o ile w ogóle zobaczmy wydanie kompletne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rozciągać niepotrzebnie jak guma w majtkach etapy mogili zrobić tak jak w klasyku i dać na pierwszy PART nowy obszar a nie tylko Midgard i byłoby dobrze mało kto by spał.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje jakiś durny podział na chaptery i zadania są wyświetlone na mapce. Nie toleruję gier typu "Pokaż i poprowadź". Kiedyś trzeba było chodzić, szukać, itp. Sidequesty były ukryte. Tutaj wszystko podane na tacy. Może po prostu ja z innej epoki jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tylko teraz spekuluję - jak jest midgar jako part1, eksploracja mapy świata i miast powiedzmy part2 i part3, zakończenie part4. To mam poważne wątpliwości czy dożyję do premiery na PC tego wszystkiego :E

Wydaje mi się, że w mniej niż 3 partach tego nie upchną, a jak ma być tasiemiec na więcej niż 4 partów, to w sumie jeszcze gorzej. Ciekawe jaka będzie częstotliwość pomiędzy kolejnymi partami? :)

Chociaż jak zechcą odwzorować dokładnie mapę świata i lokacje w niej zawarte, to się obawiam, że sporo lat przed nami, zanim dostaniemy gotową historię :(

Edytowane przez Ex6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...