Skocz do zawartości
Awizoo

Używane PS4 slim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ktoś wie może po ile chodzą używane PS4 slim? I czy warto kupić nowe czy używane patrząc na to że pod koniec roku wyjdzie PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ja sprzedałem 3 tyg. temu za 1000 zł z fifą 20, 2 padami i oryg. ładowarką do padów.

Miałem 12 zainteresowanych w jeden dzień. Gościu po paru h przyjechał i odebrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę świeża, w komplecie 1 pad + sama konsola ~500 zł. Niestety wątpliwe by ktoś za tyle sprzedał, ponieważ FATy za tyle wiszą, więc liczyłbym na okolice 600 zł. Piszę o pierwszy lepszych okazjach, nie kupnie od zaraz.

Jeśli umiesz przesiewać dobre oferty od złych oraz oszustów to jak najbardziej poluj na używaną, szczególnie gdy masz oferty blisko siebie. Jeśli wolisz spokój to kup nową w promocji.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny slima 500gb razem z padem zaczynają się od mniej więcej 650zł wzwyż. Jeśli chcesz kupować używkę, to bierz taką, która ma oryginalne pudełko, akcesoria i gwarancję z dowodem zakupu. Ale ich ceny to prędzej 700-800zł, niż 650.

 

Aukcje w stylu "PS4 sprawne, bez pudełka, bez papierów" raczej bym sobie darował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj. Zastanawiam się nad sprzedażą konsoli póki jeszcze ceny jakoś trzymają. Ile można by zaśpiewać za niespełna trzyletnie PS 4 Pro, sklepowy zestaw, bez gier z jednym padem, chyba na wykończeniu (prawy analog jakby nie do końca precyzyjny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz amatora, to i 2 tysie zapłaci... ciężko sprawdzić na allegro ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się tutaj. Zastanawiam się nad sprzedażą konsoli póki jeszcze ceny jakoś trzymają. Ile można by zaśpiewać za niespełna trzyletnie PS 4 Pro, sklepowy zestaw, bez gier z jednym padem, chyba na wykończeniu (prawy analog jakby nie do końca precyzyjny).

 

Przy dobrych wiatrach z 9 stów, może tysiak jak trafisz na kogos kto nie ogarnia. 3 lata to pewnie pierwsz rewizja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach z 9 stów, może tysiak jak trafisz na kogos kto nie ogarnia. 3 lata to pewnie pierwsz rewizja ?

Kupione październik czy listopad 2017. Na pudle pisze, że CUH-7016B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...