Skocz do zawartości
Jaycob

Jaki remaster/remake byś chciał(a) zobaczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

tenor.gif

 

 

Nie żebym coś oferował, bo tak się niestety niestanie. :E Ale jak byście mieli wybrać to co to by było?

 

Jak dla mnie to remaster Red Dead Redemption - z wyższymi teksturami niż jak to było w przypadku PS3 540p. :E Na silniku z RDR2 i ze światem pełnych detali i tej samej fizyce, 60 fps itd. Resztę bym nie zmieniał. Osobiście uważam, że "jedynka" miała lepszy klimat dzikiego zachodu, a także szybsze tempo akcji, które mi się bardziej podobało. Taki bardziej arcade, niż semi-symulator.

 

Remake/remaster Księcia Persji: Piaski czasu. Pograł bym z chęcią. Brakuje mi tego baśniowego klimatu i generalnie gier tego typu.

 

Remake/remaster Legacy of Kain: Soul Reaver/Blood Omen - komentarz raczej zbędny.:D IMHO jedna z lepszych serii w jakie grałem. Epicki klimat. Gdyby komuś udało się "odtworzyć" tą grę z wyższą rozdzielczością, poprawionymi animacjami i przestarzałymi mechanikami, a także zachowując przy tym tą mroczną atmosferę to był bym zadowolony.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darklands

 

KC:D trochę wypełnia próżnię, fajna gierka, serio, ale taki drużynowy erpeg to byłoby coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye of the beholder, Dune 2, Quarantine, Ishar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 7 Remake Remake.

 

Ciekawy kiedy będzie pierwszy remaster remake'a. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis :E

i takiej gierki pewnie nie znacie "heart of darkness" przechodziłem za dzieciaka na psx i utkwiła mi najbardziej w pamięci ;)

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis :E

i takiej gierki pewnie nie znacie "heart of darkness" przechodziłem za dzieciaka na psx i utkwiła mi najbardziej w pamięci ;)

Znam(y) :E Tez bym zagrał.

 

Unreal :)

W UT99 gram do tej pory czasem ;)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Skoro mogą zrobić nowy skin do Fortnite i lepiej zarobić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake Unreal 1

[mediaz]

[/media]

Coś w ten deseń wink.gif

Wow :o Zaczynam zbierać na 10xSLI 2080Ti by karty dały rady takiej grafice w czasie rzeczywistym chociaż w 1080p/60fps.

 

Ja poproszę o Return to Castle Wolfenstein na silniku ID Tech 6-7 (nowe_Doomy/nowe_Wolfensteiny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDK 2 :E

To była chora gra, ale mega unikatowa jak na tamte czasy.:E Niestety przez "kiepska kopię" nie ukończyłem.

 

Assassins Creed 2.

+ Brotherhood. Najlepsze części z całej serii jak dla mnie.

 

Crysis :E

i takiej gierki pewnie nie znacie "heart of darkness" przechodziłem za dzieciaka na psx i utkwiła mi najbardziej w pamięci ;)

Faktycznie, nie znam.

 

Mafia I , restart serii , szkoda że nikt na to nie wpadł

Wstyd przyznać, nie grałem w żadną, ale słyszałem wiele pozytywnych opinii (poza trójką).

 

W UT99 gram do tej pory czasem ;)

Heh tak samo, całą "kampanię" przechodzę od czasu do czasu. :D W sumie to nic bym nie zmieniał.

 

 

Ja poproszę o Return to Castle Wolfenstein na silniku ID Tech 6-7 (nowe_Doomy/nowe_Wolfensteiny).

Najlepszy Wolfenstein bez cienia wątpliwości. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino Crysis

Od kilku msc. słychać na horyzoncie plotki o remejku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już napisane całkiem sporo i przez przypadek odświeżyłem stronę... thumbdown.gif Lecimy jeszcze raz.

 

Star Wars Jedi Knight: Jedi Outcast i Jedi Academy - chyba najlepsze gry z tego uniwersum jakie znam. Szczególnie Outcast. Pamiętam jak kiedyś błądziłem po tych korytarzowych lokacjach. Dziś projektowanie lokacji zeszło na zupełnie inne tory, a szkoda, bo brakuje mi trochę tego oldschoolowego podejścia. No i jeszcze ta walka na miecze. To było coś jak na tamte czasy, a nawet teraz jest bardzo przyjemna i ma sens nawet w trybie multiplayer, gdzie nadal grają jacyś ludzie.

 

Red Dead Redemption - chciałem tego jeszcze na długo przed wyjściem 2. Lubię klimaty westernów mimo że ich zbytnio nie oglądam, ale byłaby to dla mnie obowiązkowa pozycja.

