Skocz do zawartości
Krwawic

GTFOPolska.pl Polska społeczność GTFO

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

gtfopolskaikona.png

Polska społeczność gry GTFO!

Oficjalna strona projektu: http://gtfopolska.pl

Przykładowy screen z gry:

gtfoscreenshot2-768x432.jpg

GTFO to hardkorowa 4-osobowa kooperacyjna gra FPS, która utrzymana jest w klimacie horroru.

W GTFO gracz wciela się w jedną z grupy czterech osób, których zadaniem jest dostać się do kompleksu opanowanego przez zmutowane potwory oraz wykonanie określonej misji, może być to np. zlokalizowanie na mapie cennych skrzynek cargo.

Podczas rozgrywki gracze muszą znaleźć ukryte specjalne przedmioty ukryte w pomieszczeniach.

Pamiętaj, za każdymi zamkniętymi drzwiami w kompleksie może czaić się samo zło!

Produkcja nastawiona mocno jest na rozgrywkę kooperacyjną.

Wysoki poziom trudności gwarantowany!

Grupa Steam:

https://steamcommunity.com/groups/gtfoplts

Fanpage:

https://www.facebook.com/GTFOPolska/

Szukasz kompanów do wspólnej rozgrywki?

My też szukamy graczy do wspólnej gry!

Zagraj z nami!

Nie masz jeszcze tej gry?

Kup GTFO taniej!

Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak3

IP: letsplaytogether.pl

Edytowane przez Krwawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Zawsze po wyjściu nowej generacji GPU na starej nagle zaczyna brakować wydajności, niezależnie z jakiej półki ta karta graficzna by nie była 🧐
    • Takie cuda w UK? Do tego wszechobecne CCTV i rzygać się chce.
    • Mnie tam tylko ich ten pracoholizm przeraża. Kiedyś na tvn czy innym planet leciało jak szef jakiejś firmy musiał odcinać prąd w biurowcu bo już nie miał pomysłu jak ludzi do domu przegnać...niezła abstrakcja.
    • Mam Ci napisać poradnik "jak się komunikować z ludźmi przez internet"? 
    • @.winter. następny level to gdy babka sama obije się po pysku i przywali głową w umywalkę, by mieć materiał na obdukcję wtedy jesteś z automatu udupiony   Koledzy, ja wiem, że jak już jesteście żonaci i ze wspólnotą majątkową, to po herbacie. Ale tak się w sumie zastanawiam - czemu się na to zgodziliście? #programista15k wiąże się np. z jakąś dziewczyną pracującą w typowej gównopracy, np. urzędzie, za 2500-3000 na rękę, ze świadomością tego, że przy podziale majątku zostanie bez skrupułów pozbawiony znacznej części środków, które przecież samemu wypracował. A niezależnie od zakochania, do 25+ letniego człowieka (zakładam, że skoro informatyk, to po studiach i nie żenił się przed skończeniem ) powinno już docierać, że związki, nawet najlepsze, potrafią się rozpaść, a życie to nie bajka.   Czy to dlatego, że wasze partnerki po prostu by was zostawiły, gdybyście powiedzili "bejbe, sorry, uczciwie jest, gdy co moje - pozostaje moje, gdy pójdziesz świrować z Mokebe w klubie i powiesz mi MIIŚ byłeś za dobry!" ? No właśnie. Patrzcie, jakie one są mądre. Rozsądna kobieta, nawet zakochana, nie będzie zastanawiać się pięciu sekund, tylko po prostu kopnie w dupę faceta, który nie zgodzi się na układ korzystny dla niej materialnie (małżeństwo bez intercyzy). Nie kupisz pierścionka? wypad. Zaproponujesz intercyzę? wypad. I nie ma, że kocha, bądź nie. Niekorzystny układ = wypad, szukamy następnego. To facet będzie płakał i pluł, żeby go tylko nie zostawiła. I zgodzi się na wszystko Uczcie się od kobiet @Crypt dziękuję, nie muszę szukać, już mam (już ponad 5 lat w związku, łomatko).
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...