Skocz do zawartości
Szambo

Mały telefon do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to jestem zdecydowany na Huawei P30, ale pytam się bo może nie wiem o istnieniu lepszego telefonu w kwocie do 2000 zł.

 

Czy jest jakaś lepsza alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko cos innego sensownego polecic, moze jeszcze s10e ale moim zdaniem p30 lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. :E

Samsung S10E droższy jest... jakieś 600 zł. Też o nim myślałem, ale szczerze miałem obydwa w ręce i P30 robi lepsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod pytanie - opłacałoby się dołożyć ze 300 złotych do S10e w przypadku jakiejś promocji na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze rozważył iPhone SE2. Wygląd jest jaki jest, ale sam telefon za te pieniądze jest bardzo dobry i się broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze rozważył iPhone SE2. Wygląd jest jaki jest, ale sam telefon za te pieniądze jest bardzo dobry i się broni.

+1

 

z pierwszych zapowiedzi wygląda świetnie, o ile ktoś lubi tego typu "oldschool".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tańszych masz Mi 9 SE który jest ciężko dostępny ale nowy powinien za 1200-1300zl być. Posiadam od roku i chwalę. Do P30 warto dopłacić, w swojej cenie świetny telefon i raczej bez konkurncji , S10E to padaka bateria .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tańszych masz Mi 9 SE który jest ciężko dostępny ale nowy powinien za 1200-1300zl być. Posiadam od roku i chwalę. Do P30 warto dopłacić, w swojej cenie świetny telefon i raczej bez konkurncji , S10E to padaka bateria .

Wszędzie spotykam się z opinią, że Samsung S10E ma kiepską baterię. Za to w recenzjach chwalą P30, że pomimo niezbyt obszernego ogniwa daję radę.

 

Ale wchodzi się na gsmarena a tam Endurance Rating:

P30 - 83h

S10E - 83h

 

Według nich ta sama wytrzymałość. :hmm:

A to przecież klasowy serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie spotykam się z opinią, że Samsung S10E ma kiepską baterię. Za to w recenzjach chwalą P30, że pomimo niezbyt obszernego ogniwa daję radę.

 

Ale wchodzi się na gsmarena a tam Endurance Rating:

P30 - 83h

S10E - 83h

 

Według nich ta sama wytrzymałość. :hmm:

A to przecież klasowy serwis.

na 100% samsung z exynosem i 3000 mAh bedzie słabo , huawei P30 ma większą baterie o 650 mAh a to dużo do tego nowe Kiriny są oszczędne . Żona ma Huawei P20 i potrafi jej wytrzymać 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia jaką wersje testowali. Jeśli ze Snapem to dużo zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia jaką wersje testowali. Jeśli ze Snapem to dużo zmienia.

Wersję z Exynosem - z tego co wyczytałem w ich recenzji, zawsze biorą tę wersję.

Edytowane przez Kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tytule myślałem że ,,coś dla mnie" bo miało być o małym telefonie.

 

Mały... Ponad 6". Ja nie wiem jaki ja sobie kiedyś telefon sprawię jak mój aktualny padnie... Nie płacąc przy tym 2-3k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersję z Exynosem - z tego co wyczytałem w ich recenzji, zawsze biorą tę wersję.

To jakim cudem im wyszedł ten sam wynik wedle obranych kryteriów. Tu i tu po 83h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakim cudem im wyszedł ten sam wynik wedle obranych kryteriów. Tu i tu po 83h.

Takim:

Finally, our Endurance rating gives you an idea of how much battery backup you can get from a single charge. A score of 40h means that you'll need to fully charge once every 40 hours if you do one hour of 3G calls, one hour of video playback and one hour of web browsing daily. Essentially, it's an aggregated and normalized score, which factors in the three mentioned tests along with the real-life standby power consumption, which we also measure. Such usage scenario may not match your own so you may get out a different endurance out of a particular phone. However, we've devised this pattern so that we can compare devices and estimate the differences in their battery life from a comparative point of view.
The video playback time and the standby scores were the ones that boosted the overall endurance score to 83.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tytule myślałem że ,,coś dla mnie" bo miało być o małym telefonie.

 

Mały... Ponad 6". Ja nie wiem jaki ja sobie kiedyś telefon sprawię jak mój aktualny padnie... Nie płacąc przy tym 2-3k...

 

P30 z ekranem 6,1", jest mniejszy niż Nokia 8 z ekranem 5,3"... S10e z ekranem 5,8" jest prawie o centymetr krótszy od Nokii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim:

 

 

Wystarczy poczytać opinie użytkowników którzy mają ten telefon . Myślę że Samsung S10E to taki jeden dzień pracy max od rana do wieczora a huawei P30 wytrzyma 1,5 do 2 dni. Nie zmienia to faktu że zarówno jeden jak i drugi jest świetnym smartfonem z dobrymi proporcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze rozważył iPhone SE2. Wygląd jest jaki jest, ale sam telefon za te pieniądze jest bardzo dobry i się broni.

Popieram propozycję :D. Zwłaszcza, że niektórym "klasyczny" design może się podobać (znam takich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram propozycję :D. Zwłaszcza, że niektórym "klasyczny" design może się podobać (znam takich).

Mnie się podoba. Myślę swojego s9+ zamienić na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jestem zdecydowany na Huawei P30, ale pytam się bo może nie wiem o istnieniu lepszego telefonu w kwocie do 2000 zł.

 

Czy jest jakaś lepsza alternatywa?

Bierz i się nie zastanawiaj.

Telefon jest godny polecenia, jak ktoś nie korzysta z cyfrówki, tylko jeździ na wakacje z tel.

Naprawdę fajny, jak na razie niezawodny.

 

 

Polecam do tego flaka z poduszeczkami od Spigena. Pogrubia, ale robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...