 

Xenoblade Chronicles X - niekoniecznie remaster, ale chciałbym żeby po prostu przenieśli go na Switcha. Byłaby kolekcja 3 gier z tej serii - chyba byłbym w niebie. 8:E

 

Return to the Castle Wolfenstein - to jedna z najbardziej klimatycznych strzelanek jakie znam. Nowe Wolfensteiny już tego nie mają. Chciałbym tego remake, ale bałbym się, że nie potrafiliby dobrze odwzorować tego klimatu przy użyciu nowych technologii.

 

Neverwinter Nights - jest "Enhanced Edition", która nadal jest rozwijana i to nawet całkiem nieźle, ale jednak chciałbym remake. Problem w tym, że prócz Obsidian, nie znam żadnego studia które tworzyłoby podobne RPG. A nawet Obsidian tworzy już trochę w inny sposób i albo idzie całkowicie w sentyment graczy, albo próbuje czegoś starego, w nowej formie, oczywiście na miarę swoich możliwości. No i Obsidian tworzył NWN2, które było całkiem całkiem, a Mask of the Betrayer to nawet do dziś jeden z najlepszych dodatków do gier RPG. Tyle że Obsidian korzystał głównie z rozwiązań BioWare w jedynce. Chciałbym coś z podobnym edytorem. Łatwym w obsłudze, a jednak takim który miałby tak duże możliwości. Chciałbym możliwość hostowania serwerów z własnymi, stworzonymi w tym edytorze światami. To właśnie było w NWN i to był najlepszy ekosystem multiplayer jaki kiedykolwiek powstał. Powstawały setki serwerów, każdy w innej formie: wspólne przechodzenie kampani, światy H&S gdzie gracze sobie expili, różnego rodzaju areny (była nawet arena tower defence, gdzie też zdobywało się lvl i ulepszało różne rzeczy), no i serwery do odgrywania ról. A każdy serwer to była mała, zamknięta społeczność, gdzie ludzie grali prawie codziennie i każdy dobrze się znał. Taka wersja mini MMORPG. :)

 

Mass Effect - chciałbym remake 3 pierwszych części, nawet mimo tego że nadal dobrze wyglądają. Z drugiej strony nie chciałbym, żeby robiło je nowe BioWare.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow :o Zaczynam zbierać na 10xSLI 2080Ti by karty dały rady takiej grafice w czasie rzeczywistym chociaż w 1080p/60fps.

 

Ja poproszę o Return to Castle Wolfenstein na silniku ID Tech 6-7 (nowe_Doomy/nowe_Wolfensteiny).

Ten klimat RCTW :) nieosiągalny :)

 

KKND 2 lub kontynuacja.

Najbardziej zaskakujący RTS z tzw klonów CC. Było grane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino Crysis

O toto, brakuje dobrych gier o dinozaurach, turok poszedł kiedyś do kosza z tego co pamiętam, a taki ARK to symulator, DC miało to coś, w ogóle stare gry były jakieś takie inne dla mnie o wiele lepsze, dlaczego np zaczynając w piątek RE2 remake potrafiłem grać jak 10 lat temu cały dzień w sobotę i noc i zakończyć grę w jedną dobę :E a im nowsza gra tym dłużej ją męczę i przechodzę czasem miesiąc a czasem wcale nie kończę :lol2: bo są klepane na jedno kopyto i nudne :) Wbijanie jakiś śmiesznych leveli, drzewko z umiejętnościami i te chore skiny wszystko dla kasy :E Taki RE2 remake z wyglądem współczesnych gier a oldschool'owym gameplayem przywrócił mi uczucie że można się wciągnąć rozgrywką i nie odejść po godzinie :cool: dlatego postanowiłem iśc w remastery/remake :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko - kotor 1&2, mafia jedynka, mass effecty cała seria*, neverwinter nights 2 + dodatek, aliens vs predator 2.

e:

*nie licząc wiadomo czego :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake 1 i 2 (chociaż a propos dwójki zaraz ktoś napisze, że jest quake rtx xP). Far Cry 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
    • Nowy sprzęt dla UA jest już w drodze na front. Było trzymane w tajemnicy, że jest już w Ukrainie.
    • No tak ale wtedy Nvidia pierwszy raz zastosowała myk ze zmianą półek cenowych Mieliśmy 1080ti za 699$  z układem wielkości 471mm^2 w 16nm A w jego miejsce wbili 2080 za 699$ z układem 545mm^2 w 12nm (czyli jak dobrze pamiętam lekko usprawnionym 16) A nad nią wrzucili 2080ti za 999$ z układem wielkości 754nm^2 Czyli realnie to przeskok od Pascala do Turinga nie był za wielki i zamiast wydajności dostaliśmy RT w "gratisie".   Teraz myślę będzie podobnie , nowe gpu będą szybsze ale pewnie będą ciągnąć te 20-30W więcej i być ciut większe niż ich Adowe odpowiedniki.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